Reklama

Náušnice u kluků?

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 14:07)

A ake nausnicky by si mu dala?
Inak, tiez nad tym premyslam dat, ak budem mat syna.

já jsem si (Po, 8. 7. 2019 - 19:07)

o ně sám řekl v 11 letech. měl je muj kamarád a já je chtěl také. ani jednomu z nás se nikdo nesmál.

Adam (Ne, 7. 7. 2019 - 19:07)

Já náušnice nesnasim protože sem je musel nosit celé dětství. Dírky v uších mám pořád protože jsem nosil zlaté náušnice od 4 do 13 let kdy jsem mamku ukecal aby mi je dala sundat jelikož byly zamčené Co jsem si vyslechl že jsem holčička apod: proto nedávejte matky klukům náušnice jsou z toho akorát problémy já bych to nikdy dítěti neudělal

Roman (Út, 25. 6. 2019 - 06:06)

náušnice jsou super, moje přítelkyně je na mně miluje. zbláznila by se kdybych je sundal.

Návštěvník (St, 19. 6. 2019 - 06:06)

jsou s pecičkama?

já osobně (St, 19. 6. 2019 - 05:06)

nosím náušnice od mala. asi od 2 let, nikdy mi nepřišlo divné že je mám. ani jsem nad tím nepřemýšlel. jako malí jsem si vůbec vzpomněl že je mám jen před zrcadlem a nebo když na ně upozornil někdo jiný. je mi 26 a nemám potřebu je sundat. je to přirozená součást mé osoby.

nela (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

Kluk s náušnicí mi připadal divný. Tedy dříve. seznámila jsem se se super chlapem který má v obou ušich náušnice. Nejprve jsem to brala tak že časem je kvůli mně sundá. Za krátko jsem si zvykla a začalo se mi to líbit, a to dost. Já jsem ta co mu zakazuje je sundat. A když můj syn přišel s tim že chce náušnice jako strejda, tak jsem neprotestovala. Na prázdniny je má slíbené. Bude mu 7. Jen bude asi hodně velký problé s bějvalim. Ten to nerozchodí.

Roman (Pá, 10. 5. 2019 - 15:05)

Chci se podělit o svoji zkušenost. Od mala když sestra dostala náušnice se mi líbili. Chtěl jsem je též. Máma mi vysvětlila že né že je nosí jen holky. Pochopil a akceptoval. Když jsem za pár let viděl v televizi kluka s náušnicí, znovu jsem šel za mámou, že chci také. Tehdy mi to už rozmlouvala vážněji. Na učnáku mi to již natvrdo zakázali. Léta mi to zakazovala moje žena. Dnes jsme rozvedeni a já si nechal propíchnout obě uši. Obje proto že mi to příjde normální a přirozené, jedno je jen machrovina 80 let. Nosím je již delší dobu a jsem spokojený. Cítím se dobře a mám pocit že ke mně prostě patří, Nejde jen o parádu ale o vyjádření sebe svého názoru. Do ted jsem se cítil anonymní. Je to velmi příjemný pocit a jsem rád že jsem si je dal.

Magda (Pá, 19. 4. 2019 - 08:04)

My teď jsme se odstěhovali do Švýcarska a tady skoro všichni kluci nosi náušnice tak jsme našemu osmiletému dali píchnout taky aby nebyl za outsidera nosi zlaté moje když jsem byla mala a taky má tu velkou nausnici ve tvaru naberacky ta je tady in u kluků no proste jiný kraj jiný mrav zato holky tak často jak u nás náušnice nenosí

Anonym (Po, 6. 5. 2019 - 13:05)

Do Appenzellu?

Návštěvník (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

Ano tam. Zajímavé tu je že kluci naší náušnice vpodatate pořád ale holky všechny ne. My tomu našemu jsme nechali propíchnout obě uši tak to tu kluci mají a dostal do uší zlaté náušnice co byly ještě po mě z dětství napřed fnukql že vypadá jak holka ale jak pochopil za nějakou zldobu že to tam je tak normální tak mu to nevadi. Musí se prostě přizpůsobit když tady chceme žít

Návštěvník (Út, 28. 5. 2019 - 09:05)

A dala by si mu tie nausnice aj keby ste sa neprestahovali do Svajciarska?

Návštěvník (Út, 28. 5. 2019 - 21:05)

Ne nedala ale tady je to takto tak jsme nemohli se nepřizpůsobiví. Takže je dostal i když teda protestoval ale teď už mu to nevadí když to mají i ostatní kluci

Migrant (Út, 4. 6. 2019 - 18:06)

Taky žiju už několik let ve Švýcarsku, i když ne v Appenzellu. Řekl bych, že ze školkových a školou povinných chlapečků nosí náušnici (zpravidla v levém uchu) tak třetina. Na české poměry tedy hodně, ale stále menšina. A z dívek/žen nosí náušnice tak 2/3 - 3/4, tedy většina, ale méně než v ČR. U nás v softwarovém oddělení moc kolegů s náušnicí nemáme, ale řada kolegů má v levém uchu více či méně zarostlou dírku po náušnici.
Docela by mne zajímalo, proč ti kluci nosí náušnice - jestli je to jejich přání, přání rodičů...
Appenzellerland to je rázovitý kraj. Náušnice v pravém uchu mužů a chlapců patří k národnímu kroji.

Návštěvník (So, 1. 12. 2018 - 13:12)

Chlapečkům je nejlepší dávat náušnice s pecičkama aby co nejdříve pochopily jaký mají gender přesto, co mají mezi nohama.

Návštěvník (So, 24. 11. 2018 - 08:11)

Nejlepší jsou pro kluky ty holčičí s pecičkami.

Návštěvník (Út, 13. 11. 2018 - 07:11)

holčičí - s pecičkama?

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2018 - 07:11)

Zlaté s kaminkem

Návštěvník (Po, 19. 11. 2018 - 09:11)

To ako tie detske s cervenym kamienkom?

Návštěvník (So, 24. 11. 2018 - 00:11)

Ano ty

Reklama

Přidat komentář