Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Po, 15. 4. 2019 - 12:04)

když ti astronomie moc neříká, zkus se ho zeptat, co si myslí o astrologii. Je to taky o planetách, ale v souvislosti s horoskopy a znamením. V Rusku na to dost věří, ale nevím jestli doktoři

Lalla (Po, 15. 4. 2019 - 09:04)

Aleši, jsi tady pls?

Fanda (Po, 15. 4. 2019 - 05:04)

To jsem si v zime myslel kdyz jsi ke mne ochladla,ze se ti to obvnovi ke mne,jako ted k nemu..ale ke mne neobnovilo.Alesi ale u me to bylo ted to uzivani ale jen jednorazovky.To ty mas aspon staly.

aha (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

Dům, jo?

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 21:04)

No chce mít jednou svoje a ne jen bydlet v pronájmech.A tak rád bere i vedlejšáky.

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 15:04)

Téma pěkný ale blbý že já o tom neumim mluvit jako on takže se nemůžu víc rozepsat o vesmíru ale nastínil mi pár věcí nad kterýma sem nepřemýšlela.Já sem teď v práci.Alešku to on k použití to měl celou jeho délku ale bál se aby mi to nebolelo nebo aby mi vnitřně netlačil stejně u dělohy i když zadkem tak proto použil jen ten kousek.Ale zrovna když teď prostě nemůžu protože se má dodržet to šestinedělí tak začal být víc při chuti a třeba když myju nádobí tak mi chytne za boky a přilepí se na mě ze zádu a začne mi líbat krk a třít se o mě a pořád by se tulil.To co sem tady napsala ještě nedávno tak je z něj pravej opak a zrovna když nemůžu:-( je to pro mě těžký.Kdyby mi neulevila Radečka teď bych měla muka s nim protože jak mě on přitahuje a chci pořád zásun a s nim to mazlení je složitější když víš že nemůžeš zásun kterej by byl jinak krásnej jak je vybavenej.A u holky s tim počítam že to nejde jak je taky holka tak tam to mazlení a hraní je příjemný a stačí tak sem ráda že mi Radečka minule pomohla.

Návštěvník (Ne, 14. 4. 2019 - 18:04)

Já se ti nedivim.Mít doma takovýho frajera s tak většim a pak když nemůžeš jako teď po potratu tak jen se mazlit s nim bez zásunu to je pak těžký to vydržet.

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 19:04)

Přesně,je to těžký.Už bych ho tak do sebe Deniska potřebovala.Sem ale šťastná že už to k němu zase cítim naplno že se to obnovilo.Začlo to tady v nemocnici to obnovení a pokračovalo to doma když se choval ke mě pěkně a rozpustilo se mi to depresivno a taky když se na něj koukam a uvědomuju si jak je krásnej.Už ho zase potřebuju co nejvíc,teď nechci aby odjížděl.Jednou týdně ale teď bude jezdit na polikliniku do jednoho městečka kde bude den sloužit v ordinaci.

hm (Ne, 14. 4. 2019 - 19:04)

A proč to dělá? Nemá nějaké duhy, že musí bát i vedlejšák?

Miluna (Ne, 14. 4. 2019 - 20:04)

On chce šetřit.Jednou by rád svoje bydlení a to nejspíš dům.

-Aleš- (Ne, 14. 4. 2019 - 07:04)

Milunko, díky za přání. Tobě taky přeju zdraví a ať je Denis trochu aktivnější a ať z 10 cm je aspoň 17,5 :-) Radko, nejenom že jsi to na mě dostala, ale jako by to nestačilo, tak na mě vypadla Kometa. Letos to moje jméno moc štěstí nepřineslo.

Radka (So, 13. 4. 2019 - 21:04)

Ale to je hezký takový téma Milunko.Určitě lepší než když chlapi povídají o autech,tuningu,motorkách to nemusím taková témata.Jo břicho bolí.Jsem ráda že ležím.Ale těším se až spolu navštívíme nějaké podniky.

jojo (So, 13. 4. 2019 - 23:04)

pěkný téma. Rozhodně lepší než o díře a krámech.

Alice (So, 13. 4. 2019 - 18:04)

Sany email.

Sany11 (So, 13. 4. 2019 - 19:04)

Ahoj Ali, mas odpoved.

No (So, 13. 4. 2019 - 18:04)

teď ještě , aby se někdo našel na tu její díru, jak říká

Miluna (So, 13. 4. 2019 - 20:04)

Na díru mam přece taky Deniska a Radečku a nemůžou za to že teď nemůžu.Radečko jsme jen doma dneska.Je to trošku teď nuda protože Denisek si zase dělá něco na notebooku ale tak co taky dělat že jo.Ale povídal si semnou o astronomii a pak celkově o životě a tak.A co vy zlatí? A nebolí tě bříško?

jo? (So, 13. 4. 2019 - 20:04)

A co je to astronomie?

Miluna (So, 13. 4. 2019 - 20:04)

O hvězdách a vesmíru se nějak rozpovídal tak mi to bavilo ho poslouchat,uklidňovalo mi to.Poučil mi o těch planetách kolem Země nějaký věci který sem nevěděla.Vzniklo to tak snadno tohle téma.Říkal o pobožných pacientech když se modlí tak všichni vzhlížej k nebi a on že když vzhlédne k nebi tak vnímá Vesmír :-) a pak se o něm rozpovídal.

Radka (So, 13. 4. 2019 - 17:04)

Tak vidíš tak nakonec dobrý ne?;) Já jsem se ti postarala o poštěváček a Denis o zadeček:) Tak to se pěkně doplňujeme.Jinak já to taky dostala,přesně jak jsem to včera odhadla.Tak jsem to vlastně dostala na Aleše.A co teď děláte lásko? Myslím na vás.

Reklama

Přidat komentář