Reklama

Chodíte nazí doma?

Ivo (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Doporučuji ještě do bazenu nasypat prášek Namo. Mají ho teď v Lidlu, stará klasika. Bujná to fantazie.

Olda (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

A zase nějaký chytrák. Kousek od nás se takhle oblečení, sice puberťáci, taky koupali, kluci v kraťasech a tričku a holky v džínách a tričku. A co je na tom divného a fantazijního? Jsou tací, kteří to tak dělají a co jako? Hlavně, že je všude rejpalů jak Babišovi řepky.

Huki (Čt, 4. 4. 2019 - 11:04)

Hlavně, že ty nejsi "rejpal", když jsi nezapomněl u té řepky dodat ještě "Babišovi". (tu gramatiku píši podle tebe, nikoliv tak jak má správně být)

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

A teda čí je? A jak je to teda správně? Aspoň se poučím.

Ty chytráku (Čt, 4. 4. 2019 - 11:04)

Můžeš se klidně koupat i v botách od hnoje, nikdo ti nebrání. A nechat je tam do příštího dne.

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

Jo, dobrý nápad, pěkně se to odmočí, nejsi náhodou Pražák?

Ty chytráku (Čt, 4. 4. 2019 - 11:04)

Můžeš se klidně koupat i v botách od hnoje, nikdo ti nebrání. A nechat je tam do příštího dne.

gábina (Út, 2. 4. 2019 - 13:04)

jo, tom je dobrý, to musím doma taky zavést. Ušetříme za automatickou pračku a za elektřinu. Jen doufám, že to není apríl, nebo že Ivě není těch 97 co naznačuje číslo za jménem.
Jinak mi máme doma také nuda koupálek - docela velikou vanu. Pro dva.

Iva 97 (Út, 2. 4. 2019 - 14:04)

Není, nevím, jak na to kdo přišel a 1997 rok narození, protože kdo ví kolikrát tady nějaká Iva je. Trochu se ušetří, ale stejně se to musí občas na rychlý cyklus přemáchnout, ale většinou to jen se osprchuji. Vanu máme sice DUO, ale mohli jsme si pořídit ještě o něco větší, teď je už pozdě, znova to předělávat. Jinak je nás parta 7 nadšených bláznů a další dva do toho nešly a dali se na jinou zábavu.

Honza (Po, 1. 4. 2019 - 22:04)

Dobrej apríl .

Nikola (Po, 1. 4. 2019 - 14:04)

A ještě dotaz, jestli to taky některá tak máte. Přítel mě přemluvil, abych si do bazénu vzala na sebe těsné džíny, co nosím a bílé tričko. A byl z toho celý odvázaný a potom jsme měli nádherný sex. Asi už tam polezu pokaždé v džínách a bílém tričku, po této zkušenosti.

Ivona (Po, 1. 4. 2019 - 10:04)

Chodíme tak oba večer, spíme nazí a ráno, přes den občas. Když tak si vezmeme jen tričko. Loni jsem měla dovolenou a byla jsem jen v tričku a dole nic a zazvonil týpek s balíčkem a nějak jsem zapomněla, jak jsem a hurá pro něj. Tak ten koukal, no už bylo pozdě něco dělat. A když přijel za tři dny znova, tak už jsem byla oblečená, a on jen nahodil úsměv. Asi chyba ode mě, měla jsem jít úplně nahá, schválně, co by dělal. Před návštěvou asi ne, ale před kamarádkama a kamarády chodíme normálně nazí. V bazénu se koupeme normálně nazí. To sousedi asi čumí.

Nikola (Po, 1. 4. 2019 - 12:04)

Taky bych chodila nahá, ale mám problém, že nesnesu holá záda a tak musím mít tričko a to i při sexu. Tak chodím jen v tričku a dole nic a nebo max. tanga. Podprsenku nenosím vůbec po přemlouvání přítelem. V tričku jdu i do bazénu, jinak na sobě nic nemám. Když máme návštěvu, tak nosím džínové kraťásky na ostro a to taky i když jdeme do bazénu.

i (Út, 5. 2. 2019 - 09:02)

Protože spíme nazí tak obyčejně snídani dělám nahá a oblékám se s miláčkem až když jdeme do práce.

Jana (Po, 1. 4. 2019 - 07:04)

Nemáme s tím problém když přijdu domů obyčejně jdu do naha a tak vydržím klidně do večera manžílek taky. Je to pro nás pohodlné.Když někdo přijde tak na sebe hodím tričko a je to v pohodě. Občas u nás někdo ze známých přespí tak to musim v tom tričku vydržet celé odpoledne. Večer teda spím nahatá tak jako tak to musí návštěva zkousnout

tak (Pá, 5. 10. 2018 - 11:10)

možná trenky byste sy mohli oblíct, aby se vám při sezení doma neskřípl bimbas. i když vy vlastně jen chodíte

Návštěvník (Pá, 5. 10. 2018 - 10:10)

co je na tom chodit doma nazí mi doma taky chodime nahy a co

i (Čt, 4. 10. 2018 - 10:10)

Když jme byli začátkem...Letos v lednu jsme byli v Peci pod Sněžkou na týden lyžovat a večer jsme chodili na hodinku do bazénu se prohřát celkem tři páry a pokaždé nahatí. Bylo to v pohodě.

kikina (Po, 1. 10. 2018 - 18:10)

Sakra, a mě zase nic :-(

Alena (Po, 1. 10. 2018 - 12:10)

Když jme byli začátkem...Nám se stala taky v hotelovém bazénu s uklízečkou jedna taková příhoda. Byli jsme tam celou dobu sami a tak jsme si u toho trochu hráli a tak jsem tak nějak skončila v ve sprše v kleče a penisem v puse a najednou se tam objevila uklízečka .že jde vytírat.No docela trapas. Uklízečka před námi a já s penisem v puse.

Reklama

Přidat komentář