Reklama

masturbace v práci

Andrea (Po, 29. 4. 2019 - 14:04)

Ale tak stalo se no a na šedých nebo modrých sepraných džínách to je vidět. A po cestě ze školy mě to nevadilo, teď jsem začala s jedním klukem chodit a tomu se to taky líbí a hned jak zajdeme za školu, tak už mě dráždí, dokud nemám flek. A do půlky stehen? To budu muset nějak přidat, až tak jsem to neměla. Stalo se mi ale, že mě tak vydráždil, až jsem se i počůrala. To jsem potom byla pěkně mokrá a boty plné. On vyděšeně koukal, co to provedl, ale uklidnila jsem ho a vysvětlila mu to. No, stane se. Od toho dne se mnou začal chodit, asi mu budu muset ještě někdy tu radost udělat znova. Mě to dělá kupodivu dobře, jak jsem zjistila a pokud pokračuje i potom, co se počůrám, tak se udělám víc než obvykle.

Karel (Út, 30. 4. 2019 - 07:04)

Andreo, a za jak dlouho po začátku dráždění jsi se počůrala? A to tě dráždil klitoris nebo i v pochvě?

Návštěvník (Út, 30. 4. 2019 - 08:04)

Klitoris dělá až naposled a tak mě dostal do takového stavu, že jsem to pustila. Nešlo s tím nic dělat. Sama jsem byla překvapená, protože se mě to stalo jen s vibrátorem a zase tak zkušená nejsem, abych to všechno už ovládala na 100 procent. Čas nestopuji, nikam nespěchám, nechávám ho hrát si a ono to vždy nějak dopadne. Jde o pocity slasti a mokré džíny. On taky o nic nepřijde a má v džínách mokro a pokud je možnost, tak mě to udělá do pusy.

trevize (Po, 29. 4. 2019 - 15:04)

Normálně bývala vlhká taky jenom v rozkroku. No právě proto byli ty legíny speciální, že jako jediné byli z nějaké zvláštní savé látky, že se její šťávy rychle rozpily na tak velký kontrastní flek. A taky to nebylo do takových rozměrů okamžitě. Proto jsem chtěl aby si je oblékala například do kina, kde jsem měl na její čvachtající kundičku dost času.

Andrea (Út, 30. 4. 2019 - 08:04)

Tak to je dobrá, když ti na to přistoupí. Velká část holek by se styděla a nešla do toho. Já kvůli tomu právě nosím ty seprané džíny, na nových černých to není vidět. Minulý týden jsem si vzala seprané modré orvané a nechala jsem si to udělat v busu než jsme dojeli do centra a tam jsme chodili s tím mým dost viditelným flekem. Někteří samozřejmě koukali. Sešli jsme se s kámoškou a večer šli do kina. Ta jen poznamenala, že jsme se cestou asi nenudili.

Fero (St, 1. 5. 2019 - 12:05)

Andreo, kde všade si to uz delala?

Andrea (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

Proč? Tam kde to na mě přijde a nebudí to pozornost.

Fero (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Len tak. Je to zaujimave a vzrusujuce citat tvoje pribehy

crowmoor (St, 27. 3. 2019 - 23:03)

Ještě že takové ženy jsou.

Jana Š (Čt, 28. 3. 2019 - 08:03)

No, zrovna včera mě přivezla pošta balíček s novými džínami Levis. Byla u mě kamarádka-přítelkyně-milenka a tak jsem si je zkoušela a ona, že si taky jedny zkusí. Ale najednou mě začala líbat a dráždit až z toho jsou dvoje dvoje džíny rozmáchané a s dírou v rozkroku a ještě s papírovými cedulkami. Tak to jsem v nich toho moc nenachodila, ale sex má u mě vždy nad vším přednost a je všemu nadřazený. Nikdy by nás nenapadlo někomu vyčítat, že mě někdo něco zničil.

Dáda (Čt, 28. 3. 2019 - 09:03)

No fantazii máš úžasnou,měl bys napsat knihu pro podobné honiče,jako jsi ty.
pokud vím,taky rád píšeš o tom,jak se posíráš.

Jana Š (Čt, 28. 3. 2019 - 13:03)

Teď jsem odhalen(a), jsem trans s pérem 2x větším než obvykle a od honění pěkně zesílil a kozy č.6.

crowmoor (St, 27. 3. 2019 - 17:03)

Jo džíny jsou nej, ty toho hodně vsáknou a když pěkně přiléhají, hodně to zesiluje zážitky.

Jana Š (St, 27. 3. 2019 - 20:03)

Já jedině těsné na tělo a pokud je v nich díra, tak to je nej. Příteli jen rozepnu poklopec a vytáhnu mu ho, pokud je teda na ostro a v poloze na koníčka je máme pěkně mokré oba a ráda se i počůrám. Jo jedině džíny, to byl dobrý vynález.

Jana Š (St, 27. 3. 2019 - 14:03)

A ještě doplním, mokrý orgasmus jsem měla taky. Abych nezastříkala okolí, tak mám džíny stažené co nejmíň, ale stejně to celé nezachytí. Hodně to odnáší sedačka, ale to neřeším. Přítel si do toho mokrého kolikrát sedne a potom prohlásí, á zase sis hrála?

Karel (St, 27. 3. 2019 - 14:03)

Jano a vytřela sis jí potom papírem?

Jana Š (St, 27. 3. 2019 - 15:03)

Ne, Tanga mám s otvorem, ty neřeším a natáhnu džíny a ty už si s tím poradí. Mám ráda mokré džíny. Už jsem to zkoušela vibrátorem i přes ně. Sice to dalo víc práce, ale udělala jsem se do nich. Na doma nosím džíny s dírou, tak to je přístup v pohodě, ale ne vždy je mám na sobě a někdy je prostě rozervu a nebo prostřihnu. Pomáhá mě to víc se vzrušit to dobývání se. Přítel a kamaráka mě jich už kupu zničila. To se potom víc udělám. Když to dělám s kamarádkou, tak si je taky někdy zničíme.

Jana Š (St, 27. 3. 2019 - 12:03)

Včera, když jsem přišla z práce. Přítel nebyl doma, kamarádka-přítelkyně taky nikde dostupná, tak jsem vzala uměláka a vybrátor a dělala si dobře až jsem se z toho i počůrala. Počůrané džíny jsem si zase natáhla a tím navnadila přítele až příjde domů. Večer už s řádně nadrženým přítelem skvělý sex.

Dáda 7 (So, 23. 3. 2019 - 12:03)

Vůbec nechápu proč většina dělá takovou vědu s nevěry,vždyt když někoho opravdu miluji,nebudu mu přece zakazovat zrovna to nejhezčí v životě,naopak,jsem rád,když se mi manželka pochlubí,že někoho přefikla.

Jana Š. (So, 23. 3. 2019 - 14:03)

Že jo, mám to stejné. Otvory se musí protahovat, od toho jsou. Já ráda podržím a přítel rád zasouvá. Večer spolu probereme skóre, dáme číslo a jdeme spát.

Reklama

Přidat komentář