Reklama

Tresty v práci

MAgda (Po, 15. 4. 2019 - 06:04)

auu, tím mě mlátila babička. Na holou prdel a mnohdy jsem s ji počůrala teda

Pavla (Út, 26. 3. 2019 - 10:03)

Moje šéfka (56 let) je na zadky asi ujetá. Dřív mi vždy vyhrožovala, že dostanu na holou atd. Teď je to tak, že 2x do měsíce skončím s holým zadkem ohnutá přes stůl a schytám 5-15 švihanců kabelem od nabíječky. Nic moc teda,

Ajka (Po, 11. 3. 2019 - 17:03)

Nevím jak na ženskou šéfovou, ale asi stejně a ještě co by si myslel ten můj chlap. Mám šéfa a tomu jsem po týdnu rovnou řekla, že pokud trest, tak se ohnu přes stůl a ostatní je na něm. A že mu klidně podepíšu, že jsem to chtěla, pokud má strach. Tak mu už i sama, když to potřebuji, navrhuji trest, že jsem zlobivá holka a on mě protáhne a naplní moji mušličku. Spokojenost na obou stranách. Jednou nás přichytil vedoucí jednoho z oddělení a za slib mlčení jsem podržela i jemu. Zapomněla jsem zamknout. Kdyby se to ten můj chlap dozvěděl, to by bylo rodeo.

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 06:03)

No asi tak, sem tam dostanu v práci přes zadek od šéfky. Ne nijak moc, pár ran pravítkem přes kalhotky. Minulý týden mi, ale bylo oznámeno, že zasloužím mnohem víc. (měla jsem špatně závěrku) Dostala jsem páskem na holou tak, že jsem měla zadek rudý. Zapomněla jsem na to a doma chodila jen v tangách. Manžel se hodně podivoval. Musela jsem s pravdou ven.

Nika (Čt, 28. 3. 2019 - 15:03)

A manžel to schvaluje nebo se zlobí?

. (Pá, 29. 3. 2019 - 07:03)

poprve byl překvapený, teď je to tak, že mi většinou ještě přidá, když jsem teda zlobila já :-)

Anka (Čt, 30. 5. 2019 - 13:05)

A přidá tak, že to bolí? Nebo jen symbolicky? A musíš stáhnout i spoďáry

Anonym (So, 1. 6. 2019 - 09:06)

Anko, začíná ho to bavit, takže mi přidá, že to opravdu bolí a ano musím si sama stáhnout i tam za.

Anonym (So, 1. 6. 2019 - 09:06)

Hanko, omlouvám se stáhnout i tanga

EVA (Po, 11. 3. 2019 - 15:03)

To jsou nějaké sado maso kluby?

EVA (Ne, 10. 3. 2019 - 10:03)

Asi bych to nedala, aby mě nějaká blbka dala na zadek. U šéfa bych si nechala naplácat rukou na holý zadek a v klidu mu i podržela, ať z toho taky něco mám. Manžel to vědět nemusí. Bohužel můj šéf je posera a radši mě postihuje finančně. Asi se bojí problémů a já bych radši brala, aby mě ho tam strčil.

Katka (Čt, 28. 2. 2019 - 10:02)

no, tak já si ve svých 30 letech myslela, že již na zadek nikdy nedostanu. Mamka se o něj svoji vařechou a jinýma pomůckama starala velmi důkladně a pravidelně. Byla jsem na omylu a minulý týden mi šéfka narovinu řekla, že mi dá buď na prdel nebo mě vyhodí. (nasekala jsem dost chyb poslední dobou v účtu) Měla jsem den na rozmyšlení. Bylo mi dost divné dostat od šéfky na zadek, ale práci měnit nechci. Takže jsem souhlasila s výpraskem i když jsem skutečně nevěděla, jaký bude. Když mi řekla ať vyhrnu sukni a ohnu se přes stůl, tak jsem si skutečně myslela, že si dělá legraci. No nedělala. Takže jsem s téměř s holým zadkem byla ohnutá o její stůl. Vytáhla ze skříně dřevěné ramínko a oznámila mi, že zasloužím pořádně. No řezala mě po zadku tak, že jsem měla slzy v očích, cukala se atd. Jelita mám ještě dnes...

Návštěvník (St, 27. 2. 2019 - 00:02)

Aj ja ti riadne nalozim po holení že si týždeň nesadnes

V (Po, 10. 12. 2018 - 05:12)

Krácené prémie ,snížený plat i na 3 měsíce a taky přesun na horší práci a nebo propuštění.

není to divné (Út, 31. 10. 2017 - 19:10)

Kdyby mě dal někdo nějaký...je to téma pro honiče.

je to divné (Út, 31. 10. 2017 - 16:10)

Kdyby mě dal někdo nějaký trest v práci, dostal by takovou pecku do zubů že by je mohl všechny posbírat po zemi!!!
Lidi, práce je maximum a zaměstnavatelé se předhání vyším platem a ne nějaký trest ?? Nechápu, že někdo trest přijme jen tak!!!

David (Út, 31. 10. 2017 - 12:10)

tak za normální věci,...A za co jste třeba dostala naposledy?

Lenka (Út, 31. 10. 2017 - 06:10)

A za co jste dostávala? To...tak za normální věci, škola, lhaní, pozdní příchody a tak. Průšvihy nedělám a tak často to již opravdu není. Jednou za půl roku max.

Získat důkazy (Po, 30. 10. 2017 - 18:10)

Nedávno jsem začala...a dát k soudu. Bohužel bez ztráty místa se to neobejde. Ale újma se dá slušně peněžně vyčíslit a souběh s podporou zajistí nejmíň na rok docela slušný příjem.

David (Po, 30. 10. 2017 - 18:10)

ahoja, no stránky nesleduji....A za co jste dostávala? To jste byla tak neposlušná? A za co dostáváte teď? Děláte v práci průšvihy?

Reklama

Přidat komentář