Reklama

Svazování partnera(ky)

Bondage.Lover (Ne, 31. 3. 2019 - 12:03)

Vsadím se, že s těmi vrstvy igelitu a latexu ti v noci určitě zima nebyla :-) :-) :-)

Hergot já jsem tady asi jediný srab, který nikdy neměl ballgag v puse celou noc :-( Ale po zkušenostech s trháním osmiček, kdy jsem po dvouhodinové operaci s pusou "dokořán" nebyl jí pak schopný týden otevřít, mám z toho fakt respekt :-(

Lidé dobří, na jakou nejdelší dobu jste měli ballgag nebo ringgag v puse? Co za průměr používáte? Já mám ballgag 45 a 48mm, ringgag má 54mm... ale s tím 54mm už si fakt připadám jak u zubaře :-(

Gabriela (Út, 2. 4. 2019 - 23:04)

Já moc často v puse kouli nemám, preferujeme spíše látkové roubíky - šály, šátky, přijde nám to bezpečnější na delší dobu - po noci mě bolí jen koutky a mám ztuhlá ústa ale žádná křeč z moc otevřené pusy nebo nemoci polykat sliny. Šála nebo ucpávka v ústech sliny pohltí. Navíc hrozně nás to vzrušuje. Občas ovšem tvrdou kouli za trest dostanu, maximálně jsem ji měla asi 5h. a jen ve stoje v předklonu nebo v sedě, nikdy ne v leže kvůli bezpečí.

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2019 - 22:03)

na celou noc to rozhodně nezkoušej, hrozí utonutí slinama a vykloubení čelistí.

Bondage.Lover (So, 30. 3. 2019 - 13:03)

Pro opravdové masochisty mají v Hornbachu velice účinné svorky na bradavky: https://www.hornbach.cz/shop/Klips-s-ockem-na-rucniky-a-uterky/8804805/artikl.html.
V originále mají dost silný stisk, ale naštěstí se dá (za pomocí kleští) docela dobře zredukovat.

Bondage.Lover (Pá, 29. 3. 2019 - 18:03)

Myslím Gábi, že přesně pro tyto chvíle stvořil bůh víkendy... člověk může být pevně spoutaný celou noc aniž by riskoval, že půjde další den ráno do práce absolutně nevyspaný :-) :-) :-)
Mít svorky na bradavky celou noc bylo dost odvážné... co na to tvoje bradavky další den ráno? Stačily se z toho dodneška vůbec vzpamatovat? :-D

Gabriela (Pá, 29. 3. 2019 - 23:03)

Já jsem psala, že ty svorky malinko pobolil, aby netlačily takovou silou a dalo se to vydržet. Ráno ta prsa opravdu bolela ale přežila jsem to bez ujmy a odpoledne už to bylo dobré.

Gabriela (Pá, 29. 3. 2019 - 16:03)

Ahoj všem, já zažila minulý víkend něco speciálního. Naschvál jsem před odjezdem na chatu byla protivná a drzá. Na to manžel reagoval tak, že jsem si musela na sebe obléknout silný chlupatý svetr bez spodního prádla, na něj jsem dostala pláštěnku s kapucí a navrch ještě silné mohutné šaty s vysokým rolákem. Na nohy jen dvoje kamaše a kozačky. Ruce mi svázal za zády plastovou stahovací páskou a fest mi to utáhl. Do pusy mi nacpal moje kalhotky a kolem dokola několikrát omotal izolepu. Oblékl mi pončo z angory s vysokým rolákem, aby nebyly vidět moje svázané ruce a roubík ukryl pod roláky svetrů a ponča, navíc mi ještě kolem roláku uvázal silnou šálu a na hlavu jsem dostala čepici. Takto připravenou mě odvedl do auta na zadní sedačku za spolujezdce a připoutal mě bezpečnostním pásem, nakonec mi ještě kolem kozaček spoutal páskou nohy a byla jsem nachystaná na cestu na chatu. Celou cestu jsem cítila silné vzrušení a nutno dodat, že jsem byla naprosto bezmocná a bylo mi opravdu vedro. Po příjezdu mě ještě nechal nějakou dobu sedět v autě a vše nanosil do chalupy. Bylo už pozdě večer, přeřízl mi pouta na nohou a odvedl mě do chalupy. Sundal mi roubík a dostala jsem napít a najíst, celou dobu mě krmil. Potom mi nasadil plínu a vrátil mi kamaše plus na nohy dvoje chlupaté ponožky. Přeřízl mi pouta na rukou a já se konečně mohla malinko protáhnout. Potom mi manžel oznámil, že za to jak jsem byla protivná a drzá má pro mě nachystané něco speciálního. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, když mě odvedl před dveře vedoucí do sklepa, který léta nevyužíváme. Je to takový ten sklep, kam vedou prudké schody a samotný sklep má jen 2,5x2m a vysoký je jen 170cm s klenbou. Dříve se využíval jen na skladování potravin a člověk musel být stále skrčený. Už jen představa, že bych tam byla jen zavřená o samotě byla skličující. Navíc je tam naprostá tma, nikde žádné okno jen vlhko a jeden větrací průduch. Tušila jsem ovšem, že v této kobce skončím nejen zavřená, ale i svázaná a to na celou, dlouhou noc. Musela jsem tedy sejít dolů a uviděla jsem, že už mám místo nachystané - dřevěná židle uprostřed té malé cely. Manžel mi nakázal posadit se na židli a čekat. Musela jsem poslechnout a posadila se. Potom manžel z tašky vytáhl něco, co jsem nečekala už vůbec. Byly to místo provazů řetězy.Nejdříve mi podal ještě silný šedý kožich, abych si ho na sebe oblékla a potom mi dal ruce za záda kolem opěradla a začal mi je pevně svazovat řetězem, celé to potom zajistil zámečkem, aby se to nepovolilo. Celá vystrašená ale i maximálně vzrušená jsem se zeptala, jestli ty řetězy myslí vážně? Odpovědí mi bylo, že naprosto. Potom mi vyhrnul svetry a kožich a připnul mi na prsa kovové svorky a malinko je povolil abych je přetrpěla až do rána. Potom vzal další řetěz a začal mě s ním omotávat a utahovat k opěradlu, vše mi pevně utáhl a opět zajistil zámkem proti povolení. Musím říct, že řetězy svázaná jsem ještě nebyla a první zkušenost je taková, že se nemůžete hnout ani o píď a řetěz ani malinko nepovolí, svírá a tlačí i přes tu vrstvu svetrů a kožichu. Při utahování jsem si několikrát neodpustila slovo au. nakonec si klekl k mým nohám a ty už mi svázal provazy v kotnících a kolenou. Potom mě ještě jedním provazem v klíně přivázal k sedadlu a bylo hotovo, nemohla jsem se ani pohnout. Nakonec mi navlékl na hlavu moji silnou, chlupatou kuklu a v tu ránu jsem oslepla a ocitla se ještě ve větším trápení a slasti. Marně jsem ovšem doufala, že bych mohla vyváznout s volnou pusou a v noci třeba sténat. Pusu mi důrazně zavázal krátkou, hnědou šálou. V puse jsem měla jen jeden pramen, pro lepší dýchání, přeci jen jsem tam měla zůstat svázaná celou noc. Zbytek šály mi nechal viset přes záda a kolem krku jsem vyfasovala ještě jednu mohutnou. Popřál mi sladké sny, dal mi pusu na rty ve kterých byl zařízlý roubík a pak už jsem jen slyšela, jak opouští sklep a i to nejslabší světlo z jeho čelovky, které malinko prosvítalo přes huňatou kuklu se rozplynulo. Za chvilkou jsem jen slyšela, jak se nahoře zavřely dveře a já osaměla ve vlhké, studené, malé kobce, kterou je náš léta nepoužívaný sklep. Opravdu jsem nečekala, že bych mohla skončit tady a ještě ke všemu důkladně svázaná řetězy. Noc mi ubíhala velice pomalu, vše mě tlačilo a štípal mě svetr na holém, teď už zpoceném těle. Navíc svoji práci odváděly i svorky na bradavkách a přes ně utažený řetěz. Připadala jsem si jako naprostá otrokyně a nabalená koule. Snažila jsem se alespoň pro zabavení z toho dostat ale samozřejmě, že marně. Při huhlání do roubíku se pouze sklepem ozývala ozvěna ve stylu mhmhmhmhmh. Takto jsem v naprostém osamění a naprosté tmě v malé kobce strávila celou dlouhou noc. Samozřejmě naprosto ponížená plenou a svorkama. Pokračování našeho bohatého víkendu zase později. :-)

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 23:03)

Na mučení mám deprivační masku , ta je pro něj horor ,ale s tou výškou pout u zdi vyzkouším , díky za tip.

Návštěvník (Po, 25. 3. 2019 - 00:03)

Partnerovi právě skončil trest.
byl od pátku 18.00 na samotce . jen on a čtyři zdi . od nedělního rána to pro něj bylo mučení a musel dostat svěrací kazajku aby si neublížil .

Bondage.Lover (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

Tak to má být! :-D Trest má mít výchovný charakter, a ne být jen dalším vzrušujícím prožitkem pro suba. Alespoň měl dost času přemýšlet, jak svou chybu příště napravit :-) :-) :-) ... i když já osobně bych se z těch dvou dnů izolace asi dočista zbláznil :-D

Návštěvník (Po, 25. 3. 2019 - 23:03)

Taky už v neděli to nedával,a proto mu byla dána kazajka aby se zklidnil, nechtěla jsem ho kurtovat na pevno aby se nemohl hnout, ale aby měl trochu pohybu a nedostal schízu .

Bondage.Lover (Út, 26. 3. 2019 - 17:03)

Měl alespoň zpočátku ruce a nohy trochu volněji spoutané řetězy? V poutech čas přece jen ubíhá příjemněji :-) ... a jak často jsi ho "venčila" na toaletu?

Návštěvník (Út, 26. 3. 2019 - 23:03)

první noc měl na sobě pouta, jak na nohách tak na rukách a spojené řetízkem asi 90cm dlouhým .V sobotu přes den měl pro zpestření na chvíli ruce za zády připoutané ke zdi, nebo musel ležet na posteli na zádech a končetiny připoutané koženými manžetami k rohům postele , sundala jsem mu plenu a vzala do ruky gumového kamaráda , namazala lubrikantem a vyzkoušela jeho anální dírku, toaletu měl na sobě, nebylo tedy třeba ho venčit ale přebalování si taky moc neužil, novou plenu dostával po 12ti hodinách, Nebyl v cele na měsíce ale jen dva dny tak byl bez procházek. (kam taky že ? ).

Bondage.Lover (St, 27. 3. 2019 - 18:03)

Hmm, ty pleny jsou trestem samy o sobě!!! :-)
Řetěz bych příště zkrátil, 60 cm musí bohatě stačit... spát může i s mírně pokrčenými koleny. Já jsem jednou musel přenocovat s jednou rukou připoutanou policejními pouty ke kotníku, a taky se dalo... a to se nejednalo o žádný trest :-) Naštěstí byla ke mně Madam velice vstřícná, a druhou ruku jsem měl pouze připoutanou k topení.
Když jsi zmínila připoutání rukou za zády ke stěně... nejlepší je připoutat ruce za zády ke stěně ve výšce cca 60-70cm od země, aby si nemohl ulevit ani v sedě ani ve stoje. Za 2 hodiny bude volat všechny svaté :-) :-) :-)

Báro, (So, 16. 3. 2019 - 07:03)

přestaň si hrát na pejska a doplň si vzdělání - neumíš česky!

Bára (So, 16. 3. 2019 - 06:03)

Měsíc v krčním limci utekl, dnes jsem odložila, musim říci, že to byl nezvyk když můžu neomezeně zase hybat hlavou, ale na to manžel čekal. Hned o u půlnocí mnel totiž připravený kovový vysoký uzamikatelny obojek a roubik ( kuličku na řemínky), tak jsem si volnost dlouho neužila, jak to vypadá budu mit obojek celý víkend.

Gaba (So, 16. 3. 2019 - 08:03)

Tak obojek zamykatelný ve čtvrtek dorazil. Příští víkend je u nás pouť na sv. Josefa, tak vyzkoušíme. Hezký víkend. Gaba

Gaba (St, 6. 3. 2019 - 13:03)

Na velikonoce uvažuji na nějakým krojem pro sebe a pro něj, no a pořádný výprask, jako jsem loni dostala já. Takže pouta i roubík a další věci určitě použiji.

Gaba (St, 6. 3. 2019 - 12:03)

Ahoj všem, jsem ráda, že to tady znova žije na doktorce. Tak taky něco po dlouhé době ode mne. Jak píšu jinde máme s manželem rádi různé kostýmy a máme takový ds vztah s tím že někdy velí on a pak zase já. Každou chvíli se u nás na vesce za Prahou něco děje. Nedávno masopust třeba. Loni jsem šla za selku a on za myslivce. Doma mi pak spoutal ruce za zády, vyhrnul sukni, ohnul o pračku a jako správný nabíječ mi naložil. Bylo to hodně ponižující a já věděla, že letos je řada na mě. Kámoška dělá v nemocnici, tak jsem si s ní pokecal a domů nešla doktorský plášť a sestrickovsky prevlek pro manžela. No trochu se vzpouzel, že takhle za ženu ještě nešel, ale slíbil že letos Velim já a při vzpomínce na loňský děj,kdy mi každý chlap placal po zadku, jsem si řekla, že něco zažije. Oblikla jse si ho.. Vlastně už jí, namaloval, dala blond paruku, čtyřky prsa, na nohy boty na podpatcích, do uší kruhy a na tváře rudou jako marfusa z mrazika. Sobě kosily a bílé kalhoty a zanula plášť namalovala knirek a už se šlo. Manžel hned jak viděl známý, tak zrudnul jak červená žárovka z bordelu. Doma jsem dala dvě deky na kafe stolek v obýváku, ve dveřích mu zavázala oči a do pusy utahla velkou kouli červenou jako roubík. Dotáhla ho do obýváku ke stolu, ruce a nohy privazala k nohám stolu. Pro jistotu jsem mu dvěma páskama prikurtovala i tělo pod stolem. Sundala šátek a postavila se před něj s umelakem. Huhlal, kroutil se v provazech, ale to bylo z jeho strany vše. Teď jsem byla na řadě já mu pořádně naložit. Teď nás čeká pouť a velikonoce, tak zdar všem co si hrajou.

Zuzka (Ne, 3. 3. 2019 - 14:03)

Když jste tady řešily holky to ponižování či ponížení, tak ono to o tom je přeci. O tom vzrušení. No asi úplně nejvíc, říkal včera večer přítel po hrátkách, bylo to, když jsem ho přivázaného k lavici po 14 dnech v pásu cudnosti udělala, pěkně do kondomu, sundala mu roubík, nechala ho to spolykat, dala roubík zpět, umyla penis, znova zamkla a nakonec přidala ještě řádný výprask. Říkal, že takhle ponížený ještě nebyl....páč to nečekal a na to co se stane, neměl díky poutům žádný vliv. No a po večeři jsme si pustili film a probírali jsme co příště. Tak pěknou neděli.

Reklama

Přidat komentář