Reklama

Ale teď už opravdu zhubnu!

Natty (Pá, 3. 9. 2021 - 22:09)

Jééé, já jsem zkoušela diet. Škoda mluvit. Všechny byly k ničemu. Když už zabraly, tak hned jojo. Ale s touto dietou ne https://www.ketodiet.cz/. To je konečně dieta, která mi pomohla, zhubla jsem s ní a hlavně jsem nenabrala. No a když zhřeším, koupím udržovačku a v pohodě.

Linda (Ne, 21. 4. 2019 - 08:04)

Děkuji za tip, kouknu se na web, o co se jedná.

Ella (Pá, 19. 4. 2019 - 08:04)

Tak to ti doporučuju vyzkoušet Super Slimkomplex. Jsou to tablety myslím přesně podle toho, co hledáš. Není to žádná chemie. Jen ovocné a zeleninové výtažky.

Linda (St, 17. 4. 2019 - 07:04)

Jde zhubnout rychle, zdravě a bez jojo efektu? Nechci žádnou drastickou dietu, pití koktejlů a podobně. Jen hledám něco, co by mi pomohlo víc spalovat a celkově nakopnout metabolismus?

Klára (St, 17. 4. 2019 - 10:04)

Zdravá strava, cvičení plus mořské řasy - třeba Kelp na podporu štítné žlázy.

Eduard Nud (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

Hlavně to chce mít dobrou náladu a tělo si s tím poradí už samo. Žádné propocené tričko ani složité mudrování nepomohou.

Zdravý jídelníč (So, 25. 11. 2017 - 16:11)

Jak správně jíst?
Tak nejdříve se musí specifikovat, zda jde o člověka, který je ještě školou povinný a ten by měl věc řešit sportem a ne omezováním v jídle.Upravit stravování,pokud jí nezdravě ve fastfůdech,jí příliš nezdravých věcí a zas málo zdravých, ve špatnou dobu snídá,nebo nesnídá vůbec, či večeří příliš pozdě a tučně.To všechno záleží.
Je nesmysl nejíst naplno,když ještě tělo roste a to je klidně možné i po 18tém roce i do výšky,teda kostru,takže nedostatek živin,by mohl tělo poškodit stavebně,třeba na síle kostí a kvalitě kloubů.

Pro dospělé bych vůbec nemluvil o nějakém hubnutí,ale o zdravější stravě a nešel bych po nějakých výsledcích více než jeden kg za měsíc,to není málo.Protože třeba obezní člověk,muž,s váhou 100kg má sice 33% tělesného tuku,ale normální je ne nula tuku,ale u muže asi 20 procent tělesného tuku,takže stačí zhubnout asi 13kg tuku,ten není stoprocentní,ale má v sobě i vodu.
Přitom,nejde jen o zhubnutí,ale o to změnit své tělo na jiný druh stejně vybalancované energetické bilance příjem/výdej,nejde o to hubnout a hubnout a pak nevědět jak si udržet danou váhu.
Hubnout asi jedno procento své váhy za měsíc je snadno dosažitelné zapracováním pravidle zdravé skladby jídla,upravením porcí na normál,zařazením stravování se lehce a v pravidelnou dobu,ráno v 8 a večer tak v 18h a zařazením pohybové aktivity tak 50 min třikrát týdně a plus plavání tak jednou ,dvakrát týdně taky 50 min čistého času plavání.

Eduard Nud (Čt, 16. 11. 2017 - 09:11)

Celý život... No vidíte. Už začátek je špatně. Celý život ne, ale od té doby, co jsem rozum bral... Zase chyba. Já ho nenabral doteď. Zkrátka co pamatuji, trápil jsem se obezitou. Kromě období po vojně do Dobřan.

Ale teď už se zase tak netrápím. Ne, že bych spadl, tak akorát na podlaze na mokrém, ale proto, že už mi to tolik nevadí. Zjistil jsem, že sestřičkám se třeba ve sprše líbím i tak. No. No! A z vlastní zkušenosti u některých z nich jsem pochopil, že když to není moc, může to být svým způsobem i pěkné.

Ale rozepisovat se nebudu, vůči dámám jsem diskrétní.

Ente (Ne, 11. 6. 2017 - 15:06)

Natule,je to od tebe fakt...No, to je bezva rada...

Saša (Ne, 12. 12. 2010 - 19:12)

Asi si tu píšu sama ze sebou,ale je to jedno. Prostě jsem už kilčo zhubla a cítím se fakt dobře. POKRAČUJI!!!

Adrieno (So, 11. 12. 2010 - 20:12)

Já vím,že jsi to myslela dobře.já naštěstí na brambůrkách neulítávám,tak tohle jde mimo mě.Vůbec nejsem ani na sladké,spíš jsem masová a jogurtová.Taky jsem ještě nedávno měla váhu jako ty,ale jak se člověk nehlídá,tak to dopadne jako u mě. Hned je 10kg navrch.))Napiš jaké si děláš ty saláty aspoň nějakou inspiraci,,,měj se Saša

Saša (So, 11. 12. 2010 - 19:12)

Tak hlásím,že se dnes fakt držím přesně podle plánu. Pečivo nebylo a já se cítím docela fit.Jedla jsem za den pouze lehký oběd,dva jogurty a ovoce a zeleninu.No,snad to vydržím.))
Koukám,že se nikdo nepřidal.

Adriena (Pá, 10. 12. 2010 - 20:12)

Myslím to dobře. omezit pečivo je potřeba - aspoň večer je vynechat - a ty brambůrky jsou bomba... symozřejmě kdyby někdo od oběda snědl jen ty brambůrky, taky zhubne. Sama mám teď 70 a potřebovala bych tak 4 kg dolů. Dělám si večer ty saláty, váha je stabilizovaná - prostě musím méně jíst. myslím že omezení sacharidů a těch nejvíce do očí bijících tuků je prospěšné.

Saša (Pá, 10. 12. 2010 - 20:12)

Taky názor.

Adriena (Pá, 10. 12. 2010 - 20:12)

Vlastně -jezte si co chcete. Ovšem s paklíkem brambůrek ... cha cha

Saša (Pá, 10. 12. 2010 - 20:12)

Tak já se připojím,protože jsem se vyžrala na strašných 80kg při výšce 165cm.Tak to je katastrofa a začínám teď hned. Ne nic drastického,ale hodně omezím nebo se i pokusím vypustit pečivo. Jednou jsem to zkoušela a kilča šla fakt dolů.Taky jsem si to dlouho udržela.Chci zhubnout 10kg.Tak kdo se přidá?

jana (Út, 30. 11. 2010 - 00:11)

vitariánství není dieta, je to plnohodnotná strava vyživující tělo, nevede k obžerství, k tloustnutí a tělo nemusí vynakládat zbytečnou energii na trávení. Hlad při tomto způsobu stravování není, si představte, že slonovi stačí jeho potrava taky a ten má sakra tělo. Ale chce to něco vědět, něco zkusit a ne tu házet omezený názory typu, stačí omezit brambůrky.... cha cha cha

Adriena (Ne, 21. 11. 2010 - 09:11)

Já mám 164/69 a taky s tím bojuju a do vánoc by se hodilo něco shodit. Ale tedy takovou dietu - jen ovoce a zelenina - to bych nikdy nedržela. Měla bych hlad ...chce to opravdu omezit ty brambůrky a necpat se večer, dát si třeba zeleninový salát se sýrem mozarella ... něco lehkého. Jednostrannou dietu nikdy. A to už mám zkušenosti s hubnutím - nejvíc jsem teda měla 76 a nejmíň po hubnutí 59 - ale to už je taky 10 let ....

Podle americkéh (Ne, 21. 11. 2010 - 09:11)

ty klasická ženská - tak...zhubne dlouhodobě asi 30% chlapů a 15% žen. Přestože hromada lidí zírala na MUDr. Kateřinu, která radila opravdu dobře, tak si z toho vezme něco málokdo. Zákusků a chipsů se nevzdají a rybičky a vařená či čerstvá zeleninka jim nejede. 4 roky jsem koukal na svou přítelkyni-tlustoprdku, která mi neustále slibovala, že zhubne a místo toho 12 kg přibrala. Zase jsem vyslechl oblíbené výmluvy na "štítnou žlázu". Dal jsem si tu práci, že jsem došel za její doktorkou a ta mi řekla, že její porucha není tak těžká, aby jí nedovolovala zhubnout. Naopak sama jí několikrát zdůrazňovala, že musí zhubnout. Je prý podle ní nedisciplinovaná. Tak mne to přestalo bavit a momentálně má další obezličku, proč tloustnout. Stresové hormony po rozchodu s partnerem. Paní doktorka mne ujistila že jen 0,5% žen má tak vážnou chorobu štítné žlázy, že jim to nedovolí zhubnout.

Mary (So, 20. 11. 2010 - 23:11)

Teď před vánocemi neblbněte s dietou.

Reklama

Přidat komentář