Reklama

Pocení nohou

Anna (Čt, 22. 10. 2020 - 15:10)

Já jsem se dlouho bránila nějakému normálnímu řešení. Zkoušela jsem ponožky z merino vlny a v zimě to bylo o moc lepší, problém byl v létě, když jsem si chtěla vzít sandály. Tam to nešlo ani s pudrem. Paní doktorka Kučerová mi doporučila vyzkoušet Electro Antiperspirant a ten mi skutečně pomohl! Prostě jsem v suchu, úplně v suchu, bez toho abych na to každý den myslela a řešila to!!

Leona (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Pokud se ženským potí nohy, může to mít pro ně velkou výhodu, mohou díky zpoceným nohám každý měsíc získat 2000 Kč. [email protected]

Petr (Ne, 24. 3. 2019 - 19:03)

Proti pocení mi nejvíce pomohlo nosit ponožky z přírodních materiálů.
Nejhorší bylo, když jsem si vzal nějakou umělinu. To bylo něco, když jsem se zul :-) Takže u mne to vyřešilo to, že kupuji ponožky jen z bavlny a je klid.
Nějaké přípravky, na které tu prodejci dělají reklamy jsou podle mého nanic.
Také to chce trochu střídat boty.

Lenka (Ne, 24. 3. 2019 - 14:03)

Proti poceni nohou jak v lete tak v zime pouziva cela nase rodina antiperspirant sweatstop forte max. Pusobi i preventive proti plisni. Stop-potu. Cz

Pro Lenku (Ne, 24. 3. 2019 - 19:03)

Lenko, nebo jak se jmenujete doopravdy (pokaždé píšete pod jiným jménem), není vám trapné tu dělat už poněkolikáte a asi neúspěšně reklamu na váš e-shop?

(St, 20. 9. 2017 - 11:09)

Doporučuji dětský pudr, nebo bikarbonu.

Jarek (St, 20. 9. 2017 - 11:09)

Doporucuji pouzivat antiperspirant rady sweatstop forte max. Zabira na 100% proti poceni a navic i proti mykoze. Sezenete jej na stop-potu.cz, investice se rozhodne vyplati.

Jarek (St, 20. 9. 2017 - 11:09)

Doporucuji pouzivat antiperspirant rady sweatstop forte max. Zabira na 100% proti poceni a navic i proti mykoze. Sezenete jej na stop-potu.cz, investice se rozhodne vyplati.

Hanka (Po, 22. 5. 2017 - 14:05)

na nadměrné pocení nohou doporučuji značku Sweatstop. Nohy jsou po použití suché a bez zápachu

Babeta (Ne, 7. 5. 2017 - 08:05)

Ahoj, od mala trpim nadmernym pocenim dlani a choditel. Boty jsem musela vzdy pomalu po mesici vyhodit a dlane se mi potily temer permanentne cely den. Vyzkousela jsem snad vsechny mozne pripravky a babske rady a nic nefungovalo, dokud jsem nezaslechla o pristroji jmenem elektroantiperspirant. Mela jsem moznost si ho parkrat u dermatologa vyzkouset a po par navstevach bylo po poceni. Dnes uz ho mam doma a je to opravdovy zazrak! Zkuste si to vygooglit. Bohuzel, poceni je nevylecitelna zalezitost, takze procedura se musi po case opakovat, ale stoji to za to.

jupiteriánka (St, 5. 4. 2017 - 16:04)

Proti poceni jsem uz...Ono by ti, slečno Driclor, stačilo, kdybys kromě reklamy přestala jíst a pít sr..., pak by ses možná z různých důvodů zapotila, ale hlavně nesmrděla bys a nepořebovala bys cokoli, co to zakryje. Jimými slovy, děláš blbou reklamu a ti, co na ni uslyší, jsou na tom stejně.

iveta (Čt, 30. 3. 2017 - 12:03)

Proti poceni jsem uz vyzkousela kde co od dricloru ten dosti stipal,pred perspi guard ten byl lepsi ale nejvice se mi odvedcil antiperpirant sweatstop at uz sprej ci mleko nebo kulicka do podpazi vse funguje na jednicku takze doporucuju. K dostani na netu stop-potu.cz

Fernando (Čt, 5. 1. 2017 - 23:01)

Reklama na dané zboží?Ale jdi, Steve. Někdo se tady podělí o své dobré zkušenosti a poznatky a ty bys v tom hned viděl nepovolenou reklamu.

Karlos (Čt, 5. 1. 2017 - 08:01)

Můj problém s pocením a...Chlap píše pod ženským jménem:-)

Steve (Čt, 5. 1. 2017 - 00:01)

Reklama na dané zboží?

Darina (St, 4. 1. 2017 - 15:01)

Můj problém s pocením a zápachem nohou mi pomohla vyřešit doktorka a Antipe. Nohy se mi potily nejvíc v pracovních botách. Nic mi nepomáhalo, tak jsem k doktorce. Ta mi ukázala Antipe. Mohl jsem si ho i vyzkoušet. Nadchlo mě to. Hned jsem ji objednal, začal používat doma a teď už si můžu pracovní boty zout bez obav.

Bob (Út, 18. 10. 2016 - 15:10)

Jednička na problémy s pocením = Antipe. Co víc dodat? U mě to fungovalo. Doporučuji.

Karla (St, 14. 9. 2016 - 20:09)

Já z osobni zkušenosti mohu doporučit antiperspirant Sweatstop Aloe Vera Forte. Používám tělový sprej, který má všestranné použití - čelo i obličej, podpaži, záda, nohy. Účinek se projeví už po prvním použití. 1oo ml lahvička mi vydržela skoro rok, je bez parfemace, proto vhodný i pro muže.

Mikeš (Čt, 5. 5. 2016 - 12:05)

Pokud si někdo nevíte rady s pocením nohou, můžu poradit jen iontoforézu Antipe. Změnila mi úplně život. Díky za ni.

Lukas (Čt, 17. 3. 2016 - 13:03)

Ja uz vyzkousel snad vsechno a jedine co mi pomohlo od poceni a zapachu na nohou je antipespirant sweatstop aloe vera forte. Uz jej pouzivam delsi dobu a jsem maximalne spokojen. A da se pouzi i na jine casti tela. Vrele doporucuji.

Reklama

Přidat komentář