Reklama

Kluci a nahota doma

Tonda (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Ty jo to je Teda hodně ujetý. To moji partnerce by vadilo kdybych se vyslekl před jinou ženskou ikdyby to byla její kamoska. A mě taky. Když jdu do sauny a jsem tam nahej tak to je něco jinyho, tam jsou nahý všichni. Chlapi i ženský. To je přirozenější než se ukazovat před oblečenou ženou.

karel (Po, 18. 3. 2019 - 18:03)

Ony si dělají srandu , prý mladé masíčko, prý se nemám za co stydět , ale není to příjemný . Když je sama , tak mi to nevadí, já si zvykl , ale ta druhá je taková nepříjemná. Když se stydím, tak se mi posmívají.

Tonda (Po, 18. 3. 2019 - 21:03)

A kolik ti je Karle? A tvé partnerce a kámošce?

Návštěvník (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Radši doktorka než nějaký .... v bílém plášti.

Návštěvník (Pá, 15. 3. 2019 - 13:03)

Problém je, že ženské vesměs nemají na manipulaci s varlaty cit. Když je při souloži mačkají a chlap funí a heká, mylně se domnívají, že funí a heká štěstím, zatímco on ve skutečnosti funí a heká bolestí.

Honza (Čt, 14. 3. 2019 - 03:03)

Jsem rád když mi do sprchy vleze uklízečka. Hned zacnu mydlit pindika a schválně se natacim tak aby mě viděla.

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2019 - 09:03)

To jsi jako ženská, která by pod sprchou schválně roztahovala své stydké pysky před uklízečem.

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2019 - 10:03)

Někteří lidé vystavují svoji nahotu na odiv aktivně a nevyžádaně, protože o její obhlížení jinak nikdo ze své vlastní vůle nestojí.

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 23:03)

Tak jistě. Musíme prudit, artikulovat, lobbovat, dožadovat se nových předpisů a zákonů, všestranně se ozývat, a nejen těm učitelkám a uklizečkám to beztrestné šmírování kluků a chlapů (dokud bude beztrestné) pořádně znepříjemňovat.

Michal (Út, 12. 3. 2019 - 13:03)

Myslim, ze se tady mluvi o dvou ruznych vztazich. Ten hlavni je kdyz pary navazuji tradicni milostny vztah ktery vetsinou vede k manzelstvi a detem. Ten druhy je kdys si zena poridi milence. Takova zena byva starsi a prachata a poridi si milence mladeho, bez prostredku.

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 23:03)

Ano, ale i ta starší a prachatá žena se může rozhodnout s tím mladým milencem bez prostředků otěhotnět. Není to sice právě typické, ale i to se někdy stává, pokud je ta žena ještě fertilní.

Michal (St, 13. 3. 2019 - 14:03)

Muz/kluk musi zvazit vsechny okolnosti nez se starsi zenou navaze vztah. Kdyz je to rozvedena zena s decky jeho veku, ktera se priblizuje menopauze a ktera ridi uspesny business, pak je riziko ze by ho zneuzila k otehotneni nepatrne. Ale stejne jsi mne nasadil brouka do hlavy :).

Návštěvník (St, 13. 3. 2019 - 20:03)

Tak lidé by měli být uvážliví při navazování, udržování, rozvazování i maření jakýchkoli vztahů - dokonce nejen sexuálně partnerských. Hraje-li však u těchto vztahů roli neurofyziologická zamilovanost, uvážlivost je jí velmi ztížena až zcela znemožněna. Evoluce podporuje spíše samečky obětavé než samečky uvážlivé, stejně jako je tomu třebas i u kudlanek. Chce-li tam nějaký sameček replikovat své geny, musí riskovat, že bude pozřen svou souložnicí. Opatrní samečci hynou bez potomků, takže jejich opatrnost po nich nemá kdo zdědit.

Karlos (Po, 11. 3. 2019 - 00:03)

Dáma přes 40 nemá zájem otěhotnět a už vůbec ne s mlaďáskem a často už ani nemůže.

Návštěvník (Po, 11. 3. 2019 - 10:03)

Snad to tak obvykle i bývá, ale mohou se vyskytnout i výjimky. A pak to ten mlaďásek může pěkně schytat. Muž nikdy nemůže spourozhodovat o embryu nebo plodu, na jehož početí se podílel. Žena má vždycky poslední slovo, a muž je v tomto vždycky rukojmím.

Karlos (Po, 11. 3. 2019 - 23:03)

Co myslíš tím schytal? Že bude 18 let platit pár tisíc alíků, zatímco ona žena bude až do důchodu rukojmím onoho dítěte?

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 00:03)

pokud žena ví že to není chlap na celí život tak s ním sex aby otěhotněla mít nebude. Pokud ho má jen na sex dá si pozor

Návštěvník (Út, 12. 3. 2019 - 11:03)

Ženy si přece s konkrétním mužem nepořizují dítě vždycky se záměrem udržovat s tím mužem po zplození toho dítěte celoživotní partnerský vztah. To ani náhodou. A i když takový záměr zpočátku třeba i mají, velmi často se ho záhy vzdávají.

Návštěvník (Po, 11. 3. 2019 - 23:03)

Podstatné je, že žena si vždycky může vybrat, zatímco chlap se musí přizpůsobit její volbě.

jirka (Ne, 10. 3. 2019 - 23:03)

tak nevím , ale našemu bude 13 a na písečáku se pořád koupe nahej i když tam s nim nejsem - Při cestě k mojim rodičům ho vysazuju u písáku ve slipech a s ručníkem v ruce , a poté v domluvenou hodinu když se vracím zpět tak syna zase nabírám . Takhle to máme asi 4 roky a vše funguje bez problému.Od malička učíme syna aby se nestyděl . Není za co se stydět.Doma to máme obdobně , kluk tráví většinu času nahej i při domácích pracech na dvorku.

Reklama

Přidat komentář