Reklama

Kluci a nahota doma

Ivan (St, 20. 3. 2019 - 13:03)

a co ti brání se přestěhovat jinam??

Karel (St, 20. 3. 2019 - 13:03)

Mne se to líbí s ní , ale jen když jsme sami. Já ještě takhle se ženou nežil , ale když je tam tá druhá, i ona se změní a není to dobrý.

Návštěvník (St, 20. 3. 2019 - 16:03)

Evidentně to vypadá, že nemáš kontrolu nad tím, jestli je tam i ta druhá, nebo není. A i kdyby tam ta druhá nebyla, nemůžeš vědět, jaké další nové okolnosti si ta tvoje bytná na tebe může vymyslet. Normální chlap by se proto od ní jistě vystěhoval.

Anonym (Út, 19. 3. 2019 - 10:03)

Jak mladej Hrusinskej běhal po náměstí v Diskopribehu ,to má opravdu odvahu.Jeste kvůli ženské která ho stejně poslala do háje . Co ty ženský s námi dělaj to je neuvěřitelné .

Karel (Po, 18. 3. 2019 - 21:03)

Mne je 20 , jí nevím přesně, možná tak 60 a kámoška je o pár let mlsdší.

Anonym (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

Dělal někdo z vás nahý model na výtvarném kroužku ?Když tak ať napíše jaké z toho měl pocity.

Steve (St, 20. 3. 2019 - 15:03)

Tomu tvému "nahému modelu" se říká v umění AKT pokud nevíš ...

Karlos (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Povídej mi o tom jak ženy jsou věrné že je po 30 letech opylování nahého manžela je už žádný nahý muž nezajímá.
Jednou jsem spokojeně vdané ženě fotku z wellnessu a ona se zeptala, proč ji ukazuji fotky kde jsem po krk ve vodě.

PETR (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

tedatoječeštinočemvlastněmluvíš...

Karlos (Čt, 14. 3. 2019 - 10:03)

Občas děláme pánskou jízdu a není žádný problém jít nahý před šatnářkou. Po ulici opravdu nahý nechodíme.
A pak mám kamarádky s kterými jezdím na dovolené, také nechodí nahé po ulici, schválně se neukazují, ale že šatny do sprchy jdou nahé. Šly by tam nahé i před šatnářem, ale nikde se o tom veřejně nezmiňují.

Karlos (St, 13. 3. 2019 - 21:03)

Starší žena co otěhotní s mlaďáskem a chce si ho přivlastnil, riskuje že na dítě zůstane do důchodu sama. Pak musí být jedině hodně zamilovaná.
Většinou tuší že její přitažlivost klesá a milování skončí, užívá dokud to jde.

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 21:03)

Vrátím se k tématu, mimo téma tu jsou psaní o starších partnerkách. Bývá běžné, že doma kluka vidí matka nebo babička, věkem to nebývá limitované, často to končí až jeho odchodem z domova. U holky to tak je jen někdy, často v určitý věk to skončí, otec ji vidět už nesmí. Jistá asymetrie. Ale přijde mi v pořádku, kluk si zvykne, že podobně to funguje i ve společnosti. Učitelka klidně bude kontrolovat ve sprše kluky v devítce, totéž dělat holkám učitel v první, druhé třídě, tak už ho vyšetřují policisté, sexuologové atd. Do pánských sprch klidně leze ženský personál, opačně ani náhodou. Takže ať kluci si doma zvyknou, bude se jim hodit. Doma mi to přijde OK, ale jak to je ve společnosti vůči dospělým mužům, to mi opravdu sere.

radek (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

Mě teda mamka viděla nahého tak ve 12 letech pak už jsem se styděl.Sám mám 2 dcery a nevidím důvod proč bych je neměl vidět nahé pokud se nestydí. Je jim 13 a 9 a jsou naučené chodit nahé z koupelny a na zahradě když nikdo není se také koupou nahé - je to zdravější.Moje žena nemá problém když u nás tchánojc spí, jít před otcem nahá z koupelny.Je to o výchově. Kontrolovat kluky ať už malé či velké by měl jen učitel - neexistuje aby tam lezla učitelka, to bych jako otec nepřipustil.

Tony (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

Ten učitel ale nesmí být homopedofil.

karel (Pá, 15. 3. 2019 - 20:03)

Proč je normální , že klukovi nemá vadit , když je nahý před starší ženou ? Bydlím u jedný starší paní , a ta od začátku tohle tvrdila . Nejdřív mě to snad i vzvrušovalo , ale teď se začala předvádět před kámoškou , a to už moc fajn není.

Michal (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Myslim, ze jiny je to pokud jde o lekarska vysetreni. Zeny/holky jsou napr. zvykle na vysetreni muzskym gynekologem a nic si z toho nedelaji, zatimco kluci casto panikari kdyz jim lekar (jakehokoliv pohlavi) ohmatava koule a stahuje predkozku.

luci (Pá, 15. 3. 2019 - 22:03)

Zbytečně panikaří , doktor nebo doktorka neuvidí nic , co by už dávno neviděly . Je to pro ně prostě práce a tak k tomu přistupují . Pokud klukům "ohmatávají " koule , nebo stahují předkožku , tak jen tehdy , když si na problém ztěžuje . Jinak jim stačí krátký pohmat po šourku , aby zjistily , že do něho obě varlata tříselnými kanály sestoupila. A chlapci nehrozí neplodnost.

Peppa 2222 (Po, 30. 1. 2023 - 15:01)

Máš úplnú pravdu

Michal (Po, 18. 3. 2019 - 14:03)

Mas samozrejme pravdu, ale tak vetsina kluku neuvazuje. Pokud jde o ohmatavani kouli a stahovani predkozky, tak to je pro kazdeho dobreho lekare/lekarky rutina kdyz vysetruje kluka/muze v rizikovem veku na rakovinu varlat nebo na nakazu pohlavni nemoci, zvlast kdyz je lekarka pritelkyne klukovych rodicu, nebo prohlidku provadi na objednavku klukovy starsi pritelkyne.

karel (Po, 18. 3. 2019 - 14:03)

U lékařky je to normální, ale mne vadí, že partnerka mě chce ukazovat své kámošce, i když jsou obě podstatně starší

Reklama

Přidat komentář