Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Út, 16. 4. 2019 - 02:04)

Mně taky bylo divný co může po mně chtít Lalla. A ty okna mě taky napadli, takže jsem se radši neozýval, protože po mně to chce hodně ženských, ale vzhledem k tomu že neživím hladový krky a bydlím ve svým, tak nepotřebuju ty prachy zase moc hrnout :-) Lallo, ty sis to asi už našla sama, ale nejspíš myslíš tohle:

https://www.wikihow.cz/Hlavní-strana

Lalla (Út, 16. 4. 2019 - 08:04)

Díky Aleši. Neboj, okna myju celkem ráda:)

-Aleš- (Út, 16. 4. 2019 - 09:04)

Lallo, tak to seš vyjímka. Mně většinou ženský říkají, že by to nemohly dělat jako zaměstnání. Já se doma taky těžko dokopávám k mytí oken. On je rozdíl to dělat v práci za peníze a doma, kde mi za to nikdo nic nedá. Navíc v práci se mi na tom líbí ta volnost, kde jsem si víceméně svým pánem.

Radko, Miluně se to teď k Denisovi obnovilo, tak musíš počítat s tím že se jí to k tobě zatím neobnoví. Fanda se už taky smířuje s tím, že se to k němu už neobnoví nikdy :-)

Fanda (Út, 16. 4. 2019 - 11:04)

No jo, je to hrozný.Takovou už jsem nenašel aby mě takhle přitahovala jako Miluna.A jak jsem měl nedavno sex tak jako dobrý to bylo ale na Milunu neměla.Skoda že mě takhle odkopla.Nečekal jsem to ,že to takhle dopadne.To už i ten Jirka obcas napíše.Třeba tě Radko taky odkopne.Možná tě Radko taky odkopne.

Radka (Út, 16. 4. 2019 - 13:04)

Když ty jsi chtěl prý po ní blbosti s fotkama.Pořád jsi jí s tím otravoval a taky jsi až moc prý upovídanej.Doufám že mě nenechá.Jestli nemá chuť psát a nebo má hodně práce tak já to pochopím i když mně chybí.

Fanda (Út, 16. 4. 2019 - 15:04)

U ní nikdy nevíš.A to byla tvoje první zkušenost se ženskou?

Radka (Út, 16. 4. 2019 - 20:04)

Jo první.A miluju jí.Ona se mi líbí i fyzicky hodně.Její oči,pohled.Ale nenapsala mi a tady koukám taky ne.Včera psala že neměla mobil sebou ale že by ani dneska ne?

Fanda (Út, 16. 4. 2019 - 21:04)

A mě by jsi nechtěla?

Radka (St, 17. 4. 2019 - 00:04)

Tebe ne.

Lalla (Út, 16. 4. 2019 - 09:04)

Já mám u mytí oken tkový pocit, že to má jaksi dlouhodobější výsledek. Na rozdíl třeba od vaření. Jen se vždycky trochu bojím, že z těch parapetů spadnu, jak se po těch oknech plazím. Jasně profesionálně něco dělat, to je úplně něco jiného. A líbí se mi, jak o tom vyrovnaně a spokojeně píšeš. Tak to má být.

Miluna (Po, 15. 4. 2019 - 21:04)

Já sem neměla dneska mobil sebou Raduško.Byla sem v práci a teď sem doma sama a stýská se mi po Deniskovi.A co děláš ty a co manžel? Jo Fando tak to je k němu se mi to obnovilo a vrátilo,bylo to asi mojim depresivnem minule jak sem chtěla být sama ale teď už to nemam ale opak že mi tu chybí.No k tobě už se to neobnovilo a neobnoví,už to tak je Fando.Bylo to jak sem pak zjistila že si jinej než sem si myslela a být spolu denně tak bysme si nerozuměli.Anonyme tak Deniska astrologie moc nezajímá,tak to bude asi tim jak je doktor.

Radka (Po, 15. 4. 2019 - 22:04)

Já poslouchám hudbu a myslím na tebe.Už jsem se o tebe bála.Prosím jestli můžeš piš mně zase víc a spíš na messengra.Manžel je zase na cestách ale jen po Čechách.

Radka (Po, 15. 4. 2019 - 20:04)

Kde tě mám Milunko? Na messengru nejsi a koukám že ani tady nejsi.

Návštěvník (Po, 15. 4. 2019 - 16:04)

Co potřebuješ Lallo Alešovi:-) ?

to (Po, 15. 4. 2019 - 16:04)

snad nééé, co je ti po tom?????

Návštěvník (Po, 15. 4. 2019 - 17:04)

Jen mi to překvapilo,co může Lalla chtít Alešovi ,co se tak divíš

no (Po, 15. 4. 2019 - 19:04)

přece umejt okna na rodinném mrakodrapu, ne?

Lalla pro no (Po, 15. 4. 2019 - 19:04)

Bingo!!!!!! Konečně to někoho napadlo :)) Ne, je to tak, že hledám adresu jednoho vyhledávače, kterou sem kdysi Aleš dával. Ale není to nic akutního

Lallo (Po, 15. 4. 2019 - 20:04)

Jestli myslíš vyhledávač osob, tak to sem dával Jirka.

Lalla (Po, 15. 4. 2019 - 20:04)

nene, tohle nebyl přesně vyhledávač, ale takové zpopularizované vyhledávání "Jak na to" či co

Reklama

Přidat komentář