Reklama

Donatella Reyes - komentáře

Václav (Po, 6. 1. 2020 - 15:01)

S podvodníci by si měl poradit p.o. box Vsetín,proč propůjčuje svoje služby bezohlední na svou pověst,už tam bylo více pruseru a nejen z nějakou tzv.jasnovidku,ať si kontroluje,komu poskytuje výdělky.

Antonín (St, 11. 12. 2019 - 14:12)

Jeto podvodnice uz 3 roky neodpovidam na jeji dopisy a hazim je rovnou do koše a stále píše to samé že vyhraji .nevěřte .Nejlépe ty dopisy posilat bez známky zpět ať dá pokoj a vše zaplatí !!!

Hanka ( anonym ) (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

Taky mám případ v rodině...minulý týden přišla další obálka....nechápu, jak toto a už tolik roků někomu prochází ? ...ti lidé ( to nebude jeden člověk ) už dávno mají sedět ! Kolik lidí ještě oberou o peníze ? Je to hnus !

šulcová (So, 19. 10. 2019 - 16:10)

ta nehorázná ženská neustále bombarduje dopisama moji maminku, v pondělí ji odepíšu s tím, že pokud nepřestane, půjdu na ní podat trestní oznámení. Je mi líto starých lidí, kteří ji na ty dopisy skočili, maminka k nim bohužel patřila. Snad již pochopila, že je to jen podvodnice.

Hanka ( anonym ) (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

dobrý den paní Šulcová...taky mě to už se....? prý je to už v šetření...i hygiena...Kéž by to konečně dopadlo !

Silvia (Ne, 28. 4. 2019 - 10:04)

Máte pravdu stále otravuje pani donatella vždy je to posledná šanca a ešte aj prezváňa telefónom a čaká čo poviete asi chce volať na účet volaného dopisy chodia od nej každý mesiac aspoň mám čím zakúriť v kotli . Určite má niekoho , kto jej dáva tipy a adresy .

Vera (Út, 2. 4. 2019 - 15:04)

My uz taky aspon rok chodi dopisy od donatelly a dneska mi dokonce v obalce poslala tiket sportky a odkazuje mne na nejakou Marii ze St.Michel,ze ta mi pomuze co se penez tyka.Ale ja ty dopisy hned vyhazuji.

dvorakova.helu… (Pá, 13. 11. 2020 - 08:11)

ta paní- Marie-nemá nikde stránky, podvod

helena dvořáková (So, 8. 2. 2020 - 14:02)

mně to přišlo taky s tím odkazem a tiketem

helena dvořáková (So, 8. 2. 2020 - 14:02)

mně to přišlo taky s tím odkazem a tiketem

Gábová Miluše (Pá, 8. 3. 2019 - 12:03)

Jste neuvěřitelná šamanka s lidskou naivitou!!!
Využíváte lidi, kteří jsou v nějakém životním problému a upnou se na Vaše velerady.
Na podzim jsem do Vás vtlačila 3000,- Kč. Pro důchodce a inv. důchodce je to dost peněz.
Vaše zaručená data, kdy bude štěstí stát u mě, ta jste si ani nezkontrolovala, v každé poťouchlé obálce byla jiná. Madam, kolik si tak tímto opravdu sprostým taháním peněz z lidí, měsíčně vyděláte? Jenom jsem opravdu odhodlaná i s ohledem na diskuze k Vašemu podnikání, rozjed kampaň proti tomu, aby se Vaše debility neinzerovaly v časopisech. Jste horší, než ti, kteří žebrají z důvodu nedostatku! Vy jim očividně netrpíte, ale jste zlá vyděračská osoba, která, pokud lidi nedostane na totální finanční dno, bude mít pořád málo!! Styďte se a nepřeji si další Váš kontakt!!
Je to hnus, co děláte a snad Vás konečně za to někdo potrestá.

L (St, 18. 9. 2019 - 13:09)

Vůbec neexistuje a je to sprostý podvod nějaké firmy, která obesílá lidi s udajnými zprávami od různých věštců. Když se někdo chytí na odpověď, zaplatí za tretky, texty, tak ho budou obesílat roky. Píšou ale to samé všem.
Máte pravdu, že by to chtělo společné kroky a žalobu a zvýšený zájem státních institucí, protože toto je hyenismus hrubého kalibru.
bruxy. regnet.cz/web/other/ CZ/tajemstvi-okultismu-a-parapsychologie/

Ivona Pelechová (Po, 15. 10. 2018 - 12:10)

Je tomu již několik let.Co jsem požádala o pomoc k výhře.Ale stále mi chodí "blbiny"ale návod na yýhru žádný.Na ty "blbiny" neodpovídám.Stále nechcete pochopit,že už nemám zájem o nic!buďte tak laskavá a zapomeňte,že jsem vás kdy o něco žádala a šetřte naše lesy a už mi nic neposílejte!Přeji Vám hodně zdraví a hodně uspěchů a prosím už mi nepište DĚKUJI Pelechova

Zdena (St, 22. 8. 2018 - 15:08)

Máte pravdu je to jen o penězích a na Facebooku se s těmito nabídkami rozthl pytel, předpovídá i baba Vanga, která je od roku 1996 mrtvá, tak že by ze záhrobí ?????

Vlasta (Ne, 19. 8. 2018 - 17:08)

Je to banda zlodejska cele depo Vsetín, čekáme na vrácení penez již půl roku

anna lietavová (Út, 14. 11. 2017 - 14:11)

Je to čistá pravda,u mě taky nikdy a nic neuhodla.Neplatím a zahazuji to.

Martina mozgova (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

Aj mojej mame pisiela dopisi stsle ze vihra miliony eur lenze ona chce poslst 30€mi jej nrodpisijeme.a nesimame a stsle chodia dopisi od nej ?????

laco (Út, 17. 10. 2017 - 17:10)

Jo já se klidně...Je smutne, že s takymito otravami nie je možne pohnuť !

Juro (Út, 17. 10. 2017 - 17:10)

ja som spravila chybu ked som...Môžem potvrdiť presne to isté, čo píšete. NIe je možne sa jej zbaviť ????

Monika hronova (St, 11. 10. 2017 - 20:10)

Už dva roky mi chodí neustále dopisy.ze se jí to vyplatí..asi jo protože zneužívání naivity lidí v nouzi.lidi nebudtehloupi!schválně jsem ji napsala že toužím po dítěti a že nemohu otěhotnět tak hned psala ať ji pošlu litr že mi pomůže a že vidí mou zoufalost...přitom já mám krásného kluka už osm let.takze je to podvodnice

Reklama

Přidat komentář