Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

luci (Út, 14. 5. 2019 - 17:05)

Není lumpárna když chlapi pouštějí sperma do zralé ženské , to je přirozené pokud nastaví a podrží . Lumpárnou se považuje znásilnění , nebo použití k ukojení nezletilé , případně využití omamných látek k dosažení tohoto cíle.

Nikol (Út, 14. 5. 2019 - 17:05)

Až tak jsem to nepochopila a nebrala. To už je horší než lumpárna, to je na useknutí celého nářadí i když se mnou humanisti nebudou souhlasit. Bohužel se brzy dočkáme, kdy cca 9 leté (nebo jak začnou mít menstruaci) už budou muset podržet a bude to naprosto legální a budou sloužit jako výrobna dětí. Jde to pomalu do kopru.

I di ty (St, 15. 5. 2019 - 08:05)

Jak jsi na takovou kravinu přišla?

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

Ááááá sluníčkář. Pražák. Však uvidíš. Bude líp.

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

Ááááá sluníčkář.

Á di ty (Čt, 16. 5. 2019 - 00:05)

Tu slušnočechu. Víc neumíš napsat?

luci (Út, 14. 5. 2019 - 17:05)

Po islamizaci Evropy je to reálné.

Tom (Po, 13. 5. 2019 - 12:05)

Ty seš nějaká nepřející zapšklá femina nebo co?

Eva (Út, 14. 5. 2019 - 12:05)

Neříkej že si to neděláš nejraději sám.

Tom (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Já ne, je to až poslední možnost. Od čeho bych měl asi tak tu moji kočičku? A jí to taky baví to dělat. A nejsem takový, abych ji bránil nepodržet nikomu jinému. Je to potřeba pro zlepšení vzájemného vztahu. Pokud si nebudeme vyhovovat, tak si stejně sežene jiného a pokud si dobře rozumíme a chápeme se, tak je to v klidu. Nejsme nikoho ničí vlastnictví. A mě třeba bude milejší, když mě řekne, že to na ní přišlo v práci a tak že ji protáhnul kolega, než aby to zatloukala a přišel jsem na to sám a nebo mě to někdo řekl. Prostě jsme si to takhle na rovinu řekli a v pohodě spolu žijeme.

Eva (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Tak tohle mi chlap udělat tak ho nakopu mezi nohy.

Nikol (Čt, 9. 5. 2019 - 17:05)

A to jako proč? Ty jsi nějaká stydlivka.

Eva (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Tak stydlivka rozhodně nejsem .

Nikol (Čt, 9. 5. 2019 - 23:05)

A tak proč bys ho měla kopat mezi nohy? Co je na tom tak hrozného, nechat se ošukat někým úplně cizím? Jde jen o využití příležitosti, tak o co jde? Nechápu, proč z toho někteří dělají takové drama.

luci (Pá, 10. 5. 2019 - 00:05)

Máš pravdu , nemá cenu šetřit si ji jak cikán ruce . Za sto let ji neroztrháš a dvě stě tu nebudeš.

Dan (Čt, 9. 5. 2019 - 22:05)

Se nedělej , ráda se necháš projet neokoukaným ocasem.

Maco (Po, 6. 5. 2019 - 10:05)

Dlho som rozmýšľal, či sa zapojím do tejto debaty, ale nakoniec mi to nedalo. Som Kandaul milujem svoju manželku nadovšetko a nedal by som ju za nič na svete. Odporujem si ? ..... Nie!.. Prečo ? ... Ja svoju manželku nedávam, nepožičiavam nikomu, ale ja svojej manželke darujem milenca, darujem jej viacnásobné vzrušenie, rozkoš a potešenie. Ona je tá, ktorá je obdarovaná, je rozmaznávaná, hýčkaná, ona nemusí nič, len si to môže do sýta užiť. Ťažko je to pochopiť niekomu, kto považuje sex iba za povinnosť, či nutné zlo. A áno rád sa pozerám ako si moja manželka „rozbaľuje“ svoj darček, ako sa sním mazná a hrá sa ... Teší ma to ? Vzrušuje ma to ? ÁNO . Ale povedzme si úprimne koho z vás, neteší, nevzrušuje, (a neberme do úvahy iba sexuálne vzrušenie) keď sa pozerá ako si jeho milovaná osoba rozbaľuje svoj dar. Koho netešia iskričky radosti v očiach milovanej osoby. Kto z vás nie je šťastný, keď je šťastný aj jeho partner, o to viac keď je šťastie obojstranné. Toto sú moje pocity a teraz ma súďte....

luci (Út, 7. 5. 2019 - 23:05)

Je to pravda , Je dobré když jí to udělá někdo jiný . když má manželka občas v těle jiný penis a sperma odbourává to stereotyp a vztahu to prospívá.

Janča (Po, 6. 5. 2019 - 13:05)

Ano, dalo by se s tebou souhlasit. Samozřejmě, že to tady každý odsoudí, ale z toho si nic nedělej. Občas si taky dám trojku, buď je chlap nebo ženská navíc. Manžel je spokojen a já taky. Lepší, než dělat něco bokem za zády toho druhého.

Maco (Út, 7. 5. 2019 - 11:05)

Súhlasím s tebou, preto že ak sa to robí poza chrbát je to tolerované ako "bežná" súčasť života, ale keď sa tak deje vo vnútri manželského, partnerského zväzku už je to úchylka. Ľudia sú pokrytci!

Reklama

Přidat komentář