929 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Adela (anonym)
Odpověď na No, ony to ženy občas opravdu
Tobe by asi vyhovovalo manzelstvi v nejake muslimske zemi.
30. Duben 2019 - 16:31
Jan (anonym)
Odpověď na No, ako kedy. Neviem či by sa
No já to zažil z druhé strany. Měl jsem 2 roky přítelkyni, která to měla ráda, o 6 let starší. No hlavně poprvé to byl zajímavý zážitek, přehnout ji přes koleno a naplácat na holou. No mě bylo 38, jí 44 let. Ale představa, že jsem žák druhé třídy základky a naplácal jsem na holou osmačce.
1. Květen 2019 - 0:09
Karel (anonym)
Odpověď na Tobe by asi vyhovovalo
No podle mě když ženu bít, tak na holý zadek, protože to neublíží. Sám jsem dal výprask na holou své bývalé manželce, protože si vzala půjčku a zjistil jsem to, až mě volali, že se to nesplácí.
1. Květen 2019 - 0:15
Návštěvník (anonym)
já dal synovi na holou před návštěvou , počítá se to ?
1. Květen 2019 - 0:21
Jan (anonym)
Odpověď na já dal synovi na holou před
Ani ne. Daleko větší frajeřina by bylo před návštěvou dát na holou manželce.
1. Květen 2019 - 0:31
Radka (anonym)
Odpověď na Ani ne. Daleko větší
No to by pánové asi měli vzrůšo, že by jim ulítly knoflíky od kalhot.
1. Květen 2019 - 0:33
Adela (anonym)
Odpověď na No podle mě když ženu bít,
Tak v Evrope je takove reseni manzelskych sporu vetsinou nevhodne, ale v zemich kde je to soucast kultury, to muze byt prijatelne a prakticke za predpokladu, ze manzel je osviceny, manzelku miluje a nedela to pro sve poteseni.
1. Květen 2019 - 15:26
Lucka (anonym)
Odpověď na Tak v Evrope je takove reseni
tak já si sem tam sama o tom řeknu.
2. Květen 2019 - 7:00
luci (anonym)
Odpověď na tak já si sem tam sama o tom
Ano ? Masochistky to uspokojuje .
2. Květen 2019 - 9:33
Lucka (anonym)
Odpověď na Ano ? Masochistky to
pětadvacet vařechou na holou je masochismus? :-D
2. Květen 2019 - 9:46
luci (anonym)
Odpověď na pětadvacet vařechou na holou
Pokud ti to dělá dobře , tak ano . Viděla jsem vymrskání až do orgasmu. Holčině po skončení exekuce cukaly nohy a z vaginy vytékal poševní sekret . Jednoduše byla udělaná.
2. Květen 2019 - 10:12
Jan (anonym)
Odpověď na Pokud ti to dělá dobře , tak
Takových žen není úplně málo. Většina se za to spíš za to spíš stydí nebo k tomu nemá vhodného partnera, tak zůstává jen u představ. Ale jsou i výjimky. Měl jsem dost dlouhou dobu milenku, která to měla ráda a skoro každé milování začalo tak, že dostala naplácáno na holou. Ale málokterá je ještě k tomu exhibicionistka, tedy aby u toho byli nějací cizí diváci.
2. Květen 2019 - 11:25
warp (anonym)
Odpověď na Takových žen není úplně málo.
Tak nějak to bude. Moje žena většinou nemá problém nastavit mi zadek i holý, no kdybych se o tom někomu zmínil, nebo probůh někdo jí při tom viděl, tak to by asi bylo na rozvod…
2. Květen 2019 - 13:32
Vendula (anonym)
Manžel mi rád dává na holou. Ale mám to jak kdy. Mnohdy stačí pár ran a zadek bolí tak, že řeknu stop, jindy jsem schopná vydržet pořádný výprask a docela se mi to i líbí...:-)
6. Květen 2019 - 8:10
Ľubica (anonym)
Odpověď na Manžel mi rád dává na holou.
To ja tiež. Niekedy mám na to náladu viac a niekedy menej, alebo aj vôbec nie. A ešte je rozdiel či ide o erotické naplieskanie a tomu sa vyhýbam iba zriedka alebo keď mám niekedy podľa manžela dostať na zadok akoby za trest, to už sa mi páči oveľa menej.
6. Květen 2019 - 16:22
René (anonym)
ja sem tam dostávam na holou když je potřeba,myslel jsem že brečívat nebudu,ale brečím pokažde
6. Květen 2019 - 16:29
Marek (anonym)
Vyprask pred divaky uz je trochu moc, zvlast kdyz trestany je dospely. Staci, kdyz dopad ran a reakce biteho jsou slyset za zavrenymi dvermi. Nejtrapnejsi je, kdyz trestany pak vyjde z pokoje, kde dostal a ti, co to slyseli se na nej koukaji, to pak ma pocit, ze se mu vsichi divaji na zadek, i kdyz uz obleceny.
6. Květen 2019 - 17:04
René (anonym)
ještě že už nikdo doma nebýva,když jsem trestaný,segra už bydlí ve svém,ale když ještě bydlela tak to slyšela,styděl jsem se dost
6. Květen 2019 - 17:31
Vendula (anonym)
Odpověď na To ja tiež. Niekedy mám na to
tak to mám stejný. Naplácání rukou na holou v rámci předehry super. Výprask za trest už je horší. Mnohdy i děsný. Máme na to rákosku. Ale sem tam chci sama
7. Květen 2019 - 7:04
Ľubica (anonym)
Odpověď na Vyprask pred divaky uz je
Áno, toho sa aj ja vždy obávam najviac. Či niečo náhodou nezačujú susedia alebo hostia vo vedľajšej izbe v hoteli. Hlavne dovolenky sú pre mňa kritické. Na jednej nás prekvapila moja sestra a na ďalšej som sa pozabudla a vybrala sa k hotelovému bazénu s čerstvo naplieskaným ešte červeným zadkom.
7. Květen 2019 - 10:58
Vendula (anonym)
Odpověď na Áno, toho sa aj ja vždy
no, tak výprask rákoskou přes holou slyšet je. Za prve jak rákoska švihá o zadek a za druhe sem tam vyjeknu. Ale jak říkám, někdy vydržím fakt hodně. A někdy max 5-6 šviahnců
7. Květen 2019 - 13:16
Ľubica (anonym)
Tak to ťa fakt obdivujem, že vydržíš výprask rákoskou. To by som určite nezvládla a počuli by ma asi všetci susedia. Pre mňa je dosť, keď sa manžel rozhodne pre varešku. Vôbec najradšej som, keď ma vypláca iba rukou.
7. Květen 2019 - 18:41
René (anonym)
Odpověď na Tak to ťa fakt obdivujem, že
jeste ze nemame rakosku,to bych take byl dost slyset
8. Květen 2019 - 0:00
Marek (anonym)
Odpověď na no, tak výprask rákoskou přes
Nikdy jsem rakosku nevidel, ale myslim, ze to by se jeden musel hodne rozprahovat aby bylo slyset svisteni a dopad na zadek. Takove rany, by zjizvily zadek navzdy. Remen je sirsi a proto taky hlucnejsi, zvlast kdyz dopadne na holy zadek.
8. Květen 2019 - 15:04
Pepa (anonym)
Tak moje bývalá manželka si vzala půjčku na mé jméno ještě za manželství a ani při rozvodu se na to nepřišlo. Vše zaplatila ona, ale abych to neřešil přes soudy a právníky, nechala si dát výprask na holou.
9. Květen 2019 - 5:55
Vendula (anonym)
no hele, tak to musím potvrdit. I mně vařečka stačí. Taky se sem tam bere a na holou bolí hrozně teda. A rákoska, jsem na ni zvyklá už od mlada.
9. Květen 2019 - 7:12
luci (anonym)
Odpověď na no hele, tak to musím
Ono tak nejde o to jestli vařečkou , nebo rákoskou . Jde o to ponížení před diváky.
9. Květen 2019 - 10:29
Jan (anonym)
Já měl taky kdysi přítelkyni, která to měla ráda. O 6 let starší. Dal jsem jí výprask na holou (rukou nebo pravítkem) asi tak 100x. I náš první sex po krátkém chození tak začal. Tak by mě zajímalo, co na tom některé ženy mají rády. Je to proto, že to bolí? Já bych řekl, že ne. Spíš jde o nějaký vztah a erotiku. Možná některé ženy mají rády, že jsou přemoženy a že musí ukázat muži holý zadek, aniž by to třeba bylo dobrovolné, tedy představují si to. Ale fakt nevím.
9. Květen 2019 - 21:54
Katka (anonym)
Odpověď na Já měl taky kdysi přítelkyni
Já sem tam ráda nastavím a nechám si na zadek nařezat a ten důvod je prostě ten, že se mi to líbí. Sice si pak 2 dny po výprasku říkám, že jsem byla příliš statečná :-) ale to zase přejde
10. Květen 2019 - 7:30
Jan (anonym)
Odpověď na Já sem tam ráda nastavím a
Jenže je mně záhadou, co se na tom některým ženám líbí. Myslím si, že to není jen to, že to bolí. Já té přítelkyni dával výprasky na holou jen rukou nebo pravítkem. A jen do takového začervenání zadečku, nic drastického. Ona by rozhodně nechtěla, abych jí spráskal do modřin nebo jelit.
11. Květen 2019 - 23:19

Stránky

Přidat komentář