Reklama

Vzrušuje mě máma

Pomýlil jsem s… (Út, 19. 3. 2019 - 18:03)

To nic, v životě se stanou i horší věci. Třeba v kantýně byl včera na oběd salám v těstíčku s vařenejma bramborama. Tak si říkám, že by to nemuselo být špatný. Jenže salám - on to byl gothaj. Takže maso not inclusive. Kdo ví, co v tom bylo namletý. A to těstíčko - takový nějaký palačinkový těsto, chuť to nemělo. No a jako zlatý hřeb - salát z červené řepy. A tu já tedy vážně nemusím. Ale když už jsem si to zaplatil, tak jsem ho snědl. Když to tak sumíruju, tak vstávat ve čtyři, v práci na všechno čumět jako tele na nový vrata, být pod palbou kritiky, že jsem něco udělal nebo naopak neudělal... pak ve dvanáct dostanete takovej oběd a ještě děláte dvě hodiny... to se na mě nezlobte, ale být jednou za čas sexuálně zneužit, dokonce tak, že o tom nikdo jiný neví, to je z mýho pohledu naprosta lambáda, i když by s tím někdo mohl nesouhlasit.

Vlaďka (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Naprosto souhlasím. Já tedy po opakování absolutně netoužím a mohl by si to na mě zkusit ještě jednou! Myslím, že ani on už to zkoušet nebude. Renato a ty nedělej rozmazlenému frackovi děvku a jednej jako svobodná ženská a hlavně jako matka.

Renata (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

Jak jsi to řešila ty ?

luci (Út, 19. 3. 2019 - 18:03)

Když už v tom jedeš a nabíjí tě syn který má přítelkyni , tak to neřeš , když nechceš jiného chlapa . Časem se to vyřeší samo .

renata (Út, 19. 3. 2019 - 15:03)

Vím, že máš pravdu , ale nevím , jak to ukončit.

Renata (Út, 19. 3. 2019 - 05:03)

Nevyhovuje. Štve mě, že má přítelkyni . Nejsem dobrá ani jako matka ,ani jako manželka , ani jako milenka.

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Když ti štve že má přítelkyni tak to si prvně udělej v hlavě pořádek a potom to vyžaduj po synovy.Vy jste hodně zajimavá rodina.

Anonym (Út, 19. 3. 2019 - 13:03)

A jaké to je to dělat se svým synem? :D

renata (Út, 19. 3. 2019 - 14:03)

Když to chce večer na drzovku, je to blbý , když o víkendu ráno, docela dobrý , moc si povídame , jinak by mi nic o sebe neřekl , a jó , asi jsme divná rodina , ale snažím se aby to bylo OK, ale ne vždy a ne všechno vyjde , jak si plánuju, možná tebe jo, pak gratuluji.

Tomáš (So, 27. 4. 2019 - 03:04)

Ahoj Renato, je mi jen 15 let ale musím rict ze vás obdivuji ze mate takový vztah se svym synem.. Ja svoji mámu miluji je ji 44 ma obrovské pevné prsa, nádherné černé vlasy a krásné plné rty.. je stihla když ji vidim chtěl bych ji ocucavat ty prsa jako malý... a nejvíc touzim potom ji lizat... každý den sním o sexu s ni zemřel bych pro to.. jenže vim ze ona by to nikdy nedovolila podle mne ... :( upřímně vás syn je šťastný kluk.. neměla by jste v tom hledat něco špatného.. ja bych to taky chtěl ..

Anonym (So, 27. 4. 2019 - 22:04)

Tak si s ní o tom promluv, a uvidíš

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 15:03)

Mě taky vždy v životě pokaždý všechno nevyjde.Ale rozhodně na mě záleží kdo leží vedle mne.Tak se vzchop a utni to.Najdi si muže který se už postará o to aby jsi nespala se synem ,když to sama nedokážeš.

Renata (Út, 19. 3. 2019 - 15:03)

Všechno zlé v mém životě mi přinesli muži , nechci je ani vidět.

Katka (Út, 13. 8. 2019 - 10:08)

Ono se řekne podržet ale proč ne když to taky holka potřebuju.

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

V tom případě si to musíte sami vyjasnit nebo s psychologem.

luci (Po, 18. 3. 2019 - 23:03)

Takže on vlastně je tvým mužem a pánem . A zřejmě vám to tak vyhovuje oběma .

luci (Po, 18. 3. 2019 - 18:03)

A podržíš jen pro klid v rodině nebo si to ve finále také užíváš ?

Renata (Po, 18. 3. 2019 - 18:03)

Jak kdy, ale spíš pro klid v rodině.

Olda (Pá, 15. 3. 2019 - 23:03)

Tak pokud sou oba sami ....

renata (So, 16. 3. 2019 - 21:03)

Nejdřív jsem to nevěděla , pak tušila a pak věděla , ale už jsem nemohla nic dělat... Musíte si ale uvědomit, že to není jen hezké, on se pak stane hlavou rodiny , nebude vás poslouchat , sex bude chtít pořád , a pak si stejně najde mladší , takže jste tam , kde před tím s manželem...

Reklama

Přidat komentář