Reklama

Výprask před diváky

Jana (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Mám dospělěho syna, má již svoji rodinu,když byl malý tak jsem se snažila vše řešit domluvou.Jednou ,když mu bylo asi dvanáct ,to chodil do šesté třídy dostal dvojku z chování.Dala jsem mu na výběr z různých zákazů. Překvapil mě,vybral si výprask. Moc se mi do toho nechtělo.kamarádka mi řekla ,že ,když si ho vybral tak at mu ho dám.Psychicky jsem se na to připravila došla si do kuchyně pro vařečku a zavolala syna do pokoje.když viděl vařečku trochu se rozklepal ale lehnul si mě přes klín vystrčil statečně zadek dostal a dostal výprask.

Petra (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Jani u nás to funguje stejně, dávám holkám na výběr z ruzných trestů. Zákazy mobilu, televize, zarach nebo výprask na holou. Z 90% si vyberou výprask.

Biker (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

tak tak

Ľubica (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Tak to ťa fakt obdivujem, že vydržíš výprask rákoskou. To by som určite nezvládla a počuli by ma asi všetci susedia. Pre mňa je dosť, keď sa manžel rozhodne pre varešku. Vôbec najradšej som, keď ma vypláca iba rukou.

Jan (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Já měl taky kdysi přítelkyni, která to měla ráda. O 6 let starší. Dal jsem jí výprask na holou (rukou nebo pravítkem) asi tak 100x. I náš první sex po krátkém chození tak začal. Tak by mě zajímalo, co na tom některé ženy mají rády. Je to proto, že to bolí? Já bych řekl, že ne. Spíš jde o nějaký vztah a erotiku. Možná některé ženy mají rády, že jsou přemoženy a že musí ukázat muži holý zadek, aniž by to třeba bylo dobrovolné, tedy představují si to. Ale fakt nevím.

Katka (Pá, 10. 5. 2019 - 07:05)

Já sem tam ráda nastavím a nechám si na zadek nařezat a ten důvod je prostě ten, že se mi to líbí. Sice si pak 2 dny po výprasku říkám, že jsem byla příliš statečná :-) ale to zase přejde

Jan (So, 11. 5. 2019 - 23:05)

Jenže je mně záhadou, co se na tom některým ženám líbí. Myslím si, že to není jen to, že to bolí. Já té přítelkyni dával výprasky na holou jen rukou nebo pravítkem. A jen do takového začervenání zadečku, nic drastického. Ona by rozhodně nechtěla, abych jí spráskal do modřin nebo jelit.

Natala (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Mne se to nelíbí nijak a to ja za trest dostanem plácačkou umělou a na to mě přítel upozorňoval na začátku vztahu ze když si nebudu plnit to co mám anebo budu zlobit že mi naplaca. Většinou tak 5 přes kalhoty a někdy 1-2 na holou. Vždy jsme to brala jako trest a snažím se vždy dělat to co mám zodpovědně abych nemusela dostat. Jinak mě přítel nikdy nijak neublížil a dává mi hodně lásky

Ľubica (Po, 13. 5. 2019 - 11:05)

Bolesť naozaj nie je to hlavné. Ak ide o ľahký erotický výprask, tak je asi najdôležitejšie to, čo príde potom. Ak sa manžel rozhodne pre nejaký výchovný, čo našťastie nebýva často, tiež tam nehrá bolesť hlavnú úlohu, skôr ten pocit, že musím stále dodržiavať nejaké určené pravidlá aj keď som dospelá. A tiež, že je to vec, o ktorej nikto netuší a je to iba medzi mnou a mojim mužom.

Jan (Čt, 16. 5. 2019 - 19:05)

Aha. My jsme si s přítelkyní nejdřív psali povídky na toto téma. Vždy tak, že jsem napsal povídku já a ona to přepsala ze svého pohledu. Jindy to bylo naopak, vymyslela to ona a já to napsal podle sebe. Tři měsíce jsme chodili na rande. Pak jsme na to vlétli reálně, rovnou na holou a pak sex. Vydrželo nám to 2 roky a já a i ona jsme si to asi užili. No škoda, že to nepokračovalo dále.

Katka (Po, 13. 5. 2019 - 07:05)

Já tedy na prdel raději dávám, než dostávám :-)

Vendula (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

no hele, tak to musím potvrdit. I mně vařečka stačí. Taky se sem tam bere a na holou bolí hrozně teda. A rákoska, jsem na ni zvyklá už od mlada.

luci (Čt, 9. 5. 2019 - 10:05)

Ono tak nejde o to jestli vařečkou , nebo rákoskou . Jde o to ponížení před diváky.

Pepa (Čt, 9. 5. 2019 - 05:05)

Tak moje bývalá manželka si vzala půjčku na mé jméno ještě za manželství a ani při rozvodu se na to nepřišlo. Vše zaplatila ona, ale abych to neřešil přes soudy a právníky, nechala si dát výprask na holou.

René (St, 8. 5. 2019 - 00:05)

jeste ze nemame rakosku,to bych take byl dost slyset

René (Po, 6. 5. 2019 - 17:05)

ještě že už nikdo doma nebýva,když jsem trestaný,segra už bydlí ve svém,ale když ještě bydlela tak to slyšela,styděl jsem se dost

Marek (Po, 6. 5. 2019 - 17:05)

Vyprask pred divaky uz je trochu moc, zvlast kdyz trestany je dospely. Staci, kdyz dopad ran a reakce biteho jsou slyset za zavrenymi dvermi. Nejtrapnejsi je, kdyz trestany pak vyjde z pokoje, kde dostal a ti, co to slyseli se na nej koukaji, to pak ma pocit, ze se mu vsichi divaji na zadek, i kdyz uz obleceny.

Ľubica (Út, 7. 5. 2019 - 10:05)

Áno, toho sa aj ja vždy obávam najviac. Či niečo náhodou nezačujú susedia alebo hostia vo vedľajšej izbe v hoteli. Hlavne dovolenky sú pre mňa kritické. Na jednej nás prekvapila moja sestra a na ďalšej som sa pozabudla a vybrala sa k hotelovému bazénu s čerstvo naplieskaným ešte červeným zadkom.

Vendula (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

no, tak výprask rákoskou přes holou slyšet je. Za prve jak rákoska švihá o zadek a za druhe sem tam vyjeknu. Ale jak říkám, někdy vydržím fakt hodně. A někdy max 5-6 šviahnců

Marek (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Nikdy jsem rakosku nevidel, ale myslim, ze to by se jeden musel hodne rozprahovat aby bylo slyset svisteni a dopad na zadek. Takove rany, by zjizvily zadek navzdy. Remen je sirsi a proto taky hlucnejsi, zvlast kdyz dopadne na holy zadek.

Reklama

Přidat komentář