Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Michala (Pá, 15. 3. 2019 - 13:03)

Já mám na pindíka vyzkoušenou pinďamast, kterou mi jednou pro malého donesla máma, je to super, hned se to zklidní.

Pepa (Út, 12. 3. 2019 - 22:03)

Katko kde přesněji myslíš?

Katka (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

Můžete mi prosím poradit, co dělat se zarudnutím u pindíka? chlapeček 3 roky?

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

chce to zkusit vodu bez mýdla.

Pavel (Út, 12. 3. 2019 - 21:03)

zásyp volné prádlo a K pediatrovi.

Návštěvník (Ne, 3. 3. 2019 - 20:03)

Mátuško, myslím si o vás své.

Matka (Ne, 3. 3. 2019 - 20:03)

Opravdu Vás o to prosím. Nebo nějaké rodiče jak to probíhá.

skákavec (Ne, 3. 3. 2019 - 19:03)

Sem napíše leda tak nějaký úchyl vydávající se za náctiletého.

Matka (Ne, 3. 3. 2019 - 19:03)

Určitě mu to řeknu, ale stejně bych chtěla vědět jak to probíhá.

Matka (Ne, 3. 3. 2019 - 17:03)

Pokud ti už bylo 15, můžeš mi napsat co ti tam dělali. Syn je úplně vystrašený. Prosím o vaše zkušenosti.

1. moje (Čt, 14. 3. 2019 - 09:03)

Prohlídka probíhala následovně. V sesterně jsem se svlékl do trenýrek, sestřička semnou vyplnila dotazník. Mám li ochlupení, jak mám dlouhý penis, jaký mám průměr penisu a žaludu. Zda jsem už souložil, nebo zda mastrubuji a jak často. Jak mi stojí, zda nahoru, dolů nebo do strany. Jaký mám orgasmus, zda silný nebo slabý a jak daleko dostříknu semenem a na kolik orgasmů mi vystačí. Dále jakou dobu po prvním orgasmu potřebuji, aby se mi znovu postavil. Poto si mě paní doktorka zavolala do ordinace na prohlídku. Všechny údaje z dotazníku si ověřila prohlídkou a přidala vyšetření varlat, šourku a nakonec prostaty. Poradila mi, abych si při mastrubaci nebo sexu s dívkou dráždil i prostatu, že je to prý velmi zdravé, příjemné a orgasmy jsou o mnoho silnější. Snad jsem na nic nezapoměl, pokud ano, zeptejte se. Nic to není, netřeba se obávat. Do hodiny je hotovo.

Lojzík (St, 17. 6. 2020 - 08:06)

A bylo vše v pořádku ?

Honza (Ne, 24. 3. 2019 - 19:03)

To já když byl v 16 na prohlídce jestli mužů hrát ragby tak mi mimo jiné testovali odolnost pohlavních orgánů. Nahej jsem klečel na podlaze a sestra me kopala do koulí. Když se mi postavil musel jsem se postavit a vyhonit se do umyvadla. Pak zase kleknout a rokročit. Postavil se mi třikrát. A pokaždé jsem se udělal. Pak už jen vysel dolů a dostával kopance s koulema. Ještě jsem se dvakrát počůral a jednou pozvracel. Prošel jsem jen tak tak ale musím každé tři měsíce na přezkoušení.

Buzerantský úchyl (Ne, 24. 3. 2019 - 20:03)

Z tvých zážitků jsem třikrát vystřík!!!

Honza (Ne, 24. 3. 2019 - 20:03)

Kam ?

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2019 - 12:03)

Pěkná poudačka.

1. moje (Čt, 14. 3. 2019 - 20:03)

Nojo, byla docela dřina to vymyslet. Ale co bych neudělal pro uspokojení zdejších ouchylů. Jen se divím že nemají doplňovací dotazy. Rád bych jim odpověděl aby byla prdel.

Úchyl (Čt, 14. 3. 2019 - 21:03)

Snažil jsem se nějaký vymyslet, ale bylo to tak ucelené, že mě nic nenapadlo. Nicméně co ta sestřička a ta doktorka? Nenechaly tě taky testovat nějaké svoje vlastní anatomické či fyziologické parametry? Třeba takovou rychlost produkce svého poševního sekretu?

1. moje (Pá, 15. 3. 2019 - 05:03)

Správný dotaz pane Uchyle. Tuhle skutečnost jsem zapoměl zmínit. Jelikoš jsem v dotazníku uvedl že jsem ještě nesouložil, řekla mi paní doktorka, že je bezpodmínečmě nutné, aby mne obeznámila s pohlavnimi orgány ženy a jejich funkcí. Vyzvala sestřičku aby se svlékla a usadila se v gynekologickém křesle. Mezitím mi ukázala několik obrázků dámských přirození a stručně mi je popsala. Tím jsem byl připraven na praktickou část obeznámení. A o tom příště, budou li čtenáři chtít. Bohužel musím nyní psaní přerušit, postavil se mi penis a budu nyní muset nějakou dobu onanovat.

Návštěvník (Pá, 15. 3. 2019 - 13:03)

Za čtenáře můžu potvrdit, že zájem bude určitě obrovský!

Reklama

Přidat komentář