Reklama

Výprask před diváky

Jan (Čt, 16. 5. 2019 - 19:05)

Aha. My jsme si s přítelkyní nejdřív psali povídky na toto téma. Vždy tak, že jsem napsal povídku já a ona to přepsala ze svého pohledu. Jindy to bylo naopak, vymyslela to ona a já to napsal podle sebe. Tři měsíce jsme chodili na rande. Pak jsme na to vlétli reálně, rovnou na holou a pak sex. Vydrželo nám to 2 roky a já a i ona jsme si to asi užili. No škoda, že to nepokračovalo dále.

Katka (Po, 13. 5. 2019 - 07:05)

Já tedy na prdel raději dávám, než dostávám :-)

Vendula (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

no hele, tak to musím potvrdit. I mně vařečka stačí. Taky se sem tam bere a na holou bolí hrozně teda. A rákoska, jsem na ni zvyklá už od mlada.

luci (Čt, 9. 5. 2019 - 10:05)

Ono tak nejde o to jestli vařečkou , nebo rákoskou . Jde o to ponížení před diváky.

Pepa (Čt, 9. 5. 2019 - 05:05)

Tak moje bývalá manželka si vzala půjčku na mé jméno ještě za manželství a ani při rozvodu se na to nepřišlo. Vše zaplatila ona, ale abych to neřešil přes soudy a právníky, nechala si dát výprask na holou.

René (St, 8. 5. 2019 - 00:05)

jeste ze nemame rakosku,to bych take byl dost slyset

René (Po, 6. 5. 2019 - 17:05)

ještě že už nikdo doma nebýva,když jsem trestaný,segra už bydlí ve svém,ale když ještě bydlela tak to slyšela,styděl jsem se dost

Marek (Po, 6. 5. 2019 - 17:05)

Vyprask pred divaky uz je trochu moc, zvlast kdyz trestany je dospely. Staci, kdyz dopad ran a reakce biteho jsou slyset za zavrenymi dvermi. Nejtrapnejsi je, kdyz trestany pak vyjde z pokoje, kde dostal a ti, co to slyseli se na nej koukaji, to pak ma pocit, ze se mu vsichi divaji na zadek, i kdyz uz obleceny.

Ľubica (Út, 7. 5. 2019 - 10:05)

Áno, toho sa aj ja vždy obávam najviac. Či niečo náhodou nezačujú susedia alebo hostia vo vedľajšej izbe v hoteli. Hlavne dovolenky sú pre mňa kritické. Na jednej nás prekvapila moja sestra a na ďalšej som sa pozabudla a vybrala sa k hotelovému bazénu s čerstvo naplieskaným ešte červeným zadkom.

Vendula (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

no, tak výprask rákoskou přes holou slyšet je. Za prve jak rákoska švihá o zadek a za druhe sem tam vyjeknu. Ale jak říkám, někdy vydržím fakt hodně. A někdy max 5-6 šviahnců

Marek (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Nikdy jsem rakosku nevidel, ale myslim, ze to by se jeden musel hodne rozprahovat aby bylo slyset svisteni a dopad na zadek. Takove rany, by zjizvily zadek navzdy. Remen je sirsi a proto taky hlucnejsi, zvlast kdyz dopadne na holy zadek.

René (Po, 6. 5. 2019 - 16:05)

ja sem tam dostávam na holou když je potřeba,myslel jsem že brečívat nebudu,ale brečím pokažde

Vendula (Po, 6. 5. 2019 - 08:05)

Manžel mi rád dává na holou. Ale mám to jak kdy. Mnohdy stačí pár ran a zadek bolí tak, že řeknu stop, jindy jsem schopná vydržet pořádný výprask a docela se mi to i líbí...:-)

Ľubica (Po, 6. 5. 2019 - 16:05)

To ja tiež. Niekedy mám na to náladu viac a niekedy menej, alebo aj vôbec nie. A ešte je rozdiel či ide o erotické naplieskanie a tomu sa vyhýbam iba zriedka alebo keď mám niekedy podľa manžela dostať na zadok akoby za trest, to už sa mi páči oveľa menej.

Vendula (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

tak to mám stejný. Naplácání rukou na holou v rámci předehry super. Výprask za trest už je horší. Mnohdy i děsný. Máme na to rákosku. Ale sem tam chci sama

Návštěvník (St, 1. 5. 2019 - 00:05)

já dal synovi na holou před návštěvou , počítá se to ?

Honza (Po, 13. 5. 2019 - 12:05)

To já dostal od tchýně na holou před svojí ženou.

Honza (So, 29. 5. 2021 - 15:05)

já dostávám od manželky i tchyně pravidelně výprask

Pepa (Čt, 16. 5. 2019 - 19:05)

Já zas dal na holou výprask tchýni i manželce. Tedy ale před nikým. Tchýně je už dávno vdova.

warp (Pá, 17. 5. 2019 - 09:05)

Tak snad má tchýně ještě ucházející a pevnou prdelku.

Reklama

Přidat komentář