Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 14:04)

U té 13 leté by se už rákoska měla používat

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 19:04)

Taky bych to tak videl

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 20:04)

A samozřejmě na holou

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 22:04)

Jak jinak

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 22:04)

Nejlépe svléknout do naha

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 08:04)

Tak to pak joo .. To jsou ještě mladé .. A máte pravdu to by měly pořádný jelita, i kdyz záleží na šířce rákosky a počtu úderu..

Petra (Út, 16. 4. 2019 - 08:04)

To mi říkat nemusíš, já měla rákosku na prdeli celé dětství až do 17 let.

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 09:04)

Ach tak to sem nevěděl:) .. To máte opravdu bohatou zkušenost :) ... Kdyby jste chtěla ještě psát tak pište radši na: [email protected]

Petruska (St, 10. 4. 2019 - 12:04)

O mě se zlomilo v rámci her 2 varecky. Plastovy nazouvak na boty. Rakoska. Ale aby sem byla zlomena já natolik ze bych brecela tak to ne. Ale bylo to dobrovolný a moji kamarádi nebyli sadisticky paka. Já dala svému synovi na zadek nejvíc asi v 5letech vareckou. Když sem viděla jednu pidi modrinu tak sem skončila. Bohuzel do druheho dne mel zadek jak omalovanku.a to sem samozrejme nechtela.sem se bala kdyz byl ve skolce aby se to neresilo.v teto dobe dat diteti na zadek je o kriminál. Bylo to poprvé a naposledy takhle. Pak vždy jen pár ran.

bára (Út, 9. 4. 2019 - 08:04)

U nás byl výprask na holou běžnou věcí až do matury. Matka mě a ségru řezala jak žito. Nikdy ne facky, pohlavky nebo tak něco, ale vždy šílené sekec na zadek. Většinou brala rákosku nebo kabel.

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

A co bylo horší?

Bára (Čt, 11. 4. 2019 - 12:04)

obojí!! :) ne asi kabel. Ráksoka byla hrozná, ale kabel byl děsný.

Návštěvník (Čt, 11. 4. 2019 - 14:04)

Co to bylo za kabel? Jak byl silný a dlouhý?

Bára (Po, 15. 4. 2019 - 06:04)

neví, asi od rádia, přenutý na půl

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 22:04)

To musely byt slince

Majda (Po, 8. 4. 2019 - 14:04)

Tak mě na zadek dávali snad všude, doma mamina aspoň jednou týdně vařechou do modra a to jako opravdu do modra. Když vidím vařechou, tak je mi zle. Pak jsem jezdila skoro pořád na prázdniny a sem tam víkendy k bábině a ta mě dávala prutem na holou. Což bylo šíléné, na zadku šlisy, jelita a nevím co ještě....A druhá bábina mi pro změnu dávala taky výprasky. Taky prutem.

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Tak to už jsi musela být na ty vyprasky zvyklá

Oskar (Po, 8. 4. 2019 - 15:04)

Tak si musela řádit jako ďas,jinak by jsi tak nedostávala,ne?

ZDENĚK 62 (Ne, 7. 4. 2019 - 08:04)

Ahoj Katko já jsem do poslední chvíle nevěděl čím dostanu čekal jsem ve svém pokoji až mně rodiče zavolají.Když jsem přišel do pokoje tak už táta držel v ruce řemen.Mamka mi pomohla sundat kalhoty a řekla tak tad si pěkně lehni a vystrč prdelínu,styděl jsem se a poslechnul,mamka zamkla pokoj aby tam nelelzy sestry ale ty stejně poslouchaly za dveřma.Všechno bylo slyšet šlehy řemenu můj nařek i příkazy mamky abych nechal prdku vystrčenou.Po výprasku jsem měl pěkně červený zadek,mamka si všimla,že holky stojí za dveřmi tak otevřela se slovy tak se pojdte podívat at vám nevypadnou oči.Holky viděli viděli můj seřezaný zadek a jak s brekem se snažím obléknout trenky tak se otočily a šli pryč.

Petruska (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

Dřív sem dostávala docela dost tak před 7lety. Modřiny sem měla i jelito to fakt bolí hodně. Ale měla sem i sedrenou kůži a málem Narušeny sval. Po sedreny kůži mi na čas zustala jizva ale pak zmizela. A sval naštěstí ok. Proste touha mě rozplakat a já tvrdohlavy drzý telatko. Nejsem žádná drsná masochystka ale jak se zadek zahřeje oboucha tak otupi otece a dost snese

Reklama

Přidat komentář