Reklama

Prášky na spaní

m. (St, 28. 2. 2007 - 22:02)

já teď vyzkoušela Hypnox a vydržím spat i 6 hodin. Ovšem hlavní pro mě je, že vůbec usnu. Posledních pár týdnů jsem usínala až tak kolem třetí ráno i když jsem si šla lehnout třeba v 10. Hrůza.

Michal (St, 28. 2. 2007 - 18:02)

Chtěl bych se zeptat jaké prášky mi doporučíte když chci prášky na spaní po kterých mě vůbec nic nevzbudí... Děkuji předem

Otakar Pachmann (So, 16. 3. 2019 - 19:03)

Jediny ucinny prasek na spani je Dormicum. Od 1.11.2018 se do CR prestal dovazet.

martina (So, 16. 3. 2019 - 22:03)

Na spaní mam kventiax super

jindrichsvato@… (Ne, 14. 3. 2021 - 06:03)

Mám

:-( (So, 24. 2. 2007 - 16:02)

potřebuju nutně prášky na spaní nejlépe Hypnogen, nemůžu vůbec spát!!A ve dne mi to potom vůbec nemyslí!Prosííím pomozte mi, jestli někdo bude tak hodný a koupí mi je tak napište na mail a domluvíme se na ceně a tak ... díky ....... Andy.dpv"seznam.cz

Simi-Jance (Ne, 18. 2. 2007 - 22:02)

Takovou ptákovinu jsem už dlouho nečetla (od psychologa).Já jsem ráda,že spím 3-5 hodin denně po dost.množství prášků,psychika v prdeli a lepší to už nebude.Janko ,ten příspěvek v 08:21 není ode mne ,zeptám se Ti,do Teplic občas jezdím za bývalou spolužačkou...

Psycholog (Ne, 18. 2. 2007 - 10:02)

Nejlepším práškem je vézt zdravý,klidný život bez chamtivosti a závisti.Každý toho ale samozřejmě není schopen,protože je zatížen genetickou informací svých předků.Závěr?Užívat jich co nejmín,zklidnovat programově mysl,a udělali jste všechno,co jste mohli.

Návštěvník (Ne, 18. 2. 2007 - 09:02)

ubožačko!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Ne, 18. 2. 2007 - 08:02)

kolik na tom chceš potom vyděláš janko?

Janka (Ne, 18. 2. 2007 - 05:02)

ahojky, prosim Te, cetla jsem Tvuj prispevek, chtela bych Te moc poprosit, myslis, ze by jsi mi mohla sehnat od te jmenovane lekarnice tyto prasky??

Stilnox, Diazepam, Sanax, RohypnoL, Imovane, Gerodorm, Hypnogen,Zopiclon, Dormicum, Lexaurin, Oxazepam ??

Kazdy v nejvyssim poctu baleni a po 2 kusech??

Nevim odkud jis, ja jsem z Teplic,takze zrejme na dobirku, cenu za samotne leky a zprostredkovani samozrejme respektuji..

Moc by jsi mi pomohla,mam ted tezke obdobi..
pokud by to bylo mozne, ozvi se mi prosim na mail : vanesska23"yahoo.com

budu se tesit, s pozdravem Janka

Simi (Čt, 8. 2. 2007 - 23:02)

Bez předpisu prodávají jen homeopatika,zkus to,pokud ještě nejsi navyklá na klasická "svinstva",tak by Ti mohla zabrat.Bacha na to,tělo si strašně rychle na prášky na spaní vytvoří návyk-moje zkušenost.Jinak nevím,kde žiješ,ale tady seženu venku cokoliv a v jisté lékárně,jistá Ruska prakticky cokoliv za hotové taky prodá....Což neschvaluji,ale pomoc bližnímu je někdy potřebná.

Návštěvník (Čt, 8. 2. 2007 - 22:02)

=a zcela nezistne, ze, jonathane livingstone, z krestanske lasky k bliznimu=

puck (Čt, 8. 2. 2007 - 22:02)

A ptala ses v lékarně? Klasická hypnotika ti bez receptu neprodají - ale možná nějaké prášky na přírodní bázi. A také jde o to, proč nemůžeš spát a jestli usneš a budíš se nebo nemůžeš usnout.

lucka.G. (Čt, 8. 2. 2007 - 22:02)

prodavaji se prasky na spani ale bez predpisu???

Návštěvník (Ne, 7. 1. 2007 - 00:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

Jana (St, 20. 12. 2006 - 10:12)

Po pivě se spí dobře, ale není to řešení na celý život.

pro deny (St, 20. 12. 2006 - 02:12)

Přášky na španí baru jenom f tekuté formě,,Gambrinus" v množství jen velmi omezeném 10 kousků!

Jana (Út, 19. 12. 2006 - 19:12)

Radit se tady nedá. Musíš navštívit psychiatra. Jestli máš deprese, tak antidepresiva. To musíš mít ale předepsané. Jinak s tím neexperimentuj.

annonym (Út, 19. 12. 2006 - 14:12)

Chtěla bych vědět které prášky jsou účiné na nervy a když jich sním víc co se může stát ?

Reklama

Přidat komentář