Reklama

Penis v dospívání

Autor diskuse
Stepan

Dobrý den puberta mi začla už v devíti letech a dnes mám 26 cm dlouhý a 6 cm široký penis v 15 letech. Máte někdo podobnou skusenost?a poroste mi jeste?

tmf (So, 27. 4. 2019 - 09:04)

Pro mě to tehdy bylo naprosto normální. Předkožka mi dost přečuhovala a běžně jsem ho držel téměř na konci a tím chobotem mohl mířit. Takle jsem to měl odmalička.
A pozdější močení se staženou byl najednou dost nezvyklý rozdíl, proud byl úplně jiný.

Adam (Čt, 25. 4. 2019 - 22:04)

Mě je 15 a vždy když jdu čůrat tak si přetáhnu kuzicku u pindoura a ještě při sprchování jinak ne.

Palo (St, 1. 5. 2019 - 22:05)

Ja si predkozku keď idem curat stiahnem len trochu, iba v sprche celu ináč nie. Všimol som si u starších, že si zalud častejšie odkrývajú, no mne je to neprijemne veľmi.

Tony (Čt, 2. 5. 2019 - 20:05)

S věkem ten nepříjemný pocit vymizí.

Palo (So, 4. 5. 2019 - 08:05)

A k čomu je to dobre?

tmf (Ne, 5. 5. 2019 - 14:05)

Taky jsem na tom neviděl nic dobrého. Na to člověk přijde až časem.

Steve (Čt, 2. 5. 2019 - 17:05)

Tak tak +1

tmf (Pá, 26. 4. 2019 - 23:04)

Odmalička jsem byl naučen čurat s kůžičkou na žaludu, a že po skončení jsem si ho měl ještě přetáhnout ale to jsem moc nedělal. Pak jsem si všimnul že někteří si jí stahují už pred tím a močí s obnaženým žaludem. Až později jsem to začal tak dělat, byl to nezvyk najednou neregulovat a neusmernovat proud přečnívající kůžičkou jak jsem byl do té doby zvyklý a i držet ho u toho jinak

Steve (Pá, 26. 4. 2019 - 16:04)

Jj, správně.

Honza (Čt, 25. 4. 2019 - 15:04)

Můj penis měří ve ztopoření 19 cm. Dnes už to není žádný problém a užívám si ale v dětství to tak v pohodě nebylo. Bohužel jsem dospěl moc brzo. Už někdy v 10 letech jsem mel tyhle rozměry a navíc jsem byl snadno vzrusivi takže mi neustále stál. Prohlídky u doktora , tělocvik , koupání atd. Navíc jsem měl spolužáky kteří mě sikanovaly. Takže jsem dost často koncil privazanej někde u stromu nebo u sloupu se stazenejma trenkama a trcicim pindourem. Dodnes si pamatuji na svojí první ejakulaci která me poznamenala na celý život. Byl jsem uvázaný u stromu , trenky dole a péro nahoře. Spolužáci se bavili tím kdo me víc plácne pres zaluda. Mel jsem ho úplně rudého ale porad stal. Všichni tři se náramně bavili. Najednou jsem viděl jak po cestě k nám jede někdo na kole. Prosil jsem je aby me odvazali ale oni že . Byly to dvě starší holky. Nejdřív nás minuly ale pak se vrátily. Zeptali se co to děláme a kluci jim řekli ze me placaji pres pindoura abych ho nemel porad tak velkého. Holky se začaly smát a řekly že to nepomůže. Položily kola a šli ke me. Řekli ze ho mám opravdu velkého a pěkného. Jedna me chytla za koule a začala je mačkat a mnout. Druhá vzala do ruky pindoura a začala me honit. Byl jsem vykulenej ale líbilo se mi to. Asi po minutě mi v něm zaškubalo a začal stříkat. Všichni kluci i ty holky se začali smát. Bylo mi trapně ale hezky.

luci (Pá, 26. 4. 2019 - 16:04)

A průměr penisu máš jako beran , nebo jako hřebec , nebo něco mezi tím ? Pouze údaj délky je pro představu velikosti penisu nedostatečný.

Hanz (Čt, 2. 5. 2019 - 23:05)

Promiň, za muj předchozí komentář . Vím (teda pouze z toho co tady o sobe pises na diskusi) . Že jsi asi v sexu hodně dobra. Myslím si že na tom se svojí výbavou také nejsem spatne. Ale ty jsi už v sobe mnela jiný kalibry. Navíc se mi hnusi představa že jsem na jednu ženu s více muži. To bych asi nedal.

luci (Čt, 2. 5. 2019 - 23:05)

Záleží na okolnostech , ale zatím to dali všichni . Jiné chlapy vzrušuje sledovat jak někdo z nich píchá ženskou. A čekají až jsou na řadě . Ten můj jim to umožňuje protože ho to maximálně vzrušuje , tak až se udělá aniž by zasunul.

t (St, 24. 4. 2019 - 19:04)

Pro mě to bylo dost nepříjemné najednou mít ve slipech neustále holý žalud, trvalo dlouho než jsem to přestal vnímat. Ještě horší bylo zvyknout si na pro mě neobvyklý vzhled a nestydět se. Ale dneska už mám pocit jako kdybych to tak měl už odjakživa

Tony (Po, 22. 4. 2019 - 12:04)

Nic zvláštního, já si zvykl téměř za 14 dní. Ale až po třicítce. V pubertě to možná může být hodně nepříjemné.

Quido (Pá, 19. 4. 2019 - 12:04)

To já mám penis, který odhaluje žalud jen při erekci, a běžně tak mám žalud zakrytý. Pokud bych ale měl žalud trvale odhalený, taky bych to přežil. Na takových nuancích vůbec nezáleží. Důležité je být silný, bohatý a zdravý.

Návštěvník (Po, 22. 4. 2019 - 10:04)

Řečičky....měl bys ho začít nosit trvale odkrytý abys věděl jaký to je. A pak dělat závěry

Hynek (So, 20. 4. 2019 - 02:04)

Tobě se to snadno říká, když máš žalud schovaný, ale kdybys ho měl celý venku a nešel Ti zakrýt, tak bys mluvil jinak. Když se seznámím s novou holkou, mám obavy, co bude říkat, až zjistí, že ho mám celý venku i když nemám erekci.

tmf (Po, 22. 4. 2019 - 09:04)

Co by, bude si myslet že máš obřízku ...ne, nebude to řešit, možná bude příjemně překvapena.
Když jsem se prvně dostal do situace s jednou holkou co ho pak chtěla vidět tak jsem taky měl právě kvůli tomu dost obavy, ale nakonec jsem jí vyhověl a vytáhla mi z gatí lehce stojícího ptáka s odhaleným žaludem. Pak zkusila predkozku natáhnout na žalud ale moc to nešlo a hned se mi z něj zase stáhla. Nic neříkala, podivala se do očí a že prej dobrý. pak byl kvůli blížícim se krokům radši zandán zpět. Takže to bylo v pohodě

Tony (Čt, 11. 4. 2019 - 13:04)

Je to jinak. Dle všeho to má tak od přírody od puberty asi na 15% kluků (Fenomén obřízky nechávám stranou) a to se u člověka jako tvora zamrzlého v evoluci hlavně kvůli nošení oděvu vůbec nezměnilo. Dle všeho plno mladých mužů dnes nosí trvale odkrytý žalud, i když to tak mít nemusí, protože je to dnes moderní.

Reklama

Přidat komentář