Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Čt, 28. 3. 2019 - 00:03)

Když nechtěly ony proč jsi se svlékal ty? Nechaly tě aspoň si sáhnout na kozy nebo někde jinde?

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 19:03)

Dobrá holka, všechny vědí, že kluci si honí péra a že od holky to je lepší. Pro mladýho kluka je lepší holka o něco starší. Nejdřív začít tím nahým koupáním, pak honění, pak i zaučovat do sexu.

Karel (Čt, 21. 3. 2019 - 13:03)

Myslím, že ona je na mne hodná , ale jenom když jsme sami , když je tu ta druhá, předvádí se.

Karlos (St, 20. 3. 2019 - 23:03)

Nevadí nic. Nikdy jsem se nestyděl a nikdy mi ostudu neudělal.

Karlos (St, 20. 3. 2019 - 21:03)

Proč se stydět nahý před více ženskýma? Já se koupal v bazénu nahý a kamarádka přítelkyně se postavila na kraj bazénu, neměla kalhotky a bylo to vidět. Užívala si to jak mi ve vodě se staví a budu muset vylézt. Vidět tam není tak proč se neprojít po zahradě se svlečeným žaludem u bříška. Přítelkyně se smála co ta volnost se mnou dělá.
Vždy jsem se svlékl první a pak se některá přidala.

Návštěvník (St, 20. 3. 2019 - 21:03)

se ti divím, co ti vadí. Koukala se a vzrušovalo jí to, mě by to dělalo taky dobře a taky by mi stál. Navíc ti ukázala holou pipku, kdo se rák nekoukne. A je lepší ukazovat erekci než svěšenýho ptáka. Klidně bych si nechal před ní od přítelkyně vyhonit ptáka, ať se podívá.

karel (St, 20. 3. 2019 - 19:03)

Co je to subík ?

Návštěvník (St, 20. 3. 2019 - 23:03)

Subík je submisivní člověk. Někdo, kdo se při sexu, nebo i jinak, podřizuje své partnerce nebo partnerovi.

karel (Čt, 21. 3. 2019 - 00:03)

Tak to sedí na mne , ale myslím, že to není nic špatnýho

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 00:03)

Obecně vzato asi ne, ale nic se nemá přehánět. Kdo se podvoluje jiným lidem, ten jim tímto způsobem projevuje důvěru, že budou sledovat jeho nejlepší zájmy. V reálném životě ale nikdo tvoje nejlepší zájmy sám od sebe samozřejmě sledovat nebude. Lidé jsou sobečtí, a poddajným nebo slabým mají sklon různě ubližovat. Ponižovat je, fyzicky zraňovat, ekonomicky vykořisťovat - možnosti jsou široké.

luci (St, 20. 3. 2019 - 19:03)

Když jsi subík , tak to neřeš . Z jednoho problému bys vešel do jiného , možná horšího . To co popisuješ je opravdu marginálie . Kdybys viděl paroháče mé kolegyně , ten dostává záhul /doslova/, tak by sis své situace ještě vážil.

jan (St, 20. 3. 2019 - 19:03)

Proč by ti mělo vadi být nahý před její kamarádkou. Partnerku přece znáš a proč by se nemohla podívat druhá paní na mladšího kluka? Mně by to nevadi, ať by jí to nezajímalo, asi jako doma matka nebo babička, nebo když se ráda koukne, tak tím líp.

Návštěvník (St, 20. 3. 2019 - 19:03)

Ona pořád poroučí a chce blbiny.

Karel (St, 20. 3. 2019 - 17:03)

Asi nejsem normální chlap , nejdřív si musím najít jinou holku.

luci (St, 20. 3. 2019 - 18:03)

Jo hledej , ale u jiné budeš zase řešit jiný problém . Nic není bez chyby , nebo jak říká Jirka Krampol nikdo není dokonalý. Jednou mne jeden kluk balil a já mu řekla nesnaž se , já už chlapa mám a měnit zatím nechci. On mi odpověděl , že s ženskýma je to holt jako s místama na parkování , ty dobrý jsou obsazený.

karel (St, 20. 3. 2019 - 18:03)

Bojím se toho, že holka na mne hned uvidí, že jsem měkota a nerád se protivím, a bude to to samé.

Anonym (Út, 19. 3. 2019 - 21:03)

I když některým lidem je to jedno kde se svliknou ,ještě když za to dostanou zaplaceno,no jejich věc .

karel (Út, 19. 3. 2019 - 21:03)

Já za to nedostávám zaplaceno , je to má bytní, jen ji poslouchám.

luci (Út, 19. 3. 2019 - 23:03)

Myslím , že tě neubude a kamarádce to zřejmě dělá dobře . Tak proč nevyhovět , že ?

karel (St, 20. 3. 2019 - 11:03)

Nechápu ale , proč jim to přijde normální , že budu nahej - jen proto že jsem kluk ? U mý bytný mi to nevadí, respektuji jí, doma chodím jen v triku bez trenek , nevadí mi , že na mě šahá , je to jako normální sex , ale ta druhá mě jen ponižuje , když hned neposlechnu , hned křičí . Říká , že jsem rozmazlenej , ale to není pravda . Teď chce , abych o víkendu jel k ní. Nelíbí se mi.

Reklama

Přidat komentář