Reklama

masturbace v práci

JN (Po, 3. 6. 2019 - 12:06)

Jen tiše závidím...

Alice (Ne, 26. 5. 2019 - 07:05)

Je mi 39 a stříkačka mi funguje od 16 když jsem na to přišla uplně náhodou na internátě. Dělala jsem se to sama jako všechny holky v té době a tak jsem se rozparádila že jsem vystřikla gejzír jak vodotrysk . Byla jsem s toho úplně mimo co to bylo.Ukázala jsem to své spolubydlící ta taky nevěděla co to je i když už měla 18 to ještě nezažila. Tak jsme studovali lékařskou encyklopedii a tam se dočetli o moktém orgasmu a byly jsme doma. Svému prvnímu klukovi jsem to ukázala a od té doby co se mu to taky líbilo mi to každý chlap chválil a i můj tehdejší muž to má rád protože ví že odvedl dobrou práci v mým mezinoží a nějaké mokré prostěradla to neřešíme - vypereme a usušíme.

Bobrik (Ne, 26. 5. 2019 - 08:05)

Asi si jedná ze sta musí být zážitek ťe pozorovat škoda že to nemáte napsané na čele.

luci (So, 25. 5. 2019 - 12:05)

Asi potřebuje víc rozparádit a to sám zřejmě nedáš . Zkus zorganizovat akci , pokud ovšem máš možnost někoho spolehlivého . S blbci a vejtahy se do toho jít nedá.

JN (So, 25. 5. 2019 - 21:05)

Myslíš trojku? Do toho nepůjde, to jsem zkoušel. Ale musí to být hezké, stříkat v ložnici a nebo v obýváku. Nějako to uklízíš a nebo co s tím potom?

luci (So, 25. 5. 2019 - 23:05)

Když to stříkáš kam to patří a ne okolo , tak není co uklízet.

JN (Ne, 26. 5. 2019 - 10:05)

A ten výstřik jde ovládat? Já měl představu z P, že to stříká třeba v ložnici i mimo po nábytku a nebo když to děláme na sedačce, tak tam máme kupu fleků, ale když by vystříkla, tak to musí jít taky někde na nábytek a podobně. Docela mě ale rajcuje představa, postavit se proti tomu proudu a mít mokré tričko. Od té moji máme velký flek pod sebou a nebo když mě jen rozepne džíny, a nasedne, tak krásně mokré vpředu s tím, že to doteče i pod zadek. To je taky boží a to je potom nechci svlékat jako ona, když ji to udělám rukou a má mokrý rozkrok. Ob a máme rádi, tyto mokré hrátky. Jsem zvědav, který dement se ozve první s tím, jaká jsme čuňata.

Ivana (Út, 28. 5. 2019 - 07:05)

Vůbec nejste čuňata je to krása sexu . My to děláme s přítelem obdobně . Někdy když mi to vystřikne a jsem právě natočena proti zdi tak máme mokrou i zeď ale fleky to nedělá jen to uschne a zeď je čistá.

JN (Út, 28. 5. 2019 - 08:05)

Tak to by se mě líbilo, aby stříkala bez ohledu na cokoliv kolem. My taky nijak neřešíme ty výtoky a necháváme je uschnout. Moc se mě líbí, mít na sobě mokré džíny od jejich výtoků. Nosím je třeba celý den, ten pocit, že je to od ní je slastný.

Lucka (St, 22. 5. 2019 - 07:05)

Já si to dělám sama troj vibrátorem malý výrustek je na frajtříka větší do zadku a ten největší do pipinky. Když si jich tam zasunu tak jsem úplně v transu a výsledek je impozantní.Mokrý orgasmus kdy mi vystřikne z pipiny tekutina v několika rázech až dva metry daleko pak se skoulím do klubíčka a slastně usnu. Večer si to užiji ještě jednou s přítelem s jeho 20x6cm.kladivem a i mým pomocníkem.

Urban (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

Nemas potom vsetko mokre?

luci (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Ale o to přece jde .

JN (So, 25. 5. 2019 - 12:05)

Co bych za to dal, mít doma stříkačku. Ta moje jen teče, sice hodně ale výstřik je něco úžasně hezkého.

Majo (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Holky píšte volaké historky

Státní úředník (St, 1. 5. 2019 - 14:05)

U nás v kanclu máme každé pondělí mastrubační maraton se střelbou na terč. Šéfová nastaví kundu a dělá terč. Kdo se trefí nejpřesněji ze dvou metrů na díru, dostane týdenní odměnu. Uklízečka vždy píčuje, že to mrdivo nebude vytírat, že máme líp mířit.

X (Út, 30. 4. 2019 - 22:04)

Jo občas v práci když se neovládnu tak si to udělám. Na záchodě a musím tam byt sama.Když to jde tak to i protahuji jak je to pěkný.Mám ráda i tu vůni prstů potom.

Kk (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Ahoj,nechceš si o tom psát ?

Anička (Ne, 28. 4. 2019 - 14:04)

Já se vždycky dělám ve škole na WC. Každou přestávku. Vždycky si s sebou beru do kabelky VIBRÁTOR. A pak to jede. Pokaždé ale někdo slyší ty vibrace. Ale to mě ještě víc vzrušuje.

Andrea (Ne, 28. 4. 2019 - 15:04)

Teď jsem v devítce a když to potřebuji, tak si řeknu některému klukovi od nás ze třídy a zalezeme na klukovské záchody do kabinky a tam mě to udělá rukou. Jednou jsem byla tak nadržená, že jsem vytekla až moc a měla jsem flek v rozkroku. Teď už si dávám pozor a jistím to. To všichni čuměli a měli poznámky, jestli jsem nestačila doběhnout. Kluk, co mě to dělal na celou třídu řekl, že jsou blbci, že jsem se tak udělala, jestli nikdy neviděli výtok po orgasmu. To všichni čuměli. Mimo školu mě flek nevadí, to mě je jedno, je to víc vzrušující, mít mokré džíny v rozkroku. Někdy se kluci fakt snaží, že hodně teču. Doma to občas dělám vibrátorem přes džíny až do do největšího orgasmu a uvolnění, že se z toho počůrám.

trevize (Po, 29. 4. 2019 - 13:04)

Ahoj, taky jsem měl na střední škole dívku, které stačilo, když jsme se trochu vášnivěji líbali, já ji zajel párkrát rukou mezi nohy a ona začala téct tak, že během chvilky měla na kalhotách v rozkroku flek. Mě to taky dost vzrušovalo a často jsem jí to dělal naschvál, takže někdy chodila domů z rande s pořádnou mapou v rozkroku. Dokonce měla jedny speciální legíny světle sivé barvy, kde i nejmenší kapka byla vidět úplně jasně a po chvilce dráždění její kundičky měla na nich vlhký flek někdy i do půlky vnitřních stehen. Nenosila je proto vůbec ráda, no někdy jsem ji přesvědčil aby si je oblékla. Moc se mi to líbilo, že takhle reagovala na moje dráždění a nemohla si pomoct, no až takovej panchart, abych jí to dělal i v škole jsem nebyl.

Reklama

Přidat komentář