Reklama

Muž v dámských botách

Fi-do (St, 29. 4. 2020 - 16:04)

Ještě jsem zapomněl dodat že je mají do čísla 44.

Fi-do (St, 29. 4. 2020 - 07:04)

Tak jsem si koupil stříbrné dámské tenisky Rieker r3409-91 metallic/so.jsou neuvěřitelně lehké a chodí se v nich jako v papučích.

jarda (Po, 9. 12. 2019 - 22:12)

Tak jsem si objednal kozačky nad kolena a jak to bývá netrefil velikost, jsou 46 a já mám 45 velikost. Kdyby někdo měl zájem, tak tu zanechte vzkaz, dám adresu a můžem se domlouvat mimo forum. Nové stály včetně dopravy 1650kč.

Pavel (Ne, 23. 2. 2020 - 23:02)

Pokud jd ještě máš, napiš na kych zav seznam.cz. P.

Letec Meresjev (Út, 17. 12. 2019 - 10:12)

Ano,pusinko!

Fi-do (Po, 14. 10. 2019 - 06:10)

Koupil jsem si na zimu dámské kozačky Seven east 1613700524.jsou lehké krásně se v nich chodí.

Dneska (St, 30. 10. 2019 - 18:10)

jsem to už nevydržel a oblékl se zimně - černé silnější silonky, jegginy a jezdecké kozačky pod kolena zn.Gabor, k tomu dlouhý rolák. Po dlouhé době jsem se konečně cítil jako já. a okolí nic, snad jen zvědavé pohledy. A vy?

Informator (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

Aktualizace, zmíněný bug může být na straně 1. Myslel jsem si zprvu, že bug opravili.
Chodí sem vůbec někdo, zvláštní myšlenkové pochody má někdy umělá inteligence.

Informator (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Všimli jste si jednoho zajímavého bugu na eobuv.cz , zkuste si dát vyhledat pánské sandály a podívejte se ve výsledcích na stranu 2. Objeví se tam sandály s. Oliver, které jsou ale dámské. Zkuste to.

Pavel (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Nejraději nosím dámské pohorky velikost 12, je to úžasné!

jarda (Pá, 12. 7. 2019 - 21:07)

Pavlíno, nestydíš se za ten pravopis.

Pavlina (Út, 25. 6. 2019 - 13:06)

Jsem zena uvězněn v mužském těle jednou už jsem měla sex s nuzem a moc se my to libylo a chcy to skusit s černochem ozvese nekdo

Pavlina (Út, 25. 6. 2019 - 13:06)

Jsem zena uvězněn v mužském těle jednou už jsem měla sex s nuzem a moc se my to libylo a chcy to skusit s černochem ozvese nekdo

Pavlina (Út, 25. 6. 2019 - 13:06)

Jsem zena uvězněn v mužském těle jednou už jsem měla sex s nuzem a moc se my to libylo

Fi-do (Ne, 19. 5. 2019 - 10:05)

V Rakousku jsem si koupil dámské boty na léto legero 8-00822-80,jsou lehké a pohodlné na nošení.chodi se v nich jak v papučích.chodim v nich normálně venku přes den a v pohodě.

Kluk (So, 30. 3. 2019 - 09:03)

Čekal jsem trochu jiné téma. Já sice nenosim kozacky, v tom bych nechodil ale každý podle svého. Sám jsem nucen vybirat spis v dámských botach, z důvodu že mám nohu ouzkou takže spíš jako dámskou, díky čemuž mám problém třeba nosit pánské gumaky a musím mít jen dámské holinky, jinak v nich vždy plandam až se mi vyzouvaji. Jinak mém velikost, 41 takže není takový problém sehnat boty. Zajímalo by mě, zda má někdo podobný problém a jak to řeší. Já už od základky jsem nauceny mít dámské tenisky a holinky hlavně.

tvfilio (Po, 22. 7. 2019 - 06:07)

Jo, tohle znám taky, mám vel. 40 - 41a úzkou nohu takže boty jsou neustálý problém, na druhou stranu lodičky a podobné boty mi sedí krásně

Návštěvník (Čt, 28. 2. 2019 - 22:02)

Ještě po válce muži běžně nosili kozačky a nikomu to nevadilo, koneckonců muži ve folklorních souborech běžně nosí kozačky a jak jim to sluší. Dříve byl na to jiný úhel pohledu. Dnes mají muži naušnice a pod. to je již běžné, ale společnost nemůže vstřebat , to co bilo dříve, tedy kozačky u chlapa. Moc žen to asi nedokáže pochopit a spíše jim to asi vadí, ale to neznamená, když se ti to líbí , tak nechodit v kozačkách, ty zážitky ti nikdo nevezme a asi budou nadevše a okouzlující. Kámoška prodává spodní prádlo a ta setkává, že chlap si kupuje podprsenku, nebo žena pro muže, což si myslím je horší jako muž v kozačkách. Na rande bych šla, ale jen v klasických kozačkách, má to své kořeny, ale v jiných botách ne, myslím tím na chlapovi. Ty kozačky k tomu chlapovi tak nějak patří i když se dívám na pohádky, tak vidím, že je to běžná obuv pro muže.

lajk (Pá, 1. 3. 2019 - 18:03)

díky za reakci.. je fakt super slyšet i názor ženy, která má na tohle úplně normální pohled, takových počítám asi mnoho není :( A já přitom nechápu, co prostě na tom ostatním vadí, když jde jen o boty a věřím, že existují i takový, který s takovým chlapem nechtejí mít nic společného a přitom může byt úplně v pohodě... a co jsou u tebe klasicky kozacky? me se treba libi tohle (akorat bez tech cvocku) - http://danea-shoes.cz/kozacky/3863-cerne-kozacky-s-ozdobnou-sponou-a-malymi-svockami-tendenz-rew18-005.html .. a tez by me zajimalo, kde mohu najit takohou prodavacku, tvuj muz musi slintat blahem, ze ti to nevadi a navic ho v tom podporujes :)

lajk (Čt, 28. 2. 2019 - 18:02)

Ahoj všem, mám takový zapeklitý problém, koupil jsem si kozačky, ale zjistil jsem, že mě lehce tlačí na prostředníčku Na délku jsou tak tak, ale na šířku bych potřeboval tak o 5mm více. Bohužel se nejedná o kůži, ale o imitaci kůže, takže asi nějakou syntetiku. Máte nějaké rady? Většinou jsem četl, že syntetyka je nepřizpůsobivá :(

@Návštěvník: Ty si vážně prodavačka v obchodě s obuví? Jak se na takové muže koukáš? Byla by si ochotná s nějakým takovým jít třeba na "rande"? Znáš hodně žen, kterým tohle nevadí nebo se jim to líbí? Možná více otázek, ale prostě mě to zajímá :)

Reklama

Přidat komentář