1133 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Odpověď na Jenže je mně záhadou, co se
Já tedy na prdel raději dávám, než dostávám :-)
13. Květen 2019 - 7:10
Ľubica (anonym)
Odpověď na Jenže je mně záhadou, co se
Bolesť naozaj nie je to hlavné. Ak ide o ľahký erotický výprask, tak je asi najdôležitejšie to, čo príde potom. Ak sa manžel rozhodne pre nejaký výchovný, čo našťastie nebýva často, tiež tam nehrá bolesť hlavnú úlohu, skôr ten pocit, že musím stále dodržiavať nejaké určené pravidlá aj keď som dospelá. A tiež, že je to vec, o ktorej nikto netuší a je to iba medzi mnou a mojim mužom.
13. Květen 2019 - 11:08
Honza (anonym)
Odpověď na já dal synovi na holou před
To já dostal od tchýně na holou před svojí ženou.
13. Květen 2019 - 12:43
Radek (anonym)
Odpověď na To já dostal od tchýně na
A za co?
13. Květen 2019 - 12:46
Katka (anonym)
Já dávám manželovi rákoskou na holou :-)
16. Květen 2019 - 7:45
marta (anonym)
Odpověď na Já dávám manželovi rákoskou
Tak to má být. Já mám také nejraději rákosku a už s ní umím docela slušně zacházet, což manžel dosti hlasitě "obdivuje".
16. Květen 2019 - 18:06
Jan (anonym)
Odpověď na Bolesť naozaj nie je to
Aha. My jsme si s přítelkyní nejdřív psali povídky na toto téma. Vždy tak, že jsem napsal povídku já a ona to přepsala ze svého pohledu. Jindy to bylo naopak, vymyslela to ona a já to napsal podle sebe. Tři měsíce jsme chodili na rande. Pak jsme na to vlétli reálně, rovnou na holou a pak sex. Vydrželo nám to 2 roky a já a i ona jsme si to asi užili. No škoda, že to nepokračovalo dále.
16. Květen 2019 - 19:56
Pepa (anonym)
Já zas dal na holou výprask tchýni i manželce. Tedy ale před nikým. Tchýně je už dávno vdova.
16. Květen 2019 - 19:58
Katka (anonym)
Odpověď na Tak to má být. Já mám také
Tak u nás asi stejný :-) máme dvě, jednu tenčí a jednu silnejší. Na holou je rákoska asi nejlepší věc. Sem tam s ním schytám i já a nic moc teda :-)
17. Květen 2019 - 7:01
warp (anonym)
Odpověď na Já zas dal na holou výprask
Tak snad má tchýně ještě ucházející a pevnou prdelku.
17. Květen 2019 - 9:01
Pepa (anonym)
Odpověď na Tak snad má tchýně ještě
Jo, je jí teprve necelých 50, pouze o 6 let starší než já. Je štíhlá, malého vzrůstu a tedy malou prdelku, holá je to taková pěkná mičudka. Menší než u manželky.
17. Květen 2019 - 9:53
warp (anonym)
Odpověď na Jo, je jí teprve necelých 50,
Tak to musí být pěkná zábava. Manželka teď dostává přes prdel ode mě často, no s tchýní si to neumím představit. No hlavní důvod je, že už je starší a tak mě to ani neláká. Dostávají taky spolu? To by byla bomba…
17. Květen 2019 - 10:01
Pepa (anonym)
Odpověď na Tak to musí být pěkná zábava.
Tak to ne. Tchyně dostala jen 3x a vždy o samotě. Protože prý byla tak zvyklá od manžela a toho už nemá a úplně cizího chlapa, toho by se prý bála. Řekla si o to sama, jednou když naletěla podvodným prodejcům elektriky (ačkoliv všude vykládala, že ona tak blbá přece nebude a posmívala se kolegyním v práci, co taky naletěly), pak když bourala autem a nadýchala 0,6 promile a jednou pomlázkou na Velikonoce.
17. Květen 2019 - 11:03
Jan (anonym)
Odpověď na Tak to ne. Tchyně dostala jen
Nó tak moje tchýně je asi o 25 let starší, má asi metrák a tchán je docela podpantoflák. Kdyby mě ale dovolil, že ji mohu při nějaké hysterické scéně (kdo to má pořád poslouchat) přehnout přes koleno a dát jí výprask na holou, tak bych to udělal.
31. Květen 2019 - 17:20
Biker (anonym)
tak tak
31. Květen 2019 - 18:11
Jana (anonym)
Mám dospělěho syna, má již svoji rodinu,když byl malý tak jsem se snažila vše řešit domluvou.Jednou ,když mu bylo asi dvanáct ,to chodil do šesté třídy dostal dvojku z chování.Dala jsem mu na výběr z různých zákazů. Překvapil mě,vybral si výprask. Moc se mi do toho nechtělo.kamarádka mi řekla ,že ,když si ho vybral tak at mu ho dám.Psychicky jsem se na to připravila došla si do kuchyně pro vařečku a zavolala syna do pokoje.když viděl vařečku trochu se rozklepal ale lehnul si mě přes klín vystrčil statečně zadek dostal a dostal výprask.
4. Červen 2019 - 20:19
Petra (anonym)
Odpověď na Mám dospělěho syna, má již
Jani u nás to funguje stejně, dávám holkám na výběr z ruzných trestů. Zákazy mobilu, televize, zarach nebo výprask na holou. Z 90% si vyberou výprask.
5. Červen 2019 - 7:13
jindra (anonym)
Tak to znám,máma dávala na výběr týden zaracha nebo25 na holou vařechou,jelikož jsem hrál fotbal a nechtěl přijít o zápasy,tak jsem volil nářez.
6. Červen 2019 - 15:04
Tony (anonym)
Galatským 6, 12 Ti, kteří chtějí dobře vypadat před lidmi, nutí vás, abyste se dávali obřezat, jen aby nebyli pronásledováni pro kříž Krista Ježíše.
6. Červen 2019 - 19:20
Petra (anonym)
Odpověď na Tak to znám,máma dávala na
jo jo, mají na výběr. Vařečku ale nepoužívám.
7. Červen 2019 - 7:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jo jo, mají na výběr. Vařečku
A proč ji nepouzivas
7. Červen 2019 - 19:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jo jo, mají na výběr. Vařečku
A proč ji nepouzivas
7. Červen 2019 - 19:32
Tony (anonym)
Chtěli byste vidět moji předkožku? Nejsem obřezaný. Ale jenom v Kristu a s Kristem.
7. Červen 2019 - 21:42
Petra (anonym)
Odpověď na A proč ji nepouzivas
lámaly se :)
10. Červen 2019 - 13:19
josef (anonym)
Odpověď na Jaroslave, takto se v...Milý
naprostý souhlas
10. Červen 2019 - 23:51
Pepa (anonym)
Odpověď na lámaly se :)
U nás to je stejné, taky vařečku či jiné nástroje nepoužíváme, stačí ruka. Za úkol to obvykle mívám já. Dcery si však dávají sakra pozor, aby nebyl důvod. Před nedávnem jsem takhle ale nasekal i manželce, jelikož si o to sama řekla. Na holou a skončilo to v pak v posteli, celá noc.
11. Červen 2019 - 7:47
Petra (anonym)
Odpověď na U nás to je stejné, taky
No já mám na holky úzký pásek nebo beru plácačku. Štípe dost ale nedělá modřiny. Sama jsem poznala na holou
11. Červen 2019 - 8:58
Bonrik (anonym)
Odpověď na No já mám na holky úzký pásek
Tu tvou holou bych rád věděl.
11. Červen 2019 - 12:02
Jana (anonym)
Odpověď na No já mám na holky úzký pásek
My to máme v rodině stejně, holky trestám já páskem na holou. A máš pravdu, taky jsem to poznala, jaké to je. Jednou jsem bourala autem a nadýchala nějaký alkohol. Průšvih jak hrom, no. Manžel byl pochopitelně naštvaný a řekl, že zasloužím výprask na holou. A taky to tak dopadlo. No bolelo to strašně.
11. Červen 2019 - 23:38
zdeněk (anonym)
Když jsem chodil do školy tak mobily,ani počítače nebyly tak nečastějším trestem byl výprask.Na základce jsem byl bit třikrát až čtyřikrát za školní rok.Většinou uzským páskem nebo rákoskou,pomláskou.Jednou jsme učitelce vzali cigára.Doma se to dozvěděli řekli mi naši,že dostanu výprask před paní učitelkou a dívkou,kterou si sám vyberu.nebo,že vyberou sami.Bylo to tčžké rozhodování a tak jsem zaklepal u sousedů.Nebyl jsem schopný vysvětlit proč mé jít Krystýna se mnou ale mamka to za mně vysvětlila.Paní sousedka se pobaveně zasmála a řekla,že Krystýna je někde na kroužku ,že může jít se její sestra Monika.Ta se mnou chodila do třídy a to jsem si přál ze všeho nejméně.Sousedka zavolala Moniku a vše jí vysvětlila .Monika přikývla a šli jsme k nám,celou cestu jsem se koukal do země a strašně jsem se styděl ,věděl jsem.že zažiji ostudu jakou jsem nezažil.Mezi tím přišla paní učitelka tak se šlo ronou na věc.Nejdříve jsem se musel omluvit a poté mi bylo sděleno jak výprask proběhne.Nejdříve jsem dostal pár šlehů přes kalhoty,díval jsem se na Moniku a vzlykal jsem,to by pro začátek stačilo kalhoty a trenky dolů a lehni si na břicho a zvedni zadek.trenky jsem nechtěl stáhnout,tak mi je mamka pomohla stáhnout.Nyní přišla ta pravá hanba,zadek vystrčený vřískal jsem jak tur.Přes slzy jsem viděl paní učitelku i Moniku obě se dívaly jak dostávám výprask.Po výprasku přišlo další překvapení.Když jsem byl bit tak přišla paní sousedka i s Krystýnou.Nakonec i oni viděly částečně můj výprask.
12. Červen 2019 - 21:39

Stránky

Přidat komentář