Reklama

cuckold z pohledu ženy

luci (So, 6. 4. 2019 - 22:04)

Ano , cuckold je o bezvýhradné podřízenosti manžela manželce . Jemu to tak vlastně vyhovuje , jinak by ve vztahu nesetrvával . Do jaké míry je využíván při sexuálních praktikách je o potřebě manželky.

Petr (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

Někdy to i moc nevyhovuje , ale podřídím se.

luci (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

Pokud nemáš tuto deviaci vrozenou , je tvoje schopnost podrobit se této praktice obdivuhodná . Nestačí totiž jen chtít , aby to ten chlap dal . Opravdu jsem zažila jak dotyčný přesvědčivě souhlasil a potom se zhroutil.

petr (Pá, 5. 4. 2019 - 22:04)

Je hezké , když je partnerka moc spokojena , ale to ponižování od jejich chlapu není moc dobrý.

luci (Pá, 5. 4. 2019 - 23:04)

Samozřejmě , že to není dobré . Proto jsem dotyčného varovala . Pokud se totiž s tou deviací nenarodí ale hraje ji jako herec roli , může z toho mít trauma .

petr (Pá, 5. 4. 2019 - 23:04)

pro mě to taky není dobrý , ale já svou paní miluju

luci (Pá, 5. 4. 2019 - 23:04)

Ano , pokud to dáš protože ji miluješ , tak v pohodě . Ona to potřebuje a ty uspokojuješ její potřebu. Jsi silná povaha , tohle fakt není pro vejtahy a posery .

petr (Pá, 5. 4. 2019 - 23:04)

Já jsem posera , dělám všechno , co jsi psala , ale prostě ji miluji.

luci (Pá, 5. 4. 2019 - 23:04)

Nepodceňuj se , posera to nezvládne a sesype se .

Jiří (Ne, 22. 5. 2016 - 18:05)

Já mám manželku na víkend...Tak to musí být rajc!!
Také bych nechal manželku na víkend nějakým chlapům vyšukat tak, že by nemohla chodit...
To by bylo super !!!!!!!

To rikaji (Ne, 22. 5. 2016 - 16:05)

Vsichni luxusni rajc i zarlivost a diky tomu je to tak bere.
Jestlis jinto dovolil nebo ji primo pozadal, pak je nesmysl se ji zbavovat, ale to musis vedet ty

Radek (So, 21. 5. 2016 - 21:05)

Já mám manželku na víkend s kolegama na chatě a vím že jí tam 4 kolegové dnes už 2. den klatí a porád nevím co si mám myslet zda se mito líbí nebo je to kurva a mam jí kopnout do prdele, ale i tak me desne rajcuje.

Petr (Pá, 20. 5. 2016 - 17:05)

Mi s manželkou chodím

Tak to jste na tom fakt dobře. Ja manželku nějak nemůžu přesvědčit, aby šukala s jinýma a s vícema. Zatím se nám to povedlo jen dvakrát s kamošema, když jsme jí fakt zlili a pak se naní vystřídali bylo to supr i ona řádíla, ale boužel už se hlída.

Radek (So, 14. 5. 2016 - 07:05)

To zní jako milování deprivantů. Běda jestli někdo z vás věří potají na lásku, bude maximálně zklamán. Chemie lásky něco takového totiž vylučuje. Bývávaly ženy, kterým na vztahu a rodině záleželo víc, než na svém vlastním životě. Kdo nevěří, může se jít poradit s odborníkem. Z biologického hlediska je dobře mít potomstvo spíše s milencem než onanistou, ale z sociálního hlediska to je problém skutečně obludný. Ať vás síla a hlavně rozum provází.

No (St, 11. 5. 2016 - 18:05)

Tak to dost chlastate ne:-) 10x do tydne
Vi:-) jedni

Rada (St, 11. 5. 2016 - 16:05)

Mi s manželkou chodíme často do společnosti na různé akce a už tak 3 roky se vždycky líznem a někoho jí zbalíme aby jí opichal. Spolu máme sex tak 4 krat do týdne, ale s jinýa tak 10 krát do týdne, už jsme unás doma zkoušeli i gangbang, ale to se jí moc nelíbí pač je jich pry hodně. Nicméně se teď pokoušíme o dítě tak se snažíme aby sukala s kondomama, ale už se to doskrát nepovedlo a ja sem z toho docela nažavenej, že jí ty gumy i schovávam.

jsou (St, 11. 5. 2016 - 14:05)

různé důvody ke kandaulismu či cuckoldu, a výše je jeden z nich, a když to nakonec vyhovuje všem, pak není co řešit.

Rosťa (Út, 10. 5. 2016 - 20:05)

´´´´´´´´...toto je celkem rozumný názor. Myslím, že přesná hranice mezi cuckoldem a kandaulistou není. Sám nevím, co jsem. Když jsem začal (poměrně časně) jako muž selhávat, zkoušel jsem různé zaručené metody a všechny nanic. Jednou jsem zjistil, že manželka měla styk s jiným mužem. Ani oc nezapírala a začali jsme situaci řešit. Proč by měla potupně zahýbat, když to může bez výčitek a v pohodě dělat doma. Začátky nebyly lehké, ale šlo to rychle a světe div se, mě se to začalo líbit. Sice nesouložím, ale mohu s nimi onanovat. Já se totiž i s měkkým normálně uspokojím a jak jde čas, vymýšlýme různá vylepšení a skoro mohu říci, že je to vzrušivější než dříve. To, že manželka souloží s jiným chlapem mi nevadí, naopak se oba snažíme o její uspokojení. Dokonce jsme řešili i takovou situaci, že již poněkolikáté jsme čekali miminko. Je to asi divné, ale nic rajcovnějšího,když mi to oznámila, jsem nezažil. Který normální chlap zažije, aby mu ženu oplodnil jiný chlap a on jim při tom asistoval. Hoky nebuďte hloupé, proč se hned rozvádět, když chlap nestačí a ponižovat se nějakými tajnými bokovkami také nemáte zapotřebí. V každém chlapovi je kus cuckolda, jen si to nechceme přiznat. Chce to čas, trpělivost a názornou ukázku. Když se z toho šoku vzpamatuje. nebude chtít nic jiného.

jirka (Út, 10. 5. 2016 - 15:05)

Moje Paní mě nepustila do její Pipinky už 4 roky. Jediný kontakt mému penisu dopřává, že si obuje vyřazené kozačky a já se můžu udělat o ně .

Roman (Út, 10. 5. 2016 - 12:05)

V českém prostředí...Souhlasím!I když moje manželka si občas zašuká s jiným chlapem,tak chci mít s ní sex taky!

Reklama

Přidat komentář