Reklama

Výprask před diváky

Natala (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Mne se to nelíbí nijak a to ja za trest dostanem plácačkou umělou a na to mě přítel upozorňoval na začátku vztahu ze když si nebudu plnit to co mám anebo budu zlobit že mi naplaca. Většinou tak 5 přes kalhoty a někdy 1-2 na holou. Vždy jsme to brala jako trest a snažím se vždy dělat to co mám zodpovědně abych nemusela dostat. Jinak mě přítel nikdy nijak neublížil a dává mi hodně lásky

Ľubica (Po, 13. 5. 2019 - 11:05)

Bolesť naozaj nie je to hlavné. Ak ide o ľahký erotický výprask, tak je asi najdôležitejšie to, čo príde potom. Ak sa manžel rozhodne pre nejaký výchovný, čo našťastie nebýva často, tiež tam nehrá bolesť hlavnú úlohu, skôr ten pocit, že musím stále dodržiavať nejaké určené pravidlá aj keď som dospelá. A tiež, že je to vec, o ktorej nikto netuší a je to iba medzi mnou a mojim mužom.

Jan (Čt, 16. 5. 2019 - 19:05)

Aha. My jsme si s přítelkyní nejdřív psali povídky na toto téma. Vždy tak, že jsem napsal povídku já a ona to přepsala ze svého pohledu. Jindy to bylo naopak, vymyslela to ona a já to napsal podle sebe. Tři měsíce jsme chodili na rande. Pak jsme na to vlétli reálně, rovnou na holou a pak sex. Vydrželo nám to 2 roky a já a i ona jsme si to asi užili. No škoda, že to nepokračovalo dále.

Katka (Po, 13. 5. 2019 - 07:05)

Já tedy na prdel raději dávám, než dostávám :-)

Vendula (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

no hele, tak to musím potvrdit. I mně vařečka stačí. Taky se sem tam bere a na holou bolí hrozně teda. A rákoska, jsem na ni zvyklá už od mlada.

luci (Čt, 9. 5. 2019 - 10:05)

Ono tak nejde o to jestli vařečkou , nebo rákoskou . Jde o to ponížení před diváky.

Pepa (Čt, 9. 5. 2019 - 05:05)

Tak moje bývalá manželka si vzala půjčku na mé jméno ještě za manželství a ani při rozvodu se na to nepřišlo. Vše zaplatila ona, ale abych to neřešil přes soudy a právníky, nechala si dát výprask na holou.

René (St, 8. 5. 2019 - 00:05)

jeste ze nemame rakosku,to bych take byl dost slyset

René (Po, 6. 5. 2019 - 17:05)

ještě že už nikdo doma nebýva,když jsem trestaný,segra už bydlí ve svém,ale když ještě bydlela tak to slyšela,styděl jsem se dost

Marek (Po, 6. 5. 2019 - 17:05)

Vyprask pred divaky uz je trochu moc, zvlast kdyz trestany je dospely. Staci, kdyz dopad ran a reakce biteho jsou slyset za zavrenymi dvermi. Nejtrapnejsi je, kdyz trestany pak vyjde z pokoje, kde dostal a ti, co to slyseli se na nej koukaji, to pak ma pocit, ze se mu vsichi divaji na zadek, i kdyz uz obleceny.

Ľubica (Út, 7. 5. 2019 - 10:05)

Áno, toho sa aj ja vždy obávam najviac. Či niečo náhodou nezačujú susedia alebo hostia vo vedľajšej izbe v hoteli. Hlavne dovolenky sú pre mňa kritické. Na jednej nás prekvapila moja sestra a na ďalšej som sa pozabudla a vybrala sa k hotelovému bazénu s čerstvo naplieskaným ešte červeným zadkom.

Vendula (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

no, tak výprask rákoskou přes holou slyšet je. Za prve jak rákoska švihá o zadek a za druhe sem tam vyjeknu. Ale jak říkám, někdy vydržím fakt hodně. A někdy max 5-6 šviahnců

Marek (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Nikdy jsem rakosku nevidel, ale myslim, ze to by se jeden musel hodne rozprahovat aby bylo slyset svisteni a dopad na zadek. Takove rany, by zjizvily zadek navzdy. Remen je sirsi a proto taky hlucnejsi, zvlast kdyz dopadne na holy zadek.

René (Po, 6. 5. 2019 - 16:05)

ja sem tam dostávam na holou když je potřeba,myslel jsem že brečívat nebudu,ale brečím pokažde

Vendula (Po, 6. 5. 2019 - 08:05)

Manžel mi rád dává na holou. Ale mám to jak kdy. Mnohdy stačí pár ran a zadek bolí tak, že řeknu stop, jindy jsem schopná vydržet pořádný výprask a docela se mi to i líbí...:-)

Ľubica (Po, 6. 5. 2019 - 16:05)

To ja tiež. Niekedy mám na to náladu viac a niekedy menej, alebo aj vôbec nie. A ešte je rozdiel či ide o erotické naplieskanie a tomu sa vyhýbam iba zriedka alebo keď mám niekedy podľa manžela dostať na zadok akoby za trest, to už sa mi páči oveľa menej.

Vendula (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

tak to mám stejný. Naplácání rukou na holou v rámci předehry super. Výprask za trest už je horší. Mnohdy i děsný. Máme na to rákosku. Ale sem tam chci sama

Návštěvník (St, 1. 5. 2019 - 00:05)

já dal synovi na holou před návštěvou , počítá se to ?

Honza (Po, 13. 5. 2019 - 12:05)

To já dostal od tchýně na holou před svojí ženou.

Honza (So, 29. 5. 2021 - 15:05)

já dostávám od manželky i tchyně pravidelně výprask

Reklama

Přidat komentář