Reklama

Muži v dámském prádle.

Ludmilka (So, 31. 8. 2019 - 10:08)

Nosím rád dámské silonové pracovní pláště a šatové zástěry ( dederon,silon) a taky lodičky, dámskou trvalou a rád se maluju

Franc (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Nosím každý den použité kalhotky mojí ženy. Je tolerantní.Citim se v nich lépe než v panskych boxerkach.

More (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Neskutecne me vzrusuje nosit od segry kalhotky a uple pradlo

More (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Neskutecne me vzrusuje nosit od segry kalhotky a uple pradlo

Lada (Út, 21. 5. 2019 - 16:05)

Štrašně moc mě vzrušuje silonové pracovní pláště,silonové šatové zástěry a dámské kadeřnictví. Pláště a šatove zástěry nosím doma použivám to aji jako pižamo a chodím stím k holičovi. Nosím paruku z pravích vlasů a mám ji natočenou natáčkami a naušnice mám a lodičky. Můj sen je že přindu do dámského kadeřnictví holička mě obarví a natočí natáčkama paruku a udělá dámskou trvalou, oholi mě vousi a nalíčí namaluje rty obočí abych vypadal(a) jako žena.

kenipap (Ne, 2. 6. 2019 - 05:06)

A kdo ti v tom brání?

kenipap (Čt, 2. 5. 2019 - 07:05)

A stejně ženy jsou odvážnější než chlapy. Když si žena obleče kalhoty, košili, sako, kravatu a nevím co ještě, tak jí je jedno co si o ní lidi říkají a jde ustrojena jako chlap mezi lidi.

Stefany (Po, 22. 4. 2019 - 09:04)

Som muž a tiež mám záľubu v obliekaní dámskeho spodného prádla moja manželka to vie a nevadí jej to obliekam si to aj cez deň silonky tangá podprsenka sukna nosím to aj pri intímnych vrátkach ,a som len na ženy muži má nikdy nerajcivali takže nie som žiaden úchyl .

Doktor Faust (Ne, 14. 7. 2019 - 23:07)

Jo jsi jenom fetišista a to je společensky přijatelnější než buzna. U tebe je totiž zachována reprodukceschopnost a schopnost výchovy platných členů společnosti. To buzny nedovedou.

Šárka (Čt, 4. 4. 2019 - 22:04)

Manžel v době, kdy jsme spolu začínali chodit na jedno letní rande přišel v riflich, v dánském rolaku bez rukávu a riflove vestě a moc mu to slušelo, přestala jsem řešit pánské/dámské oblečení. Nějak neřešíme jestli je to vhodné či nevhodné, v čem se citime dobře to si oblečeme.

Jirka (Út, 26. 5. 2020 - 22:05)

Ahoj já taky nosím dámské prádlo je super nemá to chybu a leginy to je něco úžasného když tak mi napiš email děkuji

Návštěvník (So, 25. 1. 2020 - 13:01)

Zdravím takovou ženu by jsem taky chtěl potkat,jenže takových je málo

Anonym L (St, 27. 2. 2019 - 18:02)

Zdravím já taky nosím dámské spodní prádlo kalhotky tanga podprsenky me pritelkyni se to libi a dokonce mne přesvědčila ať nosím i její oblečení mne to nevadí ji to hodně vzrušuje a uspokojuje

Emile (Ne, 7. 4. 2019 - 12:04)

už zase tady šíříš svoje nesmysly?

Nejsi (So, 30. 3. 2019 - 10:03)

chlap. A Bůh ví, co jsi

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2019 - 12:02)

Dámský mini tanga jsou skvělé, v létě se aspoň nepařím.

Radek (Čt, 21. 2. 2019 - 22:02)

Taky si občas obleču dámské spodní prádlo, hlavně kalhotky. A chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nepomohl jak bych to měl říct přítelkyni, protože mám obavy, aby mě neoupustila. Chcu jí to říct před prvním sexem.

Brat lucky (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

Skús ju postaviť pred hotovú vec ja som sa obliekol do sestrineho oblečenia zasunul kolík do analu a šiel som l sestre do izby no ale keď má videla začala kričať tak bohužiaľ mi to nevyšlo

Fido (Pá, 5. 4. 2019 - 13:04)

Radku, aby sis to hned nezvoral a pak si to nevyčítal, tak bych do prvního sexu vůbec nic neříkal ani bych nic z toho na sebe neoblékal. Až později a pomalu - pochválit, zkusit si obléct něco před ní, zeptat na názor a tak.

kenipap (Ne, 14. 4. 2019 - 15:04)

A nebylo by lepší to říct hned na začátku? pokud se ji to nebude líbyt, ať jde dál. Pak by ti to bylo velice líto, že jsi to neudělal. To potom žena není tolerantní a bude myslet jen na sebe. Budeš nešťasný.. Žena co si neumí tolerovat druhého je špatná... Dobré manželství, které vydrží roky, je založeno na vzájemné toleranci. Pokud ti někdo zakazuje to co máš rád, tak to je zadělávání na brzký rozvod.

Reklama

Přidat komentář