Reklama

Výprask před diváky

Ľubica (Út, 30. 4. 2019 - 09:04)

Hmm, ja tiež. Manželovi sa to v poslednom čase nejako zapáčilo a niekedy ma vyplieska aj každý týždeň.

Ivan (Út, 30. 4. 2019 - 13:04)

No, ony to ženy občas opravdu potřebují.

Adela (Út, 30. 4. 2019 - 16:04)

Tobe by asi vyhovovalo manzelstvi v nejake muslimske zemi.

Karel (St, 1. 5. 2019 - 00:05)

No podle mě když ženu bít, tak na holý zadek, protože to neublíží. Sám jsem dal výprask na holou své bývalé manželce, protože si vzala půjčku a zjistil jsem to, až mě volali, že se to nesplácí.

Adela (St, 1. 5. 2019 - 15:05)

Tak v Evrope je takove reseni manzelskych sporu vetsinou nevhodne, ale v zemich kde je to soucast kultury, to muze byt prijatelne a prakticke za predpokladu, ze manzel je osviceny, manzelku miluje a nedela to pro sve poteseni.

Lucka (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

tak já si sem tam sama o tom řeknu.

luci (Čt, 2. 5. 2019 - 09:05)

Ano ? Masochistky to uspokojuje .

Lucka (Čt, 2. 5. 2019 - 09:05)

pětadvacet vařechou na holou je masochismus? :-D

luci (Čt, 2. 5. 2019 - 10:05)

Pokud ti to dělá dobře , tak ano . Viděla jsem vymrskání až do orgasmu. Holčině po skončení exekuce cukaly nohy a z vaginy vytékal poševní sekret . Jednoduše byla udělaná.

Jan (Čt, 2. 5. 2019 - 11:05)

Takových žen není úplně málo. Většina se za to spíš za to spíš stydí nebo k tomu nemá vhodného partnera, tak zůstává jen u představ. Ale jsou i výjimky. Měl jsem dost dlouhou dobu milenku, která to měla ráda a skoro každé milování začalo tak, že dostala naplácáno na holou. Ale málokterá je ještě k tomu exhibicionistka, tedy aby u toho byli nějací cizí diváci.

warp (Čt, 2. 5. 2019 - 13:05)

Tak nějak to bude. Moje žena většinou nemá problém nastavit mi zadek i holý, no kdybych se o tom někomu zmínil, nebo probůh někdo jí při tom viděl, tak to by asi bylo na rozvod…

Ľubica (Út, 30. 4. 2019 - 16:04)

No, ako kedy. Neviem či by sa tebe pohodlne sedelo na čerstvo zmaľovanom zadku osem hodín v kancelárii.

Jan (St, 1. 5. 2019 - 00:05)

No já to zažil z druhé strany. Měl jsem 2 roky přítelkyni, která to měla ráda, o 6 let starší. No hlavně poprvé to byl zajímavý zážitek, přehnout ji přes koleno a naplácat na holou. No mě bylo 38, jí 44 let. Ale představa, že jsem žák druhé třídy základky a naplácal jsem na holou osmačce.

Lucka (Út, 30. 4. 2019 - 09:04)

já tak jednou za měsíc, ale hodně

René (St, 24. 4. 2019 - 08:04)

ted dostávám na Velikonoce od mamky ja,tak vím jake to je,akorat dostávám vždy na holou

Jana (Po, 22. 4. 2019 - 11:04)

Já si každoročně nechám našvihat od manžela na holou. A je to moc fajn.

Verča (Út, 23. 4. 2019 - 07:04)

Manžel to taky bere hned z rána, ještě v posteli a na holou. Většinou rovnou druhým koncem pomlázky. :-)

To (Po, 22. 4. 2019 - 08:04)

Já nasekal manželce hnedka po ránu pomlaskou, aby neuschla. Přijel jsem z noční, ona byla venku na dvoře. Doběhla jen rychle ke zvířatům je nakrmit a chtěla se zas rychle schovat. Jenže to nestihla a schytala to hnedka ode mě. To byla jen v noční košili a obuta v holinkách. Nic nedbaje prvních kolem jdoucích koledniku. Dostala řádně nasvihano.

Petr (So, 20. 4. 2019 - 17:04)

Ve škole mi nařezali tři kluci, je to už hodně dávno, odehrálo se to v 70. letech. Dívala se na to celá třída. Bylo to o přestávce a proběhlo to hrozně rychle. A bylo to už v páté třídě. S tím jedním klukem jsem byl na nože a on mi řekl, že jsem hnusný hajzl a že přede všemi pořádně dostanu. A pak se to o přestávce konalo. Ti tři kluci se na mě vrhli. Svalili mě na zem a stáhli ze mě svetr, pak mi zuli bačkory a svlíkli mi kalhoty, pak mi sundali i ponožky. Všechno to bylo hrozně rychlé. Shodily věci z lavice a položili mě na ní. Pak mi jeden držel natažené ruce, druhý nohy a třetí mě bil, I když mě nesvlíkli úplně, to si přeci jen nedovolili, tak tenká košile moje záda od ran řemenem moc neochránila, měl jsem pak na zádech pořádné pruhy a zrovna tak trenky neochránily před bitím můj zadek, ten byl pak celý oteklý a fialový, přes ten jsem dostal nejvíc. Na výprask se dívala celá třída, těch kluků se všichni báli, takže je nechali, ať si dělají, co chtějí. Byl to snad největší výprask, jaký jsem kdy dostal.

Petruska (Po, 8. 4. 2019 - 15:04)

Tak já sem i na tvrdší. A když sem se svěřila kamarádkam jako ze se to líbí někomu jinému tak reakce samozřejmě neee to je hnus to nikdy a pak vyskocilo 50 odstínů šedi a najednou je desnej příznivce. Ono lehká forma SM je i zatahani za vlasy a nebo zavazani oči. A nevěřím že to nikdy neudělal

Reklama

Přidat komentář