Reklama

Tresty v práci

Návštěvník (Út, 26. 3. 2019 - 14:03)

zásun byl jen pár krát , ale mimo kancl

Jana Š (St, 27. 3. 2019 - 12:03)

Tak v pohodě ne? Já bych to tak brala, takový "trest". A oba by jsme byli spokojeni. Ale oproti ostatním to asi beru jinak.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 14:03)

Plat fakt dobrý, pořád služebky, a tohle se mi vlastně taky moc líbí. Šéf skoro 60, kolegyně 45 a já 22, když jsme na jednom pokoji, je to fakt síla.

Nika (Út, 26. 3. 2019 - 13:03)

Prodávám už tři roky v módním butiku. Od začátku pracuji s kolegyní o dost starší a když něco podle ní udělám špatně nebo pozdě, tak mě vždy pořádně plácne rukou nebo ramínkem přes zadek. A to pravidelně i víckrát za den. Nevadí mi to moc protože to dělá jenom když je prázdný obchod nebo v skladě. Předtím se párkrát stalo, že mě plácla i když v obchodě někdo byl. Když jsem jí řekla, že to se mi nelíbí a celkem se stydím, tak s tím přestala a teď to dělá jenom v soukromí.

Janka (Ne, 14. 4. 2019 - 16:04)

Taky jsem prodavačka v butiku. Mám to podobně. Na prodejně mně starší kolegyně a vedoucí za prohřešek plácne jen rukou a to jen když tam nikdo není to mi až tak nevadí. Za to když si mně pozve do zadu do své kanceláře to už je horší a vím že se mi bude pár dní špatně sedět. Dostávám umělohmotným ramínkem a v kanclu je to na úplně holou prcinu. Štípe to tak že mám co dělat abych se nepočůrala... Finanční postihy se u nás nevedou.

Nika (Po, 15. 4. 2019 - 13:04)

Tak na holou by jsem to asi nezvládla, to už je trochu moc. I když se mi párkrát stalo, že jsem si musela vyhrnout sukni a dostala jsem přes punčocháče a kalhotky. To už jsem se dost styděla a je to asi na hranici co jsem schopna akceptovat i když se mi v práci líbí.
Dostávat na holou v práci je pro mě dost nepředstavitelné i když doma jsem tak dostávala. Jak často takhle dostáváš? To už ti musí být poznat na zadečku. Doma to nějako skrýváš?

Janka (Po, 15. 4. 2019 - 14:04)

No upřimně, já jsem na holou dostávala doma od mamky skoro pořád, takže asi neřeším, že stáhnu i kalhoty. Ale na druhou stranu častěji nosím tanga a ty dolů nemusí a prdel je i tak holá. No na zadku to samozřejmě poznat je, dost se mi dělají jelita nebo modřiny po tom.

Nika (Út, 16. 4. 2019 - 10:04)

Právě těch stop na zadku se obávám nejvíc. Neumím si ani představit, kdyby si jich všiml někdo doma nebo můj kluk. Zatím je to naštěstí tak, že i ty rudé stopy od ramínka za pár hodin zmizí.

MAgda (Po, 15. 4. 2019 - 06:04)

auu, tím mě mlátila babička. Na holou prdel a mnohdy jsem s ji počůrala teda

Pavla (Út, 26. 3. 2019 - 10:03)

Moje šéfka (56 let) je na zadky asi ujetá. Dřív mi vždy vyhrožovala, že dostanu na holou atd. Teď je to tak, že 2x do měsíce skončím s holým zadkem ohnutá přes stůl a schytám 5-15 švihanců kabelem od nabíječky. Nic moc teda,

Ajka (Po, 11. 3. 2019 - 17:03)

Nevím jak na ženskou šéfovou, ale asi stejně a ještě co by si myslel ten můj chlap. Mám šéfa a tomu jsem po týdnu rovnou řekla, že pokud trest, tak se ohnu přes stůl a ostatní je na něm. A že mu klidně podepíšu, že jsem to chtěla, pokud má strach. Tak mu už i sama, když to potřebuji, navrhuji trest, že jsem zlobivá holka a on mě protáhne a naplní moji mušličku. Spokojenost na obou stranách. Jednou nás přichytil vedoucí jednoho z oddělení a za slib mlčení jsem podržela i jemu. Zapomněla jsem zamknout. Kdyby se to ten můj chlap dozvěděl, to by bylo rodeo.

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 06:03)

No asi tak, sem tam dostanu v práci přes zadek od šéfky. Ne nijak moc, pár ran pravítkem přes kalhotky. Minulý týden mi, ale bylo oznámeno, že zasloužím mnohem víc. (měla jsem špatně závěrku) Dostala jsem páskem na holou tak, že jsem měla zadek rudý. Zapomněla jsem na to a doma chodila jen v tangách. Manžel se hodně podivoval. Musela jsem s pravdou ven.

Nika (Čt, 28. 3. 2019 - 15:03)

A manžel to schvaluje nebo se zlobí?

. (Pá, 29. 3. 2019 - 07:03)

poprve byl překvapený, teď je to tak, že mi většinou ještě přidá, když jsem teda zlobila já :-)

Anka (Čt, 30. 5. 2019 - 13:05)

A přidá tak, že to bolí? Nebo jen symbolicky? A musíš stáhnout i spoďáry

Anonym (So, 1. 6. 2019 - 09:06)

Anko, začíná ho to bavit, takže mi přidá, že to opravdu bolí a ano musím si sama stáhnout i tam za.

Anonym (So, 1. 6. 2019 - 09:06)

Hanko, omlouvám se stáhnout i tanga

EVA (Po, 11. 3. 2019 - 15:03)

To jsou nějaké sado maso kluby?

EVA (Ne, 10. 3. 2019 - 10:03)

Asi bych to nedala, aby mě nějaká blbka dala na zadek. U šéfa bych si nechala naplácat rukou na holý zadek a v klidu mu i podržela, ať z toho taky něco mám. Manžel to vědět nemusí. Bohužel můj šéf je posera a radši mě postihuje finančně. Asi se bojí problémů a já bych radši brala, aby mě ho tam strčil.

Katka (Čt, 28. 2. 2019 - 10:02)

no, tak já si ve svých 30 letech myslela, že již na zadek nikdy nedostanu. Mamka se o něj svoji vařechou a jinýma pomůckama starala velmi důkladně a pravidelně. Byla jsem na omylu a minulý týden mi šéfka narovinu řekla, že mi dá buď na prdel nebo mě vyhodí. (nasekala jsem dost chyb poslední dobou v účtu) Měla jsem den na rozmyšlení. Bylo mi dost divné dostat od šéfky na zadek, ale práci měnit nechci. Takže jsem souhlasila s výpraskem i když jsem skutečně nevěděla, jaký bude. Když mi řekla ať vyhrnu sukni a ohnu se přes stůl, tak jsem si skutečně myslela, že si dělá legraci. No nedělala. Takže jsem s téměř s holým zadkem byla ohnutá o její stůl. Vytáhla ze skříně dřevěné ramínko a oznámila mi, že zasloužím pořádně. No řezala mě po zadku tak, že jsem měla slzy v očích, cukala se atd. Jelita mám ještě dnes...

Reklama

Přidat komentář