Reklama

Vzrušuje mě máma

Pavel (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

Vzrušuje mě máma když se ke mě chová jako bych byl ještě puberták ...

Honza (Po, 16. 9. 2019 - 10:09)

Nedávno jsem si jako pubertak připadal. Byl jsem s mamou a přítelkyní v lese na houbách. Chtělo se mi na malou a tak jsem stáhnul tepláky a čůral. Když jsem ho oklepaval tak mi ztvrdnul a já dostal chuť. Nikde nikdo a tak jsem začal přetahovat kuzicku pres zaluda . Zavřel jsem oči a přestal vnímat okolí. Za chvilku jsem stříkal. Když jsem ho utíral uslyšel jsem smích. Podíval jsem se tím směrem a stály tam obě. Zrudnul jsem jak rajče ale bylo už pozdě. Docela trapas.

luci (Po, 16. 9. 2019 - 08:09)

Tak jí dokaž , že už nejsi puberťák .

Pavel (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Jak ?

Anonym (Čt, 19. 9. 2019 - 01:09)

Bydlí sama?

Tonouš (Čt, 20. 6. 2019 - 00:06)

Myslím, že to není až tak vyjímečné, já si začal mámy jako ženy všimat někdy kolem 16 roků, fantazie jela jak střelená ale po onanii jsem byl rád, že jsem neblbnul a vše bylo v normálu. Měli jsme vždy super vztah a představa, že by se něco změnilo mě děsila. Jenomže s přibývajícím věkem mě to čím dál víc hlodalo i když už jsem měl vážný vztah. Jednoho dne kdy už mi bylo 24 jsme byli u ní sami doma a říkala mi, že četla něco o tom, že nějaci hokejisti zveřejnili lechtivé video s chudákem holkou, která o tom nevěděla. No tak sem se chopil iniciativy a to video našel a nabídl jí, že se na to můžeme v rychlosti kouknout oč jde. Video bylo tak 10 minutové ale stačilo to na to, aby jsme z toho byli oba totálně nadržení i když se máma snažila to na sobě nedat znát. U mě to bylo evidentní pač jsem o tom i nejapně vtipkoval. Nicméně po skončení videa máma odešla směr ložnice, já to vydržel jen pár minut a pak se šel potají podívat za ní. Tlumené stény a pohyby peřiny byly jasný signál a po chvilce pozorování se mi zatmělo před očima, vešel dovnitř, špitl ať se neleká, odhodil peřinu, pomalu na ni nalehnul a zasunul úd do pochvy. Zprvu byla trošku zaskočená, ale byl to jen okamžik a hned na to se tomu poddala a my měli ten nejkrásnější sex v životě nás obou. Bylo to tak nenásilné, přirozené, procítěné, že z toho ani nemohly být nějaké výčitky nebo špatné pocity. Úplně to zbouralo i veškeré ledy a s mámou se těd bavíme o čemkoliv (ve vší slušnosti) i se pomilujeme kdykoliv jsme spolu sami. Moc si jí za vše vážím a bude vždy nedílnou součástí mého života i když už mám spokojené manželství a děti. Tím nechci nikoho nabádat nebo dávat nějaké naděje, ale podělit se o zkušenost že i takto to může za příznivých podmínek fungovat a každý kdo takový vztah zažil by o tom nikdy nemohl mluvit jako o úchylárně. PS: Těhotenství nikdy nehrozilo a díky tomu jsme tam toho mohli nastříkat fakt hodně, což jsme s přítelkyní ještě provozovat nemohli (resp nechtěli), i v tom bylo to lákadlo to s mámou provozovat a byl jsem rád, že se věnovala činostem které ji bavily a nehledala uspokojení u cizích chlapů.

Fanda (Ne, 30. 6. 2019 - 03:06)

Tak já v puberte sem byl rad za kazdy dotyk nebo proste kontakt s mamou , v detstvi sem ji mohl lezt mezi nohama a tulit se kni podle libosti , v 15 sem s ni chodil rad k vode a ochotne mazal zada kdyz lezela na dece vedle me v plavkach , libilo se mi to a lhal bych kdybych tvrdil ze me nepritahovala... kdyz mela s otcem sex rad sem ji poslouchal jak si to uziva a pritom hned masturboval ,rano sem se za to tak nejak jako stydel...po letech me to preslo bylo par vztahu a lasek , ted je mi skoro 30 a jelikoz sni na cas bydlim , bez otce sami ve 2+1 tak ji mam na ocich docela casto , myslim si ze me respektuje jako chlapa pri masturbaci me nacapala , nevim jestli ji to vzrusilo , pohled na nahonenej ocas popravde bych si pral aby jo , vi ze si ho honim a ani se tim netajim protoze nic nenamita na fleky na prosteradle nebo perine kdyz jde za mnou do pokoje treba s pradlem tak to vydi ze sem pred chvili strikal a ja si s ni zacnu povidat treba o necem ... jinak nahateho me vydela ted v dospelosti asi 3 krat , samozrejme ne ze bych se pred ni promenadoval ale treba kdyz se prevlikam tak sem schopnej si dva metry od ni vymenit trencle a nezakryvam se pri tom ... vztah spolu mame super , spolecne se starame o domacnost vse ok skoro jako partneri jen vim ze nam oboum chybi sex , vaznou znamost nema obcas kdyz neni v noci doma tak vim ze rano prijde jak slunicko ... ja mam navstevy zakazany tak to resim po svem ... libilo by se mi se s mamou obcas pomazlit a nezne se pomilovat udelat si co potrebujem a slyset její sténání které sem vzdycky zboznoval poslouchat , pro nekoho uchylarna ja si myslim ze uchylne je se matky stitit nebo na ni nalehat , sve matce bych poskytoval uspokojeni kdykoli by potrebovala ...

Pavel (Pá, 17. 5. 2019 - 08:05)

Tak jako vul se citim uz ze o tom premyslim , na internetu sou povidky i ze strany matek ale tezko rict zda sou pravdive ... nechci aby byla nestastna ze me to vubec napada ... kezby mi rekla ze je rada ze sem to rekl ze uz se aspon nemusime pred sebou schovavat kdyz si to ....

Pavel (St, 15. 5. 2019 - 21:05)

Tak jde o to jak zacit , ja sem si k matce nikdy nic nedovolil ale kdyz sem se po nekolikate rozesel a zase sesel s byvalou pritelkyni tak mi ve vzteku rekla ze ta tvoje kráva ma snad picu ze zlata !! Nebudu lhat libilo se mi to jak to rekla zaroven me to popohnalo k tomu se ji sverit vcem me sere a co vsechno sem musel absolvovat sni , zkratka mi poradila at ji kopnu do zadku a vratim se domu.ulevilo se mi a byl sem rad ze me mama vyslechla a podrzela me a stala za mnou , bydlime spolu funguje to mame super vztah mezi sebou ale chybi mi sex , kdyz prijdu se v patek nebo v sobotu rozhodnu jit do hospody tak to jen oznamim a jdu. ve 21hod sms. kdy prijdes ? to mi nevadi odepisu za hodinu sem doma a smajlik pritom prijdu vzdy o neco pozdeji ... vetsinou jeste nespi a sleduje TV v obyvaku , ja jdu do kuchyne kde mi vzdy udela predem neco k jidlu , jde oto ze kdyz sem nadrzenej tak mam predstavy jak bych si lehnul vedle ní a nezne se ji dotykat hladit , libat ji na krku az se krasne pomilovat a usnout , v puberte uz nejsem a pripadam si trapne kdyz druhy den otom premyslim ,Nedovedu si predstavit jak zareaguje ... nerad bych facku a kufry ven ...

Radek (Čt, 16. 5. 2019 - 22:05)

Těžko radit.... Záměr je jasný, ať na to půjdeš přímo nebo oklikou, reakce bude tatáž. Myslím, že tě nezavrhne (kufry), ale může z toho být trapárna, že se budeš cítit jako vůl. Zkus to když tak potom otočit na žádost masturbace před ní....

Ivan (So, 27. 4. 2019 - 03:04)

Tak co dělat když se má chlap doma na co podívat , taky si čas od času představuju jak bych si ji dal ... asi je normální kdyz nas to napadne ...

Pomýlil jsem s… (Út, 19. 3. 2019 - 18:03)

To nic, v životě se stanou i horší věci. Třeba v kantýně byl včera na oběd salám v těstíčku s vařenejma bramborama. Tak si říkám, že by to nemuselo být špatný. Jenže salám - on to byl gothaj. Takže maso not inclusive. Kdo ví, co v tom bylo namletý. A to těstíčko - takový nějaký palačinkový těsto, chuť to nemělo. No a jako zlatý hřeb - salát z červené řepy. A tu já tedy vážně nemusím. Ale když už jsem si to zaplatil, tak jsem ho snědl. Když to tak sumíruju, tak vstávat ve čtyři, v práci na všechno čumět jako tele na nový vrata, být pod palbou kritiky, že jsem něco udělal nebo naopak neudělal... pak ve dvanáct dostanete takovej oběd a ještě děláte dvě hodiny... to se na mě nezlobte, ale být jednou za čas sexuálně zneužit, dokonce tak, že o tom nikdo jiný neví, to je z mýho pohledu naprosta lambáda, i když by s tím někdo mohl nesouhlasit.

Vlaďka (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Naprosto souhlasím. Já tedy po opakování absolutně netoužím a mohl by si to na mě zkusit ještě jednou! Myslím, že ani on už to zkoušet nebude. Renato a ty nedělej rozmazlenému frackovi děvku a jednej jako svobodná ženská a hlavně jako matka.

Renata (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

Jak jsi to řešila ty ?

luci (Út, 19. 3. 2019 - 18:03)

Když už v tom jedeš a nabíjí tě syn který má přítelkyni , tak to neřeš , když nechceš jiného chlapa . Časem se to vyřeší samo .

renata (Út, 19. 3. 2019 - 15:03)

Vím, že máš pravdu , ale nevím , jak to ukončit.

Renata (Út, 19. 3. 2019 - 05:03)

Nevyhovuje. Štve mě, že má přítelkyni . Nejsem dobrá ani jako matka ,ani jako manželka , ani jako milenka.

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Když ti štve že má přítelkyni tak to si prvně udělej v hlavě pořádek a potom to vyžaduj po synovy.Vy jste hodně zajimavá rodina.

Anonym (Út, 19. 3. 2019 - 13:03)

A jaké to je to dělat se svým synem? :D

renata (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Když to chce večer na drzovku, je to blbý , když o víkendu ráno, docela dobrý , moc si povídame , jinak by mi nic o sebe neřekl , a jó , asi jsme divná rodina , ale snažím se aby to bylo OK, ale ne vždy a ne všechno vyjde , jak si plánuju, možná tebe jo, pak gratuluji.

Reklama

Přidat komentář