Reklama

...Když holky mluví sprostě

J. (Čt, 12. 11. 2020 - 07:11)

Sprosta holka zena me odpozuje. Asi je to tim, ze mi pripomina dlazdice, nebo cloveka na hodne nizke urovni. Povrchni jednoducha zamindrakovana baba.

Jirka. (Čt, 12. 11. 2020 - 07:11)

Líbí se mi, když to holka pojmenuje správně jak to je = vraž mě ptáka do kundy nebo do prdele a pořádně mě vymrdej než aby řekla strč mi penis do vagíny nebo análku a osoulož mě. To by mě asi hned uvadnul.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2020 - 19:08)

šimako

! (Čt, 18. 6. 2020 - 09:06)

Nedávno jsem v MHD poslouchal dvě holky, co se navzájem oslovovaly "vole". To je nelogické, vhodnější a přiléhavější by bylo "krávo".

! (Po, 26. 4. 2021 - 01:04)

Máš toho vyslechnuto v MHD viď?

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 20:01)

ja říkám svojí sestře že je kurva zamrdana a ona naoplátku že jsem čurak vypičeny jsem si kopl do piče jednou a řekl tešínska kurva! kurvaaa píča mrtko domrdana štětko magor poštěbák

PETR (So, 21. 12. 2019 - 10:12)

U ŽEN NA ÚROVNI DÁM BY TO NEMĚLY ANI VYSLOVYT!!!!!!!!! FŮJ!!!!!!!!!!!!!!!

anonym (So, 21. 12. 2019 - 09:12)

MĚ TEDA VŮBEC NELÍBÝ,ŽE JSOU HOLKY S PROSTÉ! FŮJ!!!!!!!! STYDTE SE!!!!!!!!!!!!!

Jirka. (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Líbí se mi, když to holka pojmenuje správně jak to je = vraž mě ptáka do kundy nebo do prdele a pořádně mě vymrdej než aby řekla strč mi penis do vagíny nebo análku a osoulož mě. To by mě asi hned uvadnul.

Michal (Út, 2. 4. 2019 - 15:04)

Jsou dalsi varianty, jako napr.: 1) Sex zacne spontanne, beze slov, 2) Ta/ten kdo ma ve vztahu autoritu rekne: "Dostav se do me loznice ve 21 hodin".

Honza (Út, 9. 4. 2019 - 10:04)

Dostav se do mé ložnice ve 21 hodin, pomůžeš mi na okno pověsit záclonu.

Radka (18) (Po, 1. 4. 2019 - 16:04)

Tak, správně. Málokterá holka je povoláním gynekoložka, takže není důvod, aby trpěla nemocí z povolání a aby si to vyjadřování před pacientkami přenesla i do soukromí, konkrétně přímo do sexu.

B. (Po, 1. 4. 2019 - 17:04)

Ty asi nebudeš ta Radka co znám, ta slušná, opatrná. Fandím každé holce, která to řekne na rovinu bez studu. Ty slušné pipky, to je někdy na nervy. Už jsem začal být výdělečně činným a máme tady pipky, co jsou neprůbojné a dvě, to jsou jiné dračice. Přijdou, řeknou na rovinu co chtějí a když jim něco nejde, tak si zanadávají pěkně od plic. Nebýt toho hlasu, tak by člověk kolikrát nepoznal, že je to mladá slečna.

Radka (18) (Po, 1. 4. 2019 - 15:04)

Já většinou mluvím slušně, ale když mě někdo nebo něco nasere... Znáte to.

A jinak třeba před objednáním na gynekologii si v duchu říkám, že se musím objednat na prohlídku kundy, před samovyšetřováním prsou kvůli případnému nádoru si říkám, že si musím prohmatat kozy, když ležím na nudapláži na zádech a roztáhnu nohy proti sluníčku, tak si říkám, že si musím nechat prohřát kundu a opálit si kozy (pevné pětky), příteli říkám v posteli, že mu budu kouřit čůráka, ocucávat koule, lízat prdelku, že mu strčím prst do prdelky, ptám se ho, jestli mě chce opíchat do prdele apod.

Roman (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

To uplňe miluji když mi tak žena říká a co chce Vždy když žena začne mluvit že je nadržena a ze ji mám poradně omrdat s tím tvrdým zilnatym ocasem Mi se vždy postaví ocas

Roman (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

To uplňe miluji když mi tak žena říká a co chce Vždy když žena začne mluvit že je nadržena a ze ji mám poradně omrdat s tím tvrdým zilnatym ocasem Mi se vždy postaví ocas

Honza (Út, 4. 9. 2018 - 16:09)

od přítelkyně je když se...No a potom, když začnete mrdat, tak už přítelkyně mluví zase slušně?

Lenka (Pá, 31. 8. 2018 - 19:08)

Hlavně to nesmí být od "přítelkyně která prdí" a ohledně mého zadku, to bych bral jako shaming.

petr (Pá, 31. 8. 2018 - 19:08)

osobně se mi vůbec nelíbí když holka mluví sprostě a je to u mě i jedním z důvodů, že se o ni přestanu ucházet, i když se mi původně třeba líbila. Spíše se mi líbí holky tišší, které nemají potřebu všechno ihned hlasitě ventilovat a jsou spíše takové taktní v komunikaci a ví, co se hodí a co ne.

Jediná sprostá (Pá, 31. 8. 2018 - 12:08)

od přítelkyně je když se ke mně natočí a pošeptá mi mám chuť si zamrdat Karel

Reklama

Přidat komentář