Reklama

Existuje dnes panic po třicítce ?

jouda (So, 5. 12. 2020 - 00:12)

Nejsem panic v pravém slova smyslu. Sexuální zážitky mám, nicméně se musím přiznat, že to bylo vždy za peníze. Nikdy jsem se s holkou nelíbal a ani s žádnou nikdy nechodil. Nevím jestli je to vzhledem nebo mojí povahou, ale holky prostě nepřitahuju a ani náznakem mi nikdy žádná nedala najevo svůj zájem. A to se snažím slušně oblékat a chodím pravidelně cvičit. Nakonec jsem z toho byl tak frustrován, že jsem se okolo 30 let rozhodl navštívit lehkou společnici, ne takovou tu špinavou ženskou z chodníku, ale nějakou mladší sympatickou na privátu. Musím říct, že vždy, když jsem měl po nějaké době nutkání, tak jsem návštěvu opakoval. Po nějaké době mi ale došlo, že to není úplně v pořádku. Jako uvolnění stresu to krátce zafunguje, ale když v tom není cit a další věci související se vztahem, není to prostě ono. Po čase zjistíte, že nejde o to přijít o panictví, ale zažít partnerský vztah se vším všudy.

Návštěvník (So, 25. 7. 2020 - 14:07)

Dnes je kupa paniců s mobilem v ruce a druhou si to dělají sami. Skvělá doba ne?

Honza (Čt, 23. 7. 2020 - 15:07)

Počítá se v 41 jedna sexuální zkušenost, asi před 15 lety? To je taky skoro panic, ne?

Panic je nanic (St, 22. 7. 2020 - 12:07)

Taky jsem ve skoro 31 panic. Šance byli ale vždy mě přepadla hrozna nervozita( budu moc rychle? Budu dobrej? :( takže jsem nikdy neměl odvahu do toho jít a to nejsem nějak skaredy a mám celkem hezkou postavu ale prostě asi nějakej psychickej blok a teď v tomhle věku fakt už nevím jak teď začít s milostném životem....:(

Luděk (St, 15. 1. 2020 - 00:01)

Jsem na tom stejně jako předchozí pisatel, je mi 40 let. Už si ho ani moc nehoním, nemám moc potřebu.

Paníček (Út, 14. 1. 2020 - 20:01)

Panic po třicítce určitě existuje – jsem jím např. já, kterému bylo včera 39 let. S žádnou holkou jsem nikdy ani nechodil, ani se nelíbal, prostě vůbec nic. Může za to sociální fobie. Už jsem si tak nějak na samotu zvykl a neřeším to. Občas mám ale slabou chvilku a samota zabolí...

Petr (Út, 14. 1. 2020 - 22:01)

A honiš si tedy pero?

Paníček (Út, 14. 1. 2020 - 23:01)

Jasně, bez toho by to nešlo:-).

Pepan (Út, 14. 1. 2020 - 16:01)

Existuje.

Bohdana (Čt, 7. 3. 2019 - 22:03)

Ano,je zvláštní doba.Uznávám že takové holčičí chování úplně zmizelo

Bohdana (St, 6. 3. 2019 - 23:03)

Myslím že jich bude hodně protože je to samý tragéd a mamánek co se boji živých žen. Koukat na NET to jo,ale skutek utek

panic po třicítce? (Čt, 7. 3. 2019 - 11:03)

Pozor, nějaký důvod to mít musí. Není to standardem.

Jindra (Čt, 7. 3. 2019 - 08:03)

Ještě by jste si mohla navíc uvědomit,že by bylo fajn,kdyby se i ty ženy chovaly opravdu jako ženy.Ale ne tak,jak mnohé předvádějí,bud' jako feministické trapky a nebo vyčůrané prospěchářky,co hledají jen vlastní dobro.A nebo takové,co mají muže za šaška a bulíka,se kterým je možno skvěle manipulovat a on jim splní každé přání bez ohledu na jejich skutečné kvality.Až takových spoustu žen nebude,tak potom i většina chlapů bude chlapama,kteří nebudou vypláchnutí a změkčilí tupou feministickou výchovou,která je jim často od mala vtloukána do hlavy,a nebudou mít strach z žen.

Houmi (St, 6. 3. 2019 - 11:03)

No v dnešní době je pro hodného introverta skoro nemožné někoho najít .

Lukáš (Po, 7. 1. 2019 - 19:01)

Nemyslým si, že by chlapi, co zůstali panici do vyššího věku museli mít nějakou převahu. Navíc ne všichni, kteří pár partnerek před tou, s kterou se pak usadí musí být nějací sběratelé trofejí. Já nikdy nestupoval to vztahu s ženou, jenom kvůli tomu, že bych potřeboval sex i když ted toho byl součástí a určitě jsem se na něj těšil. Myslím, že bylo dobře, že jsem pár holek před svojí ženou poznal a při pohledu zpět doveld ucenit její kvality....jak duševně, tak fyzicky.

Waltr (Pá, 29. 9. 2017 - 15:09)

A seš aspoň kočka? Jinak...Stačí, když to není kráva.

Honza (Pá, 29. 9. 2017 - 14:09)

I to je v plánu :DA seš aspoň kočka? Jinak nebude chtít vodpanicovat. Nebo aspoň ne vodpanicovat vod tebe.

ZZZZ (Pá, 29. 9. 2017 - 10:09)

Ano existují panicové po 30tce. Je mi totiž 31. Akorát jaksi nemám zájem to měnit. Nemám rád jakékoli doteky ať ženské či chlapy - nepříjemné je mi i blbé podání ruky. Jak mi někdo vleze pod 1,5 metru jsem nesvůj. Prostě tak nějak mi v tomhle ohledu vyhovuje celibát. Připouštím odlišný nšjaký fantazie, ale nesouhlasím s nimi (trans.) Postupně začaly být ženské aktivnější než já. Občas se vyskytne hold nějaká blbka co se spálí. Proč se snaži o něco co je nepříjemné a hnusí se mi.

:D (So, 19. 8. 2017 - 16:08)

někde odpanicujI to je v plánu :D

Tak ho (So, 19. 8. 2017 - 16:08)

Jsem zamilovaná do jednoho...někde odpanicuj

Reklama

Přidat komentář