Reklama

Dej mi výprask

Default User Image
PipiLove (Čt, 22. 2. 2024 - 18:02)

Ahoj zlobivé slečny a ženy  :-) 

Miluju pohled na vystrčený holý zadeček, který se chvěje vzrušením z očekávaného výprasku vařečkou, bičíkem, rukou a čímkoli dalším, co bys ráda zkusila. 

Hledám submisivní kamarádku s výhodami od 20 - 50 let, s vlastním zázemím, Střední Čechy. ( Nejlépe okolí MB. ) Mám fetiš na větší prsa, líbání, olizování, masáže, tření, hlazení. Líbí se mi i lehčí slapping. 

Můžeš být jak submisivní, tak switch. 

Já 39 / 163 / 90 , vyvinutější a při těle, ale prý sympatická, milá a příjemná. 

Pro vzrušující přátelství stačí zanechat e-mail. Odepíši všem 🙂

Default User Image
Jan (Po, 19. 2. 2024 - 14:02)

Našel bych ženu ktera by se chtela odreagovat tim,že mi da výprask? Ja starsi muž co by to rád zažil. Vše na domluvě. Napište na [email protected]

Default User Image
Aleš (Pá, 22. 12. 2023 - 10:12)

Nedávno jsi oslavila osmnácté narozeniny a cítíš, že ti v živitě něco chybí?? Kamarádky se svěřovaly, kolik a jak která dostala vařečkou, rukou či řemenem ? Ty tuto zkušenost bohužel nemáš a cítíš se být o ni ochuzena? Máš touhu to napravit a zkusit? Tak se neboj napsat a tento chybějící zážitek si splnit. Ja 34 Jihomoravský a  Olomoucký kraj.

[email protected] 

 

Default User Image
Karel (Ne, 17. 9. 2023 - 00:09)

Zajímáš se o tradiční výchovu a domácí tresty?? Toužíš zažít něco v reálu od slušného muže?? Jsi ze západních Čech?? 

Muž, který má rád udělování výprasků, tradiční domácí výchovu a často se pohybuje na západě, zejména v okolí Vary, Mariánek a Plzně, hledá partnerku, která má ráda výprasky a je otevřená pro zkoumání hranic.
Nehledám subinu, hračku, čubku nebo holku na občasnou výchovu. Hledám partnerku, se kterou bych mohl budovat zdravý vztah založený na vzájemné důvěře. Jsem dominantní a nebojím se trestat výpraskem nebo jinak za tvé přestupky, ale také se zajímám o společné výlety, jízdu na kole a sportování, kino, divadlo, koncerty či společné strávení času.
Hledám vztah, ve kterém budou jasná pravidla a následky, ale také otevřenost pro komunikaci a vzájemné respektování potřeb. Neboj se mi sdělit, co chceš, a nemusíš se za své touhy stydět. Možná jsi normální holka, které chybí pevná ruka, nebo hledáš motivaci a podporu k dosažení svých cílů, nebo máš jen své hříchy, které chceš napravit.

Muj email: [email protected]

Default User Image
Rene (Čt, 7. 9. 2023 - 14:09)

Kdyby tu byla žena,co by mě potrestala výpraskem,byl bych rád, jsem z Ústeckého kraje,[email protected]

Default User Image
Rene (Čt, 7. 9. 2023 - 14:09)

Kdyby tu byla žena,co by mě potrestala výpraskem,byl bych rád, jsem z Ústeckého kraje,[email protected]

David (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Dobrý den, mohu se zeptat jestli by byl někdo tak ochotnej a dal by mi výprask rodiče jsou proti trestům ale já si myslím že bych si poradně zasloužil je mi 14 let kdyby někdo chtěl nebo si psát tak můj e-mail je [email protected]

Pavlína / Bi -… (Pá, 7. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy sexu s ženou. Zároveň však také hledám dominantní ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. Hledám ženu, která si mě přehne přes koleno , vysází mi pětadvacet na holou, promasíruje kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 50 let. Výměna rolí možná.

Mladý kluk (Ne, 26. 2. 2023 - 09:02)

Zdravím, hledám starší dominantnější ženu, mě je 15, submisivní

Vychovatelka.39 (Ne, 26. 2. 2023 - 02:02)

Máte doma dceru 18 +, která by si zasloužila občas pár facek, přehnout přes koleno, poznat účinek pozičních trestů a pravidelné lekce jak se s úctou chovat k rodičům? Klasických pětadvacet na holou, výchova dobře mířenou fackou v soukromí i na veřejnosti, nucená nahota a plnění úkolů po kterých následuje odměna či trest u mne vždy funguje.
Přijímám dívky/ženy 18 - 40 let, Střední Čechy, vlastní soukromí nutností. Případně je možné najít penzion v místě mého bydliště na lekce k převýchově plné porozumění, pohlazení, výprasků i orgasmů. Jsem vychovatelkou specializují se na vzrušení z výprasků a trestů.
39 let, 163 cm, 90 kg, žena při těle, větší prsa, do kterých se vychovávané schovanky rády zaboří.
Převýchova dcer, milenek i manželek v soukromí Vašeho domova či hotelu. Stačí zanechat svůj e-mail.

Tom (So, 2. 7. 2022 - 20:07)

Kdyby se našla kamarádka, která by chtěla mít možnost způsobit, že výprask dostanu, rád si s ní dohodnu podmínky: [email protected]

Rene (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

bral bych kamaradku,ktera mě bude davat na holou

Pavlína (Ne, 19. 6. 2022 - 14:06)

Je tu někdo, kdo hledá kamarádku na výprask? Přátelský, pohodový vztah se zázemím u Tebe? Nejlépe Střední Čechy. Jsem při těle, větší prsa, 37 let. Hledám kamaráda či kamarádku na vzrušující výprask s orgasmem. Ráda se přehnu přes kolena a nechám si naplácat na zadek. Lehčí fackování přes tváře nebo prsa, výchovné ponížení a po nějaké době klidně i s divákem, abych si svůj orgasmus zasloužila.
U ženy je možná výměna rolí.
Scénářů je mnoho, záleží na důvěře.

Pavel (Út, 21. 2. 2023 - 05:02)

Zdravím tě, napiš mi na [email protected] a domluvíme se.

maty (So, 24. 10. 2020 - 19:10)

ahoj rád bych si sněkým psal o výprascích a o všem co ho vsouvislosti z trestama potkalo na [email protected]

Luděk (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Hledám mladou silně dominantní
zamindrákovanou holku klidně i
baculatou která by si častěji na
mě ráda kompenzovala svůj vztek,
své neúspěchy...aby byla nejlépe
z okresu Semily která mě ráda
často pevně spoutá,dá mi výprask
,psychické deptání, ponižování
va celkově mě potrápí.Můžeš být
klidně baculatá i zamindrákovaná
poněvadž tvojí zlost a špatnou
náladu si vždy budeš kompenzovat
na mě až mě vždy spoutáš
(poutací pomůcky mám)je mi 41
let.e-mail: [email protected]

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 23:07)

Někdo ke svému uspokojení výprask potřebuje . Měla jsem možnost vidět jak domina vymrskala připoutaného muže až se vzrušením začal třást a ejakulovat . /silné kafe/

Petruska (Pá, 19. 4. 2019 - 21:04)

Jendo jj zažila sem si vzruso.

Jarinek0 (So, 20. 4. 2019 - 23:04)

Petruško napiš něco konkrétního ať stoho taky něco máme.

Fion (Po, 22. 4. 2019 - 00:04)

Ano, ano! Povídej, přeháněj. :-)

Reklama

Přidat komentář