Reklama

Naostro?!

Jana Š (Ne, 17. 3. 2019 - 17:03)

Jak se oteplí, tak začnu většinou chodit na ostro. Džíny nebo kraťasy peru ale každý den. Ono, když nosím G-string tanga a ještě s otvorem, tak si stejně nepomůžu a je to skoro jako na ostro. Přítel chodí v létě zásadně na ostro. A jestli ho otírá do džín nebo do spoďárů je jedno.

Michal (Ne, 17. 3. 2019 - 14:03)

Kdyz je holka v minisukni bez kalhotek, pot neni problem. Kluk naostro se ale poti primo do kalhot a to je nehygienicke, zvlast kdyz se poti po velke strane.

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2019 - 15:03)

Ale i když je smaradlavý a zpocený do kalhot po velké straně, je přesto pro slečny přítažlivý, pokud je to atletický frajer a ranař s ostře řezanými rysy obličeje.

Michal (Ne, 17. 3. 2019 - 15:03)

Urcite mas pravdu, ze hodne zen takovi frajeri a upoceny, upachteny, zivocisny sex s nimi pritahuji, az na ten pot po velke strane :)).

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2019 - 16:03)

Musí si holt pečlivě vytřít prdel.

Michal (Ne, 17. 3. 2019 - 16:03)

Jedine sprcha zaruci sex bez pachu zumpy a bez rizika zloutenky.

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2019 - 16:03)

Důležité je ale i to, že ranaři, kteří chodí naostro, se od ženských nechají jen velmi zřídka penetrovat připínákem.

Pavel 1992 (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Já chodím na ostro od jara do zimy a bez problémů. Poprvý to bylo dost vzrůšo a byl jsem nervózní co by kdyby. Teď už mě to ani nepříjde. Asi málo šukáš, když z toho máš erekce.

Šulínek (Čt, 14. 3. 2019 - 21:03)

Vím že chodít na ostro je hlavně doménou zena divek,ale někdy me přepadne touha jit ven na ostro, hlavně v teplych měsících.

Ta volnost a pohodlí je parada, jenomže se mi stává že když si kalhoty oblekam na ostro tak se mi většinou postaví a taky když tak chodím,a šulín (penis),se mi při chůzi tře o stehna, tak dostávám erekcí.

Byt občas na ostro přitom zbožňují.

Nevím jak,to mají nastavené ostatní muži.

Valérie (St, 27. 9. 2017 - 22:09)

Mně se chození naostro nelíbí. Lepší je, když má kluk pěkné trenky, v nich pěkně ztopořený penis, a když mu ty trenky mohu stáhnout a hladit ho po holé prdelce a penis mu kouřit.

Olča (Ne, 24. 9. 2017 - 10:09)

šla jsem z koupaliště naostro jen v džínách a do poklopce jsem si přiskřípla chlupy na kundičce tak že pozor na to .Je to nepřijemné.

Šulínek (St, 27. 3. 2019 - 12:03)

A ty si kundičku neholiš..???
Kdyby si byla vyholená,tak by sis chloupky nepřiskřipla

jirka (Ne, 21. 6. 2015 - 22:06)

a proč vás vlastně tak...V podstatě nemám co dodat,je velmi vzrušivé vědět,že stačí tak málo a ucítím ten krásný dotek.A pak ještě vědomí že to krásné tajemství může odhalit i někdo jiný,stačí třeba trochu větříku,nebo nepozornost (možná záměrná) a ta krásná hladounká čárečka je i na cizích hladových očích...

MOT (Ne, 21. 6. 2015 - 20:06)

Moje přítelkyně chodí na ostro pod průhledné bílé kalhoty a kraťásky. Když má sukni/šaty, tak je na ostro v podstatě vždy. Podprsenku jak kdy. Pod tílka většinou ne, pod volná trička většinou ano.

Jirka. (Ne, 17. 3. 2019 - 13:03)

Mám to doma podobné, rozdíl je v tom, že podprsenky nenosí vůbec. Když má na sobě bílé oblečení, tak v tom musí do bazénu, do sprchy a nebo ke mě do vany. Tak to mám moc rád.

Jirka (Ne, 14. 6. 2015 - 18:06)

Ahojte, je cool chodit v streetových kraťasích, džínách nebo šortkách z nich naostro? Jako je to fajn, a krásně to větrá.
Ale je to taky cool?

Chlapi, (Út, 14. 4. 2015 - 15:04)

a proč vás vlastně tak vzrušuje, když víte, že holka pod sukní nemá nic? :-)) Fantazie pracuje a vy si představujete její pičku? Nebo je to vědomí, že je její rozkrok snadno dostupný pro případné hrátky? Nebo proč? :-))

Jasně, (Út, 14. 4. 2015 - 15:04)

To mně přijde lepší si...to je další varianta.. :-) Ale když přijdeš naostro a on to netuší a ty mu jednu chvíli jakoby mimochodem pošeptáš, že pod sukní nemáš nic, vůbec to není k zahození :-) a nebo mu to neříct a ve vhodnou chvilku ho nechat si sáhnout a dát "možnost to zjistit" :-)) Variant a možností je řada, ale nic to nemění na tom, že chodit tak v kalhotech celý den, je nechutný.

alien (Út, 14. 4. 2015 - 14:04)

taky občas přijde na rande...To mně přijde lepší si kalhotky případně vyzývavě stáhnout, jako že nic, ale...

Honza (Út, 14. 4. 2015 - 13:04)

taky občas přijde na rande...Máš recht.

Reklama

Přidat komentář