Reklama

Latex, guma, igelit

Hans B.B. (So, 28. 8. 2021 - 13:08)

Najde se žena, která se latex líbí má ho ráda a chtěla by se spřátelit se stejně zaměřeným mužem? Sám nosím latex velmi často.

Pedros (Ne, 21. 3. 2021 - 08:03)

Mám latexové trenky, večer si je obleču a mačkam si v nich penis. Za chvíli se udělám. A to se opakuje několikrát po sobě. Při pátém stříkání už jsem skoro bez semena, ale ten pocit je super. Ráno to ve vaně ze sebe sundam a vše vyteče. Udělam se zase.

Latex man (Út, 9. 3. 2021 - 01:03)

Já vzdicky usínám kompletně v latexu mám latexové prostěradlo latexové periny a polštáře a jak o pyžamo požívam celotělový latex i s kuklou mou vašem se mnou sdílí má pritelkyne. Vzdicky když je patek tam se večer příprav normálně pyžamo což je latex ale k tomu si beru ssebou roubík měkkou kuličku, latexovou svěrací kazajku, pásku na oči a pásky na svázání nohou. Pak mě vzdicky přítelkyně svěrací kazajku pořádně utáhne sváže nohy nandá roubík pásku na oči a ráno mě rozvaze v devět. Zapomněl jsem napsat že vzdicky používáme plenkové kalhotky abychom nepoškodili latex co říkáte na moje latexové spaní také spíte v latexu popřípadě s roubíkem nebo rovnou i svázání?

Hans B.B. (So, 29. 1. 2022 - 13:01)

...také spíte v latexu... Samozřejmě. Nosím ho 24/7. Přes den pod oblečením, v noci v něm spím. Občas se převleču do jiného ale obvykle nejsem bez latexu déle než čtvrt hodiny jednou za několik dní. Jen na léto to redukuju na třeba latexové tílko nebo tričko a latexové boxerky. Teď nosím celotělový a aktuálně jsem už týden v celotělovém do kterého se leze dírou na krk (nemá zip) z 1 mm silného latexu. To je takové latexové vězení, protože se z toho nedokážu sám dostat (obléknout ano). Kamarádka, která je sama trochu na latex a která mě pomáhá ven, prohlásila, že si to mám užít. Prý se dostanu ven nejdřív za týden. A popravdě, mě samotnému se z toho zatím nechce. Vzrušuje mě nejen latex samotný ale i to, že si ho nemůžu sundat a budu ho mít na sobě dokud ona bude chtít. Těžko totiž můžu jít za sousedy aby mě pomohli z latexu. :D
Bohužel jen kamarádka, můj sen je mít takovou přítelkyni.

Luboš (Ne, 30. 8. 2020 - 07:08)

Taky rád nosím gumové kalhotky.

Karin (Út, 4. 8. 2020 - 17:08)

Nosím igelitové kalhotky

Bolek (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

Celý život mě vzrušuje pvc.Je to jako droga.Ženě jsem se svěřil nadávno,a to po 40 letech.Přijala to uplně v pohodě.Dnes mi v tom pomáhá a kupujeme spolu pláštěnky.Vynadala mi že jsem jí to neřekl dřív.Už to nemusím skrývat.
.

pavel (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

ahoj já taky nosím plény látkové i igelitové kalhotky chci se zeptat dávate do látkovích plen igelit já jo i na spaní používam

Ozy (Ne, 19. 5. 2019 - 12:05)

Mě se od jak živa líbí gumové holinky. To jak přilnou k noze. Když je vidím na holce, tak mě to děsně bere. A už na škole sem se udělal spolužačky holinkou, resp. do holinky. Stačilo ji vzít, několikrát přejet po stojícím pinďourovi vnitřkem boty a to tření a vzrušeni z holinky holky co se mi libila udělalo během chvilky své.

M (So, 9. 3. 2019 - 14:03)

Ja jsem ujety dlouhodobe a podle meho nekdy az dost, ale podle tebe nejsem nic. To co delas ty bych urcite nedal. Jo pliny, gumovy kalhotky, damsky silonovy puncochace, ale tenounky leskly opaleny. Ale maximalne se do nich pocurat, nebo udelat, ale nejsem zahradnik, abych shanel konsky hnuj-pokud ano tak do skleniku pod rajcata a papriky. Ty z toho chytnes nejakou vyrazku a budes se drbat jeste v rakvi. A urcite nehrozi, ze bys na tohle nalakal nejakou trochu hezkou a trochu slusnou zenu. Mozna nejakou co seberes po pulnoci pred hospodou a kdyz se doplacate k tobe, tak ani nemusis shanet kobylince. Ta ti nasere celou hromadu. Tak si to uzij!

(Čt, 16. 5. 2019 - 21:05)

zase nastal čas a tělo si žádá své. Vrstvy silonek a latexu naplněné pořádnou dávkou těsta a hnoje přikryly kozačky, sukně a roláky a teď už jen čekám až budu připraven přidat svou trošku do mlýna. Vyrážka se nekoná, ale třeba se najde nějaká tlustá kamarádka, která je na tom podobně, jen se za to stydí. Tak si to jdu užít!

jsi (So, 18. 5. 2019 - 19:05)

pořádný prase, ale chápu tě. Taky mám punčocháče plné čerstvého kravského hnoje, ta vúně hnoje mě prostě rajcuje

Tož (So, 18. 5. 2019 - 19:05)

kámo vitaj. Já mám momentálně silonky a latex naplněné hnojem tak až se sotva hejbu. To je ale to pravé, máš pravdu hnůj božsky voní. Jdu zatlačit a přidat další dávku, která voní trochu jinak

M (Po, 14. 1. 2019 - 01:01)

Ja sitedy davam latkovky a vysoky celoigelitovy kalhotky, ale objednal jsem si z Lipska na zkousku jedny latexovy a to je bomba. Nic lepsiho jsem na sobe nemel. Pristi mesic objednam jeste ty vysoke a ty zapinaci. Jako igelitove kalhotky s plinama musim nosit uz od malicka, ale tohle jsou ty prave gumove kalhotky. Ale nesmis mit alergii na latex ikdyz rikaji, ze latex je prirodni latka, ale nekteri na nej alergii maji.

Jan (Po, 14. 1. 2019 - 01:01)

Já také nosím rád plenky a nejraději dětské jsem rád v roli malého kluka.

Luboš (Pá, 15. 9. 2017 - 19:09)

Ahoj,všem co nosí plenky. Já taky rád nosím plenky a gumové kalhotky a vůbec se za to nestydím a jsem rád když je mám na sobě už proto že to kolikrát na wc nestíhám. A tak jsem rád že je mám na sobě. Jinak je nosím furt,24/7.

Jan (So, 26. 8. 2017 - 12:08)

Chciju do rukávuTak chčij

vole (So, 19. 8. 2017 - 23:08)

Jane jaké nosíš plenkové...Chciju do rukávu

Ema (So, 19. 8. 2017 - 18:08)

Taky nosim plinky pro...Jane jaké nosíš plenkové kalhotky,Jednorázovky,nebo látkové pod gumové kalhotky. Napiš.

Gyurisz Jan (Ne, 16. 4. 2017 - 17:04)

Taky nosim plinky pro dospělé nato jsi natahují gumové kalhotky je mi 49 let ja se zato nestidim

Reklama

Přidat komentář