Reklama

Nečekaný průjen v nevhodnou chvíli

Autor diskuse
Katka

Slalo se mi to na dovolené v Egyptě, když jsme cestovali místním autobusem z Káhiry. Najednou mě začaly hrozné křeče v břiše a chtělo se mi střašně na záchod. V autobuse WC nebylo a ani nebylo možné zastavit, někde, kde by se mohl člověk schovat. Nikdy na ty chvilky nezapomenu, jak jsem se svíjela v křečích na sedadle, tekly mi slzy a říkala, že to prostě musím vydržet, že se dospělá ženská přece nemůže po....v autobusu...Zadek jsem mačkala do sedadla a brečela.Když jsme konečně přijeli na místo a já se zvedla ze sedadla, tak už jsem to prostě neudržela. Byl to nejhorší trapas v mém žitotě...Stalo se vám někomu taky něco tak hrozného, nebo jsem jediná a největší smolařka na světě?

Vlach (Ne, 12. 5. 2019 - 18:05)

Kikino, já bych si nechal nakadit od tebe do rukou. A pořádně.

Kikina (Ne, 12. 5. 2019 - 20:05)

Hmm díky za nabídku ale ne.

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Tak ok.

Jakub (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Prosím sukni. Budeš sexy!

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Světlovláska ,štíhlá, delší vlasy,možná dám do copánku, budu mít modrou mikinu a žlutým nápisem. Zkusím si vzít sukni, když bude tepleji a kdyby bylo chladno tak pod ní ještě silonky nebo kalhoty bez sukně

Jakub (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Souhlas. Tak zítra ve čtyři. Určitě se poznáme. Mám své bílé auto a přijedu ke kostelu. A jak vypadáš ty?

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Já jsem se včera úplně vykakala tolik moc, že se mi dnes vůbec nechce a musím bříško naplnit a tak to zkusme zítra odpoledne? Třeba ve čtyři? Navíc je dnes venku zima a mokro a nechci nastydnout a doma by to u nás nešlo. Naši jsou dole doma.

Jakub (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Když nepojedu po dálnici ,ale přes Ondřejov jsem u tebe tak za půl hodinky. Klidně i dnes můžu. Tedy jestli jsi už nekakala.

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

To by bylo napínavé. Mohli bychom zajít kousek od nás do lesa pod Dubovku a tam je plno tajných míst na kakání nebo čurání. Když seš Jakub, mohli bychom se sejít před kostelem sv. Jakuba u nás.
Až budešchtít přijet, tak já nepůjdu ten den kakat a nechám si to až na naši misi. Snad to vydržím. A s čuráním nebude problém. Já čurám často a když nebudu potřebovat tak se hodně napiju a za chvíli se mi už bude chtít.

Jakub (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Violo já to mám k tobě docela blízko. Z Říčan. Tak co kdybysme udělali tajnou kakací a čurací misi?
Na to bych se moc těšil! A chtěl bych,aby sis to ty dokonale užila také jako moc hezké!

bvovka (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

ale ne v Čerčanech nebo někde na území dolního pacifiku(trať ze Skochovic)

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Ale tajně. Jsem z vesnice nedaleko Benešova u Prahy ( Kozmice) a ty?

Jakub (Ne, 12. 5. 2019 - 11:05)

A já bych rád s tebou tohle dělal v realu. Jsem mi 27 . Chtěla bys to taky?

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 10:05)

19

Jakub (Ne, 12. 5. 2019 - 08:05)

Suprový. A kolik maš roků?

Viola (So, 11. 5. 2019 - 14:05)

Vykakala jsem se venku

Zvědavec (So, 11. 5. 2019 - 15:05)

Violo a kde přesně jsi kakala?

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 07:05)

Kakala jsem venku a snažila se to vydržet co nejdýl. Měla jsem plny zadeček a uvnitř v břichu silný tlaky až bolesti. Byla jsem doma sama a tak jsem chtěla zkoumat. Na trávu na zahradě jsem si dala zrcadlo ,abych viděla,jak budu kakat ze zadečku ven a sundala jsem kalhotky a silonové punčochâče a șla na bobeček tak,abych měla zadeček nad zrcadlem. Bylo hned vidět,že je maličko rozevřený a velké hovínko na krajíčku. Chtěla jsem to jeștě drzět,ale dostala jsem takovou křeč do břicha tlak,že to nešlo a já musela kakat a zadeček povolil a já viděla,jak se otevřel do široka a velký,tlustý hovìnko lezlo z prdelky ven. Bylo opravdu silný,dlouhy a pak za ním začal rychle téct hnědý prūjem,zě udělal proud a já ho kakala proudem chvíli dozadu za sebe a pak to teklo volně pod zadeček na to velký první hovínko. V tu chvíli se mi začlo chtít čurat a jâ z pulinky udělala čurání dopředu před hovínko,ale i jsem jo počurala taky.čurala jsem z plného močáku,šlo to dlouho a viděla jsem jak je čurací dírka napnutá tìm tlakem moči. Ze zadečku jeștě kakaly další tekutý hovinka několikrát. Takhle moc jsem asi jeŝtě nekakala. Utřela jsem si zadeček a pulinku a oblékla se a asi za 5 minut jsem kakala znovu,svlékla jsem se,a do trávy hned vytekl ještě jeden průjem až mně zadeček nepříjemně pálil. To velký hovinko jsem spláchla ze zrcadla hadicí a zrcadlo pořadně umyla.

Kikina (Ne, 12. 5. 2019 - 17:05)

A teď si Violo představ že by jsi to pustila do kalhotek. Podle toho co píšeš by musely být plné k prasknutí.

Viola (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Kikino, tohle kdybych udělala do kalhotek, tak by byly tak plné a našponované, že by se to tam nevešlo a co by se nevešlo by se dostalo ven a vyteklo na celou prdelku, měla bych plně pokakanou i pulinku a ještě by to šlo na stehna. A Kdybych měla silonky, možná by to trochu zadržely, ale byla bych pokakaná stejně důkladně. Zítra budu kakat s Jakubem a tak nevím jak to bude chtít,ale asi jen se koukat jak kakám a čurám . Jsem zvědavá. Chceš abych ti pak poslala jaké to bylo?

Reklama

Přidat komentář