Reklama

Gamblerství

Kamil (Út, 30. 4. 2019 - 17:04)

Gulaku pžiznám se, že jsem Ti moc nevěřil, ale podle toho co píšeš jsi dostal určitý náhled na svůj problém a povedlo se Ti vydatse tou správnou cestou. Neříkám, že máš vyhráno...to nemůžu říct ani já ještě...ale pokrok u Tebe je patrný :-) Nedávno jsi tu psal o sázení jak jediném Tvém koníčku a bum...najednou změna :-) Blahopřeju, jen tak dál!!! Celkem tu Báře dáváš dobré rady a kdo ví, třeba jednou zde na diskuzi budeš hodnotným rádcem a vzorem pro lidi co zrovna procházejí tím co jsme si prošli my dva. Vzor jako pro mne byl lemog, tragik, biker.
Ohledně Petra...doufám, že to taky dává...má rodinu, práci, koníčky...tak budeme věřit, že se má dobře a že nemá jen potřebu sem chodit.
Báro, Sportky jako takové bych se asi nebál. Tam čekáš dlouho než přijde slosování. Větší průser je ten tipsport + alkohol. Do toho jestli má sklony ke gamblu (jako že vzhledem ke své minulosti má) spadnout strašně rychle. Live sázky jsou snad největší zlo. Prakticky neustále lze na něco vsázet, prohraješ a už se vezeš. Báro držím palečky, buď obezřetná

gulak0 (St, 1. 5. 2019 - 07:05)

Kamile,je to o hodně lepší, mozek se mi vyčistil já se uklidnil,mám i nějaké kamarády s kterými jsem začal sem tam chodit ven, ne na pivo ale prostě ven,mám jít hlavně za co ven,snažím se dodržovat nějaký řád ,každý den nějakou maličkost naplánovat co udělám a splním at ten den není jen o chození do práce.Nějakou maličkost si koupím,třeba i blbý ponožky.A je hlavně slunce což je super není ta hnusná šedá zima.

David - šamanův učeň (Út, 30. 4. 2019 - 06:04)

Báro, od sportky k automatům je jen krok. navíc dnes ikdyž automaty nejsou na každém rohu , jsou už bohužel v každém mobilu a z pohodlí domova nebo při cestě autobusem do fabriky může gamblovat. Báro, buď ve střehu, pozoruj jeho reakce.

Bara (Út, 30. 4. 2019 - 04:04)

Ahoj pánové, potrebuji poradit. Manžel byl pred 19lety 7 měsíců v Bohnicich, kde se lecil z patologickeho hráčství. Spouštěč byl alkohol. Nyní začal požívat alkohol ve větší míře a uz ráno si musi dát nejméně 2-3 piva. A začal sázet tip sport a sportku. Automaty naštěstí nejsou na kazdem kroku, jako tomu bylo před 20 lety. Myslíte, ze je zpět v závislosti, když sází sportku? Dekuji za názory

gulak0 (Út, 30. 4. 2019 - 06:04)

Ahoj,

znám lidi co za střízliva si nikdy nezahrajou,ale jakmile čuchnou k alkoholu tak jedou,sportky bych se nebál teda aspon pro mě to byla nuda,čekat než se budou táhnout čísla,jedině když jsem to vsadil těsně před tahem tak to se mnou něco udělalo,tipsport to je jiné kafe hlavně live ,ale to si můžeš zpětně přečíst,je to tenký led mezi automaty,jestli se zatím neskrývá a nesedí u toho věčně tak je na začátku ,ale bohužel člověk co byl závislí na čemkoliv má bohužel vlohy spadnout,stačí že píšeš 2-3 piva ráno mluvila jsi s ním o tom?i toto není uplně ok ,kariera alkaholika a hráčství jde v ruku v ruce.To je jen muj názor nechci tě strašit

Bara (Út, 30. 4. 2019 - 03:04)

Ahoj vsichni, potřebuji poradit. Jsem 21let vdaná za chlapa který prosel patologickou zavislosti na automatech. Před 19 lety se léčil 7 měsíců v Bohnicich. Jako spouštěč byl alkohol. Po léčení jsme opustili republiku a jsem si jistá, že nehrál. Nyní jsem zjistila, že začal sázet tip sport a sazku. Automaty uz nejsou na každém kroku, jakobtomu bývalo pred 20 lety, ale i tak mam veliké obavy! Myslíte, že se jeho zavislost vrátila? Zatim nema žádné dluhy o kterych bych věděla. Může propadnout sportce? Dekuji všem za názor. B.

Kamil (Ne, 28. 4. 2019 - 21:04)

Ahoj všichni,
koukám, že je tady diskuze celkem mrtvá,to je škoda. Taky jsem už dlouho sem nepsal,nějak není čas a hlavně není potřeba.
Život jde dál, pracuju, věnuji se koníčkům, přátelům, jen tu babu furt ne a ne najít :-)
A co, že jsem napsal? Na dnešek se mi zdál sem ve kterém jsem prohrál 100 tisíc a říkal si vsadil, vyhraju je zpět a skončím...proč jsem vůbec hral, co b,chtěl dal za to abych měl zpět těch sto tisíc...pak jsem se probudil a byl rád,že to byl jen sen... :-)
Všem vám přeji hodně štěstí a hodně sil v boji s hazardem !!! Všem krásné jaro pratele

Gulak0 (Po, 29. 4. 2019 - 06:04)

Ahoj Kamile tak já taky něco po čase přidám,

já po absolvování léčby ok,život se nějak vrátil zpět do normálních kolejí,přestal kolotoč shánění peněz na sázky, uklidnil jsem se i nějaká korunka zůstala už,neříkám, že zmizela chut si zahrát,ale není to tak časté a hlavně tak intenzivní,přestal jsem se tím nějak zaobírat,našel jsem si skupinu kde jsme namixovaní toxici,alkoholici gambleři je to malá skupinka ,pro nás všechny lépe, sejde se nás tam tak pět maximálně 6 všichni se tak nějak už známe chodím tam co 14dní jak mi do výjde,spíš by mě zajímalo co Peter ten má velkou odmlku

gulak0 (So, 27. 4. 2019 - 10:04)

Lemog tu chodí jednou za rok jeho se nedočkáš

Johanka (Pá, 26. 4. 2019 - 17:04)

kdo se mnou na pokec

Peťan (St, 27. 3. 2019 - 11:03)

-------------

Dezider (St, 17. 4. 2019 - 19:04)

Ahoj hezký večer kolik dlužíte? Já 420tisic splácím 9500 a vydělám si 18500 čistého

Peťan (St, 27. 3. 2019 - 04:03)

Poslední šance

Peťan (St, 27. 3. 2019 - 04:03)

Další peníze

Peťan (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

Všechno v haji

Peťan (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

Uz na ti ti to seru

Peťan (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

Kueva

Peťan (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

55 000

Peťan (Út, 26. 3. 2019 - 08:03)

1 000 000kc

Peťan (Út, 26. 3. 2019 - 07:03)

Nevydržel jsem, opět v gamblu

Reklama

Přidat komentář