Reklama

Častá onanie

Jákob (Po, 12. 11. 2007 - 13:11)

Podívej, Petříku, stává se ti, že se vzbudíš a stojí ti to? Jestli ano, je to špatné, jsi přeonanovaný a musíš se vybít. Dobré je např. skládání uhlí, nebo jiná těžká práce. Pomáhá také učení se matematiky. Nebo popros sousedku (maminku tvé kamarádky), ať ti s tím pomůže. Drž se rad zkušenějších.

prcekbi (Po, 12. 11. 2007 - 11:11)

taky se pochlubim mnela jsem chut tak jsem si zacla simrat a jak jsem byla do toho zabrana a zrovna v te chvyly mne vlitla do pokoje kamoska a vydela jak si to delam ja cervena az na p..... necekala jsem to trapas nevim co si v tu chvyly mislela!ted kdyz si na to vspomenu tak se musim smat!

Nadržená (Po, 23. 7. 2007 - 02:07)

Se musím pochlubit-včera mě kamarád,s kterým jsme v těchto věcech před sebou velmi decentní,vlítnul do cimry zrovna,když jsem si jí šmrdlala,můžu si za to sama,poněvadž jsem ho před tím lákala na pozorovačku Měsíce čumohledem z okna,tak se prostě ještě přišel mrknout a poskytl se mu jiný obraz,nojono,rozpaky,jak v pubertě,tak jsem si jí prostě decentně došmrdlala k orgáči a bylo...

Návštěvník (Po, 23. 7. 2007 - 01:07)

To je fakt,že s kurvou bys nešukala,copak si lesba?Nadržená tedy asi ne jak vidno!
Hele,kocourek!Toho znám už odjinud!

cipernykocourek (Ne, 22. 7. 2007 - 23:07)

Nadržená, ... Klidně budu Tvůj vysněný otrok. Odkud jsi ? A kolik Ti je ? Napíšeš na mejlík ?

Návštěvník (So, 21. 7. 2007 - 15:07)

Blb si ty,s kurvou bych rozhodně nešukala!

bacabebenikov (So, 21. 7. 2007 - 14:07)

nadržená jsi moje, i když ti nebacám bebí ani jinak neuspokojuji jsi moje myšlenkami, nebo´t kdo nešuká je blb jako ten co ti nadává.

Návštěvník (So, 21. 7. 2007 - 07:07)

Nadržená,ty si ale kurva!!!!!!normální ženská by takové věci nepsala.KURVO!!!!!!!

Nadržená (So, 21. 7. 2007 - 03:07)

Provozuju jí i když mám kvalitní sex,nevíte proč?Potřebovala bych mít samce po ruce kdykoliv mi přijde myšlenka na sex,nic neřešit,rychle na to hupsnout a papa,třeba několikrát denně,jen tak pár minut a občas si to vychutnat se vším všudy a pěkně důkladně a o trochu dýl-možná proto,že to prostě na světě tak nefunguje?,to bych musela mít něj.sex.otroka,ale otrokářství je ofic.zapovězeno,jó,ale dřív,bývávalo blaze,mňam!

jura (Pá, 20. 7. 2007 - 20:07)

Dodatek -nezapome? že funkce tvoří orgán, takže onanie a soulož pravidelně provozovaná je zdravá.

jura (Pá, 20. 7. 2007 - 20:07)

já si honím brko od svých jedenácti, naštěstí jsem tehdy neslyšel nic o tom že je to škodlivé, brzo jsem začal i s děvčaty, je mě šedesát a já bych mohl každý den i někdy dvakrát. Jenže ta moje o 12 let mladší je tak nějak bez chuťi. Musím chodit s jejím požehnáním za jinými, nebo je i přivede k nám.

Lukas (Pá, 20. 7. 2007 - 19:07)

Petre, asi nevis, co je to impotence. Impotence je nechopnost dosahnout erekce.
Jestli honis a stavi se ti, tak impotentni nejses. Onanie v zadnym pripade impotenci nezpusobuje.

Citlivka (Pá, 20. 7. 2007 - 15:07)

Petře, to jsou názory z viktoriánský Anglie. Tam pro mladý pány vymysleli klícky na penis, navlíkali jim je na noc, aby nemohli onanovat, neboť se mělo za to, že následkem je vysychání míchy a všechny další blbiny, viz výše. Starý dobrý Freud proslul zahájením jedné ze svých přednášek ve Vídni v roce 1889 (a to pruderie v Anglii byla na vrcholu!)slovy: Dámy a pánové, všichni jsme onanovali a kdo tvrdí, že ne, onanuje dosud :-))

JAN (Pá, 20. 7. 2007 - 15:07)

Přesně tak...ten kdo provozuje samohanu, trpí trudomyslností a vysycháním míchy.
Kromě toho mu začnou růst chlupy na na dlaních...To jste ve škole ještě neprobírali?

Návštěvník (Pá, 20. 7. 2007 - 13:07)

Ale budeš, a ještě ti začne vysychat mozek. Přečti si staré knížky, když nevěříš. /S tou chlupatou dlaní je to také pravda./

Evita (Pá, 20. 7. 2007 - 12:07)

Petr-neblázni, onanie nikdy neměla za následek impotenci.Buď v klidu a onanuj, když cítíš pořebu.Je s tím spojeno uvolňování hormonů, tak se neboj.

raganr (Pá, 20. 7. 2007 - 12:07)

Spíš než impotentní budeš mít chlupatou dlaň.

Petr (St, 18. 7. 2007 - 14:07)

Oanuju už asi 8 let prakticky dene je mozne ze jsem impotentní bojím se toho mám 16 let ted to trochu omezuju ale asi 2 roky opravdu ,,stříkám´´ Nebudu impotent ze ne ?

Honza (St, 10. 4. 2019 - 02:04)

Ahoj Petře. Neboj. Taky jsem honil v tvem věku. Dseska je mi čtyřicet mám čtyři děti a když manželka nechce, tak di vxhonim i teď. Přece di nenechám prasknout koule.

Tumpach (St, 10. 4. 2019 - 11:04)

Nejde jenom o koule. Kvůli zdravé prostatě má muž pravidelně ejakulovat. Někde jsem četl že nejméně 20x měsíčně. Já se toho stryktně držím a dokonce se vystříkám denně ať už při souloži, nebo honěním. Prostatu mám podle naší uroložky jak mladý hoch. Tak na tom asi něco bude.

Reklama

Přidat komentář