Reklama

těsné džíny

Honza (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Jasně že jsem nemyslel dala jako podržela.

Honza (So, 11. 5. 2019 - 15:05)

A proto ji občas vysvobodím nůžkama. Je to zábavná hra.

no tak (So, 11. 5. 2019 - 16:05)

no tak ji hlavně nestříhni do kundy, to by jí bolelo...

Honza (So, 11. 5. 2019 - 17:05)

Neboj, to by mě potom dala, ale jinak, to se musí s citem a opatrně. Viděl jsem to na P a tak jsem to zkusil a kupodivu se ji to líbí jako mě. Ještě nikdy neřekla ne.

Steve (Pá, 10. 5. 2019 - 17:05)

Nejsou zdravý ale ani trochu ... a obzvláště pro ženy.

Honza (Čt, 9. 5. 2019 - 23:05)

Co se do ní navážíš? Říkej tak té svojí demente.

HM (Čt, 9. 5. 2019 - 23:05)

Nezkusil. Tvoji starou nemám zájem fiknout ani nůžkama. Tak si to užij, když ti ke štěstí stačí taková blbka.

Honza (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

A zkusil ses k ní někdy, ty blbe, dostat pěkně pomalu nůžkama? Ta je potom tak nadržená, že nějaké zničené tričko a džíny ji nezajímají a myslí jen na jedno. Však si druhý den koupí nové, tak jde o prd. Kupa bab tě pošle do prdele s tímhle nápadem, protože lpí na věcech a jsou hladové na korunu, ale ta správná si to umí užít.

HM (St, 8. 5. 2019 - 21:05)

Tak to mrdáš pěknou blbku…..

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Dnes ráno jsem na sebe zkusil natáhnout ségřiny džíny, Byly mi hodně na těsno, ale dal jsem to. Ani to tak hrozné není, jak jsou parádně elastické.

Honza (St, 8. 5. 2019 - 18:05)

Zkus je v létě do bazénu a potom si je nech na sobě uschnout. Měly by se pěkně stáhnout a ještě víc vytvarovat podle těla. Ta moje takhle blbne a potom to nemůže večer kloudně svlíknout.

xxx (Pá, 3. 5. 2019 - 22:05)

Nejlepší je když má holka prdel jako sardel narvanou v těsných džínách a přesto ji ještě přetékají špeky z břicha. To je fakt pohled pro bohy!!!!

Jirka. (So, 4. 5. 2019 - 08:05)

no jo, to je fakt hnus, ty hamburgerové velryby, na ně jen lacláče, ale na hezké postavě těsné džíny vypadají hezky.

Návštěvník (Pá, 3. 5. 2019 - 22:05)

Bože .......Takovým bych dal lacláče ,ne džíny .

YY (Pá, 3. 5. 2019 - 19:05)

Nejhezčí jsou pochcané a když se za to holka nestydí.

Návštěvník (Pá, 3. 5. 2019 - 17:05)

Holkám těsné džíny moc sluší a doufám, že to ještě vydrží, něž nějaký pomatenec všechny zblbne na jiné, už ta snaha pomalu začíná.

Jirka. (Pá, 3. 5. 2019 - 18:05)

Dodal bych roztrhané těsné džíny.

Karel (St, 1. 5. 2019 - 18:05)

Možná se to hezky čte, ale je to jen fikce resp. zbožné přání jednoho člověka mužského pohlaví...

Bob (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

Ale je to zajímavé čtení, tak mu to nekaz, ať máme pokračování. K těm těsnám džínsům, taky je nosím, ne až tak narvané ale je to lepší než ty plandavé, které jsem občas rozerval, u úzkých se mě to ještě nestalo. Dámské jsem nezkoušel, protože ta moje má W28 a já W34. Asi je mají elastičtější, jak jsem je zkoušel natahovat a tím pádem i pohodlnější. A jak tady bylo o malování, tak jestli se najde nějaká na blbnutí, tak třeba jo, já nechtěně na tu svoji stříknul a ta se nasrala, sekla s tím a ať si to dělám sám. Oblečení po té akci malování hodím do popelnice, protože ta moje nedovolí praní, aby se to nedrželo v pračce a nezničilo další věci.

Návštěvník (Út, 30. 4. 2019 - 18:04)

Tak jsem na sebe dnes narval její moc těsné tmavě modré džíny. Ještě, že se natahují. Je znát, že nosí menší velikost, než ta moje holka. Její mikinu bych nenatáhl, tak mě hodila svůj zelený bomber, který je volnější. Na protest, jestli to není škoda, mě umlčela, že je to snad jedno, sama na sebe narvala černé džíny a černou mikinu a šli bílit 2. vrstvu. To včerejší zabílené oblečení jsme si nebrali, protože to po uschnutí práší. Teď máme hotovo a oblečení celé bílé. Jo, zase jsme dováděli. Tak jsme to ze sebe svlíkli, hodili na kupu, co je to ze včerejška, jdeme se vykoupat a hurá na čarodějnice, pokud ovšem na sebe něco jejího natáhnu a nebo stihne dorazit z práce ta moje holka.

Reklama

Přidat komentář