Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 17:05)

Ježíš zde zemřel podruhé, protože na něho lidé zapomněli. Jeho kung-fu, chci říct učení, bylo slabé.

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 23:05)

Ježíši Kriste! Tady je mrtvo! Lidé zjevně dostali rozum a mýtický Ježíš je už nezajímá. A dobře tak, už bylo přeježíšováno.

Steve (So, 11. 5. 2019 - 21:05)

:-DD ach jo.

Rakato (So, 11. 5. 2019 - 18:05)

„Na kříži přitlučený Ježíš dostal houby s octem, a poté omráčený „umírá“. Když je konečně sejmut z kříže, stále ještě žije.“ (Laurence Gardner)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Vím, že jsem potomek Ježíše. Pro mne jako pro buddhistu to ale není až tak důležité.“ (Japonec Junichiro Sawaguchi)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Hlavní důvod, proč byl Ježíš Kristus tak pronásledován, byl ten, že měl tolik žen. Byla zde Elizabeth a Marie a mnoho dalších.“ (mormon Samuel Horn)

Steve (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Tady jsou asi opravdu jen zoufalci ... to se nedá často ani číst.

Anežka (Čt, 9. 5. 2019 - 20:05)

Co se ti nelíbí? Mám dojem, že nemáš rád islám. Máš být rád, že válčili se Somálskem - Islámský stát. Já je vlastně taky moc nemusím , náš podnik tam něco stavěl. Kouření Kay (marihuany), s jejíž pomocí rastafariáni mohou komunikovat s Jahem (Jahvem)

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Já jsem spíše pro tanec jako komunikační prostředek s bohem. Takoví tančící děrviši, když to v sukních roztočí, tak jsou v rauši za chvíli, a zdravěji než rastafariáni. Naši narkomani by se od nich mohli učit. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Až ze u nás zlegalizuje marihuana, bude s bohem komunikovat celý národ.

Touha (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Každopádně by nebylo marné se na Jamaicu podívat....celá ta muzika vzniklá z víry....hmmm...a přímé pokolení od Šalamouna i Sábice….hmmm...to se asi mnohým nelíbí už když se o tom píše....

Anežka (Čt, 9. 5. 2019 - 20:05)

Tfuj. Četla jsem, že se zápalem diskutují o problémech ve světě a nepřetržitě hulí marihuanu a nepracují , prý jsou bohatí , protože jim bílé ženy platí za sex . Když je vidím je mně špatně. Myslím, že kecají - spíš věřím zprávám, že pašují kolumbijský kokain. Od takových raději dál.

Touha (Čt, 16. 5. 2019 - 18:05)

No tak platit za sex bychom jím nemusely, Anežko, ale brko bychom si s nimi dát mohli :))

Anežka (Pá, 17. 5. 2019 - 15:05)

Víš Touho (nic ve zlém) já ani to ne. (tedy jestli tím myslíš trávu). Mně to moc smrdí. Někteří to nějak nahřívají a jímají do petky a pak to nějak dýchají. Já když ucítím tak nemůžu. Za pár z nich jsou magoři.

Touha (Pá, 17. 5. 2019 - 15:05)

To byl pochopitelně pokus o vtip, Anežko :).

Anežka (Pá, 17. 5. 2019 - 16:05)

Přesně tak jsem si to myslela. :)

Touha (Pá, 17. 5. 2019 - 18:05)

:)

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 18:05)

Černoši mají spoustu volného času, a tak tančí a zpívají. No a vznikl jazz a regee. Kdyby všichni měli práci, tak bychom hráli pořád dechovku.

Návštěvník (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

Je tady někdo normální, kdo má rodinu, manželku, děti?

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Normální není nikdo na světě. Zde je to vidět nejlépe.

D (St, 8. 5. 2019 - 23:05)

Nicméně Haile Selassie byl vyznavačem Etiopské pravoslavné církve Tewahedo, a v jejím rámci fakt, že nějaký císař dostal jméno "Moc Svaté trojice", zase tak moc neznamenalo. V Etiopii to jistě byla podobná formalita, jako třeba styly oslovení či tituly našeho Franze Josefa jako kupříkladu "Jeho apoštolské veličenstvo" nebo "Lev judský".

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 21:05)

.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 21:05)

.

Reklama

Přidat komentář