Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Jahoda (Pá, 15. 3. 2019 - 07:03)

You Tubr:Duchodce vs Ransdorf komunista

Jedovatej (Pá, 15. 3. 2019 - 12:03)

No, Jahodovej, pokud je tohle jediná vodpověď na můj příspěvek, na kterou se zmůžeš, je to slabý, slaboulinký...

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 15. 3. 2019 - 13:03)

ano,je to jediná odpověd na kterou jsem se momentálně zmohl,neb se ve sněmovně opět projednává zdanění církevních restitucí a jestli ta rudá zlodějna opět projde další peprné komenty budou následovat!..

Jahoda (Pá, 15. 3. 2019 - 08:03)

You Tubr! Fronta na automatické pračky(1989)

sardanapal* (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

... za koho ČT kope ... Příspěvek je můj ...

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

A co je mně do nějakých zachumlaných Ujgurů , za jeho ČT kope , z našich daní ... Propagují koho ?

sardanapal* (St, 13. 3. 2019 - 19:03)

Pán Ústavní soudce , si nejspíš neuvědomuje , že je daleko více profesí a mnohé zajišťují chod tohodle státu , než prodávající v "supermarketech" ...Mm

Íčko (St, 13. 3. 2019 - 12:03)

To je právě ono, že my z ODS umíme zaujmout nová a pro stát výhodný stanoviska a to nám z jiných stran závidíte, protože jste hloupí a šidíte tak stát!

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 11:03)

Možná naše politika není nic než odrazem české společnosti a nemůžeme si tak na nic stěžovat. Ono se pohybují na svobodě taková individua, že kolikrát i z nepřímého odhadu bych je nechtěl potkat ve skutečnosti, natož je mít v politice.

četl (St, 13. 3. 2019 - 11:03)

jsem teď článek, jak je perfektní blokace Ruska a sankce na něj. Od roku 2014 vrhli Poláci přebytek jablek, která původně šla do Ruska, na náš trh a my postupně zmenšujeme výměry sadů, protože nejsme schopni konkurovat cenám polským. Jen tak dál, hlavně buďme hrdí na naše postoje vůči Rusku. Ostatně, vzhledem k tomu, jakou směšnou sumu dává Rusko na zbrojení ve srovnání s USA a státy NATO, je to opravdu velká hrozba pro náš stát. No, jestli tomu
Štětinové apod. věří, tak potom asi ano.

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 10:03)

ODS jsou bezostyšné k...vy, s jídlem roste u nich chuť, se stále nestydatějšími kousky jsou stále otrlejší a nestydatější. Samozřejmě snaha zachránit potápějící se loď je to, jak Tololánkek kandidoval na prezidental,Langer se vrací a Udženija šla k Soukupovi na narozeniny,mimochodem Soukup byl předtím také ODSák, podílel se na tunelu v Liberci s zřejmě nadopovanou a dopující Káčou Neumanovou, prá tolik krvinek měla díky spaní v stanu doma...houby EPO injekce den před závodem a po závodě udělá víc.Lhář přiznává, že lhal. A že by i nadále lhal, "se stejným přesvědčením jako dříve", kdyby ho vyšetřovatelé amerického antidopingového úřadu nedokázali vystopovat a postavit proti němu drtivé důkazy. Aspoň s tímto tvrzením, Lance Armstrong byl jednou upřímný.

sdfg (St, 13. 3. 2019 - 09:03)

Radar v Brdech byl dílem opět ODS, která brala z cizího a dávala sobě. Jmenovitě lobysta Tomáš Klvaňa alias zmocněnec vlády pro radar,Jan Fischer,Condoleeza Riceová,Mirek Topolánek,Tomáš Töpfer a další američtí kamarádi a činovníci míru a lásky.

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 09:03)

Vidkund to byl zrádce par excelence, ovšem takového zrádce měla každá strana. Já mám radost, že se vrací opět Íčko do ODS, to musí mít Fiala radost, symbol čistoty této strany...."pán co kloktá mýdlo v kafilerii."

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 09:03)

Hlavu vzhůru, nějak bylo , nějak bude. Jenom my tu nebudem...!Peníze budou, žrádlo bude, Radar v Prdech bude, ale my tu nebudem.Rusko je veliké a velký radar nás jistí.

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 09:03)

Ono velká politika, tam jde o zdraví, to se ukázalo v Rusku. Nejdřív velkej Huj a potom mrtvej Huj.

sdfg (St, 13. 3. 2019 - 09:03)

Co si o nás mají taky v USA myslet, Topolánek dal prezidentovi Bushovi ml. kulovnici, teď přijede miliardář bohatší než Trump a dá mu revolver.A pak Radar nechceme....
Maj nás za blbce....

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 13:03)

***Maj nás za blbce....*** - ve tvém případě, sdfg, se rozhodně nepletou.

aladin (St, 13. 3. 2019 - 09:03)

"Prima Zoom
Poslední dny Sovětského svazu".....I příroda tenkrát signalizovala jakou bouři přinese spojení těch dvou darebáků !!! Dnešní situace je ještě horší než dřív !!! A program Sionistů na zničení Ruska stále pokračuje !!! Jen hlupáci to nevidí !!!

aladin (St, 13. 3. 2019 - 08:03)

"Prima Zoom
Poslední dny Sovětského svazu"....Škoda, že se ten Sionistický agent tenkrát neutopil !!! Pěrestrojka byl program na zničení SSSR !!! Vymysleli ho Američtí politologové !!!

sdfg (St, 13. 3. 2019 - 08:03)

Malé politice sice rozumím, ale té velké nikoli, tam ať se angažuje Jahoda.

Reklama

Přidat komentář