Reklama

Pro muže co nosí dámské vložky - komentáře

Petr (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Mam to uplne stejne.uz ani nevim co je sex bez manzelky s vlozkou.je to asi pul roku co jsem se ji priznal a celkem to vzala,a koupila mi i kalhotky abych mel svoje kdyz me to popadne,nekdy ani nevi ze ji mam,a to je strasne vzrusujici kdyz to tajim aby na to neprisla,vzdy se mi smeje.vzdycky kdyz koupi vlozky tak nezapomene rict at ji tam nejaky zbydou.sam ji i vybiram druhy vlozek.

Nosimvlozky@se… (Ne, 17. 3. 2019 - 10:03)

Dobrý den jsem inkontinentni a občas když nemám vložky na inkontinenci beru si menstruační, a pokaždé když si je jdu měnit jsem šťastný že mám inkontinenci,ten pocit že si můžu nosit po doma co chci je nepopsatelny a krásný občas k nám někdo přijde a dívá se mi mezi nohy a slyší jak mi šustí vložka a já jen dělám že nic , že normálka pak najednou vystřelil na záchod a mamka hned za mnou a vždy se ptá jestli je vše v pořádku a já vždy s nechutí předstíram jak je to na hovno mít pořád vložku a měním si ji nahlas v koupelne, občas někdo nakoukne a vidí jak si dávám vložku mezi nohy tak ještě předstíram jak je to strašně těžké ji tam nalepit aby dobře seděla, občas odcházím se slovy že mi blbě sedí vložka a to občas nevydržím a udělám se do ní se slovy co to ze mě zase vyteklo a to uz někdy mamka nevydrží a už mi vyklada že co furt mám s tou vložkou že už toho má dost a trvá na tom že mi pomůže se prebalit ať mi to sedí pořádně a když vidí sperma na vložce je fakt zla a já za trest musím vytrit chodbu nebo umýt záchod nebo umyvadlo,to pak vezmu na sebe úple leginy a kroutil zadkem v leginach a na dávám jak mě to nebaví a dost často se schválně pocuram, když mám svoje prádlo mokré dostanu kalhotky od mamky nebo ségry a to teprve začíná zábava,vždy dělám že je nechci že je to trapné ale vždy se nemůžu dočkat jaké dostanu ,nejraději mám ty kraťaskove,občas mám kalhotky častěji než slipy a to už mamka zase držkuje ať to sundam když mám vyprano svoje prádlo,někdy si vezmu i bodycko s tím že mi to v něm sedí nejlíp tak mi mamka slíbila že mi koupi nějaké to obyčejné ale už se delší dobu chystám že ji řeknu pravdu ze rád nosím dámské prádlo a dámské vložky a že chci nosit i podprsenku,už jsem si začal holit nohy a v rozkroku si hodím uprostřed proužek zatím mě tak viděla jen ségra když jsem se sprchoval a chci si na léto koupit jedno dílně plavky tak to chci taky říct mamce a modlím se ať to klapne, v pondělí mi bude 15 tak si myslím že by mi to mohla dát jako dárek.

jan (St, 13. 11. 2019 - 03:11)

pěkny

pavlíkapavel (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

ahoj, chtěl by si semnou někdo psát o plínkách ? mě je strejda dává na noc spolu s bodýčkama moje je [email protected]

Pepa (Ne, 6. 1. 2019 - 17:01)

Každý nosí co uznáva za vhodné. Směju se konrád blbci

M (Pá, 14. 12. 2018 - 13:12)

Cpat si mezi nohy x damskych menstruacnich vlozek-co si pres ne oblekate vy sikulove? Nestacila by vam anatomicka inkontinencni velka vlozka-uz je to takova mala plina, ktera ma dobrou ssavost na pocurani a vychazi cenove asi levneji. A budete mit pocit, ze mezi nohama neco mate, neco jako plinu-ikdyz si to takhle nechcete priznat, ale ta plina z detstvi vam chybi a nahrazujete si to damskymi vlozkami. A plenkove kalhotky vam nechybi? Asi ano, ale ony jsou v dospelych velikostech o neco drazsi, nez ty kojenecke. Ja sam pliny nosim, protoze jsem inkontinentni, ale kdyz si nasadim nove pliny na siroko mezi nohy na noc, tak mam taky takovy moc prijemny pocit. Takze se vam nechci posmivat a dost vas chapu, ale osobne si myslim, ze jakakoliv plina je mensi ostuda,nez menstruacni vlozka.

:))))))))) (Ne, 16. 9. 2018 - 08:09)

Ahoj všem také jsem...jéééééééé

Všichni (Ne, 16. 9. 2018 - 07:09)

Ahoj všem také jsem...víme Emile, že máš zkušenosti s věcmi, které nosí ženy

anonim (Ne, 16. 9. 2018 - 07:09)

Ahoj všem také jsem vyzkoušel dámskou vložku s asistencí manželky jsme jí umístili do kalhotek které jsem si pak navlékl a celý den jsem je nosil. S kalhotkami mám už zkušenost dost bohatou tedy s dámským spodním prádlem. Vložka nijak nepřekážela a kalhotky po celém dni nošení byly čisté žádný flíček po moči nikde nic takže za mě žádný problém. Dnes jsem si opět vzal vložku bez asistence manželky a cítím se skvěle. Ještě chceme vyzkoušet tampon už se těším určitě napíšu zážitek zatím pa pa

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 08:03)

Moje přítelkyně.... Když má krámy tak nosím její použité vložky a když je nemá tak společnými silami v práci si obstaráme......r první vložky teď jsem ochutnal a měli mezi nohama byla od mamky a tam je přistihl a.... Bylo to naše tajemství... Do té doby co matka menstruovala my sami oblékala své kalhotky s použitou vložkou... Pak proběhl i nějaký incest.. teď Simi tak obléká přítelkyně a s matkou to jen telefonicky konzultuje..... Paráda jak je mám na sobě mám ...... Na penzichuť

- (St, 15. 11. 2017 - 05:11)

Nehledě na to že některé vložky jsou příjemné na dotek. Že jo kluci?

letajici Čestmí (So, 4. 11. 2017 - 22:11)

Ja je pouzivam tak jak je...To víme že ty jsi veleprase

jirka (So, 4. 11. 2017 - 14:11)

Ja je pouzivam tak jak je pouzivaj zeny. 6 dni vzdy po 28 dnech.

TSLenka (So, 4. 11. 2017 - 14:11)

Dámské vložky nosím jen když se oholim tam dole tak že cca 1x týdne kupuji si maxi velké,Jinak dámské Tanga nosím běžné a celkem dost často jsou pohodlná dokonce víc než pánské spodní prádlo. Hlavně když si vemu legíny tak to vypadá lépe než pomačkané trenky.

Radek (Po, 16. 10. 2017 - 07:10)

Proč ty vložky nosíte?
Líbí se mi to a nešpiním kalhotky.

jan (Čt, 16. 1. 2020 - 03:01)

přesně

? (Pá, 13. 10. 2017 - 20:10)

Milí pánové

Pokut chcete nosit vložky podívejte se na www.nakupzrakouska.cz. Tam najdete vložky značky cresta.

a (Pá, 13. 10. 2017 - 17:10)

Proč ty vložky nosíte?
Protože je miluju, jsem úchyl, ale nikomu neubližuju, vrchol rozkoše je nacpat si mezi nohy třeba dva balíky nočních vložek, přetáhout to latexovýma kalhotkama, alespoň třema vrstvama silných silonek,stahovacíma kalhotkama,elastickou minisukní, na nohy samozřejmě vysoké kozačky a pak ty vložky pořádně prochcat

a (Pá, 13. 10. 2017 - 14:10)

Protože se nám to líbí.Jasný a výstižný, asi není co dodat

No (Pá, 13. 10. 2017 - 11:10)

Proč ty vložky nosíte?
Protože se nám to líbí.

Reklama

Přidat komentář