Reklama

Výprask před diváky

ZDENĚK (Ne, 7. 4. 2019 - 09:04)

výprak na holou byl vzdy učinný.Naši mně nebili nikdy ve vzteku.Výprask měl vždy svůj ritual.Mezi to patřilo i výber řemenu,slečně studentce ,která u nas bydlela jsem musel říci,že budu bit aby se neděsila až budu z pokoje křičet.Slečna se ma mně pousmála a pokývala hlavou.Já jsem se strašně styděl.Pak prijd dám ti na zadeček obklad.Pak jsem si šel pro výprask.Mamka podala tátovi řemen já si lehnul okraj postele a vystrčil zadek .A začal výprask.První tři rány jsem vydržel bez křiku po čtvrté ráně už jsem vřískal.Dostal jsem jich tak 10až 12ran.Maximum bylo 14ran.Po výprasku nastalo to nejhorší.Slečna studentka mi dávala obklad na zadek.Jako 12letý jsem se strašně styděl před 20letou slečnou.Musím se přiznat ,že dnes by mi nebylo to tak nepříjemny jako tenkrát,tehdy to byla pro mne potupa.

Petruska (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

Marcelo a kolik ti bylo let?
Já na zadek nedostavala ale dostávat sem chtěla až sem časem zjistila že sem masochystka. Je mi 35 a před 10 lety sem začínala svoje SNy plnit. Dostala sem několikrát ale dobrovolně. Sem kamaráda zlobila a čím víc se to podobalo reálu tím líp.

Zdena (So, 6. 4. 2019 - 12:04)

No výprask na holou by byl mnohdy účinný. Když si vezmu třeba tohle: https://www.novinky.cz/krimi/501806-pokrizovala-se-a-brala-lidem-veci-policiste-vysetruji-kradeze-v-prazskem-kostele.html Kdyby jedou dostala na holou a veřejně, tak s krádežemi doživotně skončí.

Karolína (So, 6. 4. 2019 - 12:04)

Jako myslíš, že kdyby musela ukázat holý zadek, že by jí to vyléčilo? Té je to fuk.

warp (Pá, 5. 4. 2019 - 13:04)

Ne na holou to opravdu nebylo. I když kalhoty musela sundat nebo vyhrnout sukni. Co já vím tak nejčastěji dostávala když neudělala zkoušku nebo kouřila. Její máma nesnáší kouření. A kombinace přísná máma a poslušná dcera dělá divy. Nikdy mi neříkala, že by se chtěla těm výpraskům nějak vzepřít. Když byla dospělá ono to už ani nebyli takové ty klasické výprasky. Já jsem byl svědkem, že si musela vyhrnout sukni, postavit se před mámu a ta ji rukou nebo vařečkou dala na zadek tak deset, patnáct ran. Trvalo to asi minutu.

Jana (So, 6. 4. 2019 - 10:04)

Já tomu nevěřím. A proč se jako nechala? Já bych si to líbit určitě nenechala.

Marcela (So, 6. 4. 2019 - 13:04)

Jej tak si never ;) asi je mi to vazne jedno. Proste jsem tskto dostavala na prdel. Proc jsem se nechala? Bylo lepsi svorne zadek nastavit nez vzdorovat ;) to me serezala trikrat tolik

MArcela (Pá, 5. 4. 2019 - 13:04)

Mě mlátila mnohdy i za nic. Většinou ohnutá přes kraj stolu nebo v kleče na posteli. Ran dle situace. Někdy 10 někdy 50

Jana (So, 6. 4. 2019 - 10:04)

A to ses jako nechala, jo? Já si nedovedu představit, jak si někdo nechá dát třeba v 16 od matky výprask na holou. To je snad nesmysl.

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2019 - 09:03)

Mama brachovi sice nedava na diru,ale je prostredni,a klidne mu da pred nama dvouma segrama na holou.Ma to vsak svuj ritual.Nejdriv se bracha musi svlict donaha,lehnout na zada,roztshnout nohy,kolena k brade.Mama mu da nasadu,tou musi podpirat kolena nahore,aby mu neklesala.On knoura,aby unikl vyprasku,a my jej se segrou v te poloze klidne prohlizime.Tedy,nedostane pres diru,ale stejne ji ma celou venku a roztazenou.Kdyz mu reknu,zatlac,musi zatlacit,tsk ze se mu riozevre a vidime vsechno.Az mama uzna za vhodne,dostane vyprask,dokud nebreci,pak ho jeste necha v ty pozici lezet,nez mu dovoli se oblect.Vzdycky se oblece a vybehne rychle ven.

Jana (St, 3. 4. 2019 - 08:04)

Taková matka by sama zasloužila přehnout přes koleno a nařezat na holou a nejlépe od chlapa, aby se pořádně styděla.

Venda (So, 30. 3. 2019 - 20:03)

Dostaval jsem na holou pred sestrou.Ale nejhorsi bylo kdyz mne teta pred ni svlikla donaha,musel jsem vyspulit prdel a teta rekla,at mi sestra poradne roztahne pulky,abych mel roztazenou diru.Tak jsem musel vydrzet,pak si teta vzala varecku a dostal jsem na diru.Ani nevim,jestli jsem brecel vic bolesti,ci studem,ponizenim a vzteky.Dostal jsem v poloze na ctyrech s vyspulrnym zadkem,pak I vleze,opet na roztzzenou diru.Tak jsen sestru nikdy nevidel,ona to potom rikala svy kamaradce.

Zuzana (So, 30. 3. 2019 - 20:03)

No Vendi,nediv se segre,to by chtela videt kazda holka.Ja jsem dostala od mamy povoleno serezat mladsiho brachu,kdyz zlobi,tak si ho obcas s kamaradkou podame,dostane na holou,taky u toho breci.Ale na roztazenou diru jsem ho jeste nerezala ani rukou,ani vareckou,ani prutem.

Pepa (St, 10. 4. 2019 - 16:04)

Zuzko a jak toho bráchu trestáte, musí se sám svléknout, nebo ho svlíkáte s kámoškou? Bývá při trestání někdy úplně bos? A čím ho biješ?

MArcela (St, 3. 4. 2019 - 08:04)

K nám jezdí na prázdniny můj nevlastní synovec, teď má 13 let. Mě je 26 a bydlím ještě doma. Tak jak mně dřív máti dávala výprasky na prdel, tak dává i jemu. Moje máti je jeho babička. pěkně na holou lepačkou nebo prutem. Asi před rokem mi řekla, ať mu dám na prdel já. Od té doby mu dávám jenom já.

Anonym (Po, 8. 4. 2024 - 14:04)

A libi se ti ?

warp (St, 3. 4. 2019 - 15:04)

Škoda, že mamka nedává na zadek ještě i tobě. Nebo jo? :-) Byl by to vzrušující pohled jak dostávate oba spolu na holou: teta a její synovec...

Marcela (Čt, 4. 4. 2019 - 07:04)

ne teď už ne. Mlátila mě tak do 20 let.

warp (Čt, 4. 4. 2019 - 11:04)

Téměř jak má manželka. Ta dostala naposled na zadek od mámy když jí bylo dvaadvacet. To už jsme spolu chodili a dokonce se mi povedlo dva nebo třikrát být u toho. Byla to zajímavá podívaná.

Petr (Pá, 5. 4. 2019 - 09:04)

Ale to už snad nebylo na holou v tomto věku. A co jako provedla, že byla trestána? A to se jako nechala?

Reklama

Přidat komentář