Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 15. 4. 2019 - 17:04)

Jen mi to překvapilo,co může Lalla chtít Alešovi ,co se tak divíš

no (Po, 15. 4. 2019 - 19:04)

přece umejt okna na rodinném mrakodrapu, ne?

Lalla pro no (Po, 15. 4. 2019 - 19:04)

Bingo!!!!!! Konečně to někoho napadlo :)) Ne, je to tak, že hledám adresu jednoho vyhledávače, kterou sem kdysi Aleš dával. Ale není to nic akutního

Lallo (Po, 15. 4. 2019 - 20:04)

Jestli myslíš vyhledávač osob, tak to sem dával Jirka.

Lalla (Po, 15. 4. 2019 - 20:04)

nene, tohle nebyl přesně vyhledávač, ale takové zpopularizované vyhledávání "Jak na to" či co

Miluno (Po, 15. 4. 2019 - 12:04)

když ti astronomie moc neříká, zkus se ho zeptat, co si myslí o astrologii. Je to taky o planetách, ale v souvislosti s horoskopy a znamením. V Rusku na to dost věří, ale nevím jestli doktoři

Lalla (Po, 15. 4. 2019 - 09:04)

Aleši, jsi tady pls?

Fanda (Po, 15. 4. 2019 - 05:04)

To jsem si v zime myslel kdyz jsi ke mne ochladla,ze se ti to obvnovi ke mne,jako ted k nemu..ale ke mne neobnovilo.Alesi ale u me to bylo ted to uzivani ale jen jednorazovky.To ty mas aspon staly.

aha (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Dům, jo?

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 21:04)

No chce mít jednou svoje a ne jen bydlet v pronájmech.A tak rád bere i vedlejšáky.

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 15:04)

Téma pěkný ale blbý že já o tom neumim mluvit jako on takže se nemůžu víc rozepsat o vesmíru ale nastínil mi pár věcí nad kterýma sem nepřemýšlela.Já sem teď v práci.Alešku to on k použití to měl celou jeho délku ale bál se aby mi to nebolelo nebo aby mi vnitřně netlačil stejně u dělohy i když zadkem tak proto použil jen ten kousek.Ale zrovna když teď prostě nemůžu protože se má dodržet to šestinedělí tak začal být víc při chuti a třeba když myju nádobí tak mi chytne za boky a přilepí se na mě ze zádu a začne mi líbat krk a třít se o mě a pořád by se tulil.To co sem tady napsala ještě nedávno tak je z něj pravej opak a zrovna když nemůžu:-( je to pro mě těžký.Kdyby mi neulevila Radečka teď bych měla muka s nim protože jak mě on přitahuje a chci pořád zásun a s nim to mazlení je složitější když víš že nemůžeš zásun kterej by byl jinak krásnej jak je vybavenej.A u holky s tim počítam že to nejde jak je taky holka tak tam to mazlení a hraní je příjemný a stačí tak sem ráda že mi Radečka minule pomohla.

Návštěvník (Ne, 14. 4. 2019 - 18:04)

Já se ti nedivim.Mít doma takovýho frajera s tak většim a pak když nemůžeš jako teď po potratu tak jen se mazlit s nim bez zásunu to je pak těžký to vydržet.

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 19:04)

Přesně,je to těžký.Už bych ho tak do sebe Deniska potřebovala.Sem ale šťastná že už to k němu zase cítim naplno že se to obnovilo.Začlo to tady v nemocnici to obnovení a pokračovalo to doma když se choval ke mě pěkně a rozpustilo se mi to depresivno a taky když se na něj koukam a uvědomuju si jak je krásnej.Už ho zase potřebuju co nejvíc,teď nechci aby odjížděl.Jednou týdně ale teď bude jezdit na polikliniku do jednoho městečka kde bude den sloužit v ordinaci.

hm (Ne, 14. 4. 2019 - 19:04)

A proč to dělá? Nemá nějaké duhy, že musí bát i vedlejšák?

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

On chce šetřit.Jednou by rád svoje bydlení a to nejspíš dům.

-Aleš- (Ne, 14. 4. 2019 - 07:04)

Milunko, díky za přání. Tobě taky přeju zdraví a ať je Denis trochu aktivnější a ať z 10 cm je aspoň 17,5 :-) Radko, nejenom že jsi to na mě dostala, ale jako by to nestačilo, tak na mě vypadla Kometa. Letos to moje jméno moc štěstí nepřineslo.

Radka (So, 13. 4. 2019 - 21:04)

Ale to je hezký takový téma Milunko.Určitě lepší než když chlapi povídají o autech,tuningu,motorkách to nemusím taková témata.Jo břicho bolí.Jsem ráda že ležím.Ale těším se až spolu navštívíme nějaké podniky.

jojo (So, 13. 4. 2019 - 23:04)

pěkný téma. Rozhodně lepší než o díře a krámech.

Alice (So, 13. 4. 2019 - 18:04)

Sany email.

Sany11 (So, 13. 4. 2019 - 19:04)

Ahoj Ali, mas odpoved.

Reklama

Přidat komentář