Reklama

Lechtání partnerky

PETR (Ne, 3. 11. 2019 - 13:11)

AHOJ HOLČINO.JÁ MÁM TAKÉ RÁD ŠIMRÁNÍ,ALE JEN SRUKOU.NO,KDYŽ BUDEŠ CHTÍT SE OZVAT BUDU RÁD.PIŠ[email protected]

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2015 - 16:04)

Ahoj lidičky jsem holka jsem strasne lechtiva na pupíku a okolo pupíku Milluju lechtani pirkem .a doslova miluju lechtani

jaj (Čt, 19. 2. 2015 - 22:02)

rád se nechám lechtat nebo rád někoho zlechtám je mi 17

lechtac@seznam. (Po, 16. 2. 2015 - 10:02)

Já jsem nejlechtivější v...Tak už mi napiš na mail Báro a nestyď se pořád

Julie (Po, 22. 4. 2019 - 19:04)

Dobrý den jménu jí se julka jsem strašně moc lechtiva milují lechtani a lechtala mě moje kamarádka a už dlouhou jsem u ní nebyla se za i podívat jsem lechtiva na bříšku na pupíku pod pažemi na bokach na nohách na stehnach moc a moc to milují ale jsem daleko jsem mentálně zdravotně postižená. Ne mam na to peníze na lechtani a ne můžu jezdit za vámi jediné byste přijel vy s holkám mě zlechtat mám ráda lechtani od Malinká někdy mě polechta moje maminka ale mamka mě moc nechce lechtat tak někdy dojde kamozka ze šanova od nás ta se někdy staví zamnou a zlechta mě sex nemám ráda jen Lechtani to je moje a e milet 35 let

Marek (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Julie: a na jaký mail ti mohu napsat? Rád tě zlechtam a klidně tě budu lechtat dlouho

julie (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

[email protected] marku toje můj email tak pisni a rada se ti ozvu a na píšem si olechtání julinka

Julie (Ne, 28. 7. 2019 - 13:07)

[email protected] toje můj email a mám Facebook na jdete mě tam Julie Badžová a hned prví fotka. Tam je na hoře

Fido (Ne, 28. 4. 2019 - 00:04)

Ahoj Julinko, píšeš o kámošce ze Šanova - to jste obě od Teplic? Tam už jsem dlouho nebyl... :-)

julinka (Út, 8. 10. 2019 - 17:10)

ne jsme obě ze šanova jiho moravský kráj

julie (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

steplic nejsme ale sme z jihomoravskýho kraje šanov u znojam julka

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 21:09)

si lechtivá na chididlech?

Julinka (So, 18. 5. 2019 - 19:05)

Ne to je u Znojma na Moravě Jihomoravský kraj fido ráda bych vás viděla julinka

Kuba (So, 27. 4. 2019 - 20:04)

Ahoj, kdyžtak napiš.
[email protected]

lechtac@seznam. (Po, 16. 2. 2015 - 10:02)

Hej holky, kašlete na toho...Já tady nabízím zdarma zlechtání holkám, dívkám, ženám a paničkám, ale žádná za ta léta nevyužila mé nabídky - já nevím, čeho se pořád bojí, když to mají rády - asi čekají vždycky někoho ve středním věku nebo ještě staršího a mladíka v 25 letech nechtějí - jejich škoda - už to se mnou pár holek zkusilo a vždy byly spokojené, ale žádná neviděla mé nabídky zde na doktorka.cz, ale jinde - tady se prostě ty holky a ženy zdráhají napsat na mail, nebo aspoň odepsat konkrétně tady... ještě nabízím taky 8-dílný bondage set na svázání lechtané oběti, jestli má nějaká zájem.A co tady nabízíš ty ? Leda tak anonymitu (!, ?) a prochcanej štrůzok i s matrací, to se teda máš čím chlubit..

lechtac@seznam. (Po, 16. 2. 2015 - 10:02)

Myslím, že skoro každý...Máš pravdu, takovou mám i já zkušenost s partnerkama, ale já bych tě rozhodně lechtal úplně všude a nenechal bych se odradit nelechtivostí jednoho místa na těle Wiolko 8-)

lechtac@seznam. (Po, 16. 2. 2015 - 10:02)

Ja jsem strasne lechtiva...Taky se musíš nechat Ester, aby tě někdo lechtal 8-)

štrůzok (Po, 16. 2. 2015 - 10:02)

Jak může být něco vidět,...Hej holky, kašlete na toho blbečka - která chce mít z toho lechtání pořádně prochcanej štrůzok i s matrací?

lechtac@seznam. (Po, 16. 2. 2015 - 09:02)

Je vidět, že víc než...Jak může být něco vidět, vždyť ani nevíš, jak vypadám.. je spíš vidět, že ty jsi ubožák, co tu píše pořád nějaký štrůzok několik let jako neschopný si o tomhle tématu normálně psát - stejně ten tvůj štrůzok nikoho nezajímá, tak se s tím smiř a pořád nám ho tu necpi !!Já nechci nikoho poučovat, ale tebe potkat na ulici, takového ubožáka, tak ti vysvětlím ručně a stručně ten tvůj štrůzok, až bys odcházel fialový - strč si ten svůj štrůzok víš kam 8-)

? (Ne, 15. 2. 2015 - 10:02)

Je vidět, že víc než lechtání nedokážeš! A chceš někoho poučovat? Běž do prdele ty blbečku!

Reklama

Přidat komentář