Reklama

Vzrušuje mě máma

luci (So, 16. 3. 2019 - 23:03)

Pokud si ve vztahu neudržíš dominanci , tak ano . Ale to přece záleží na tobě . Sexuální vztah se synem je pochopitelně přechodnou záležitostí- Tedy neperspektivní.

renata (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Je to na draka. Nikdy mě moc neposlouchal, ale pak už vubec . A sex má s přítelkyní i se mnou , s tím nic nenadělám.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Proč by jsi s tím nic nenadělala?To mu nedokážeš říct ne?

renata (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Je to muj syn, stejně neposlechne a on to na mě umí .

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 16:03)

Právě proto že je to tvůj syn by tě měl poslechnout a uvědomit si, že to není normální.

Renata (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Nikdy jsem nebyla matkou roka , a když to nechci, je vzteklej , se vším tříská , tak raději souhlasím.

warp (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Na to, aby to člověk úplně odsoudil nebo taky možná částečně schválil je asi třeba vědět víc o konkrétní situaci. Taky věk je dost důležitý. Nevím jak je to ve vašem případě, Renato, ale když je kluk mladistvý, tak to bude asi problém. Zjevně vám chybí manžel a hlava rodiny. Hlavou rodiny muže být i váš syn i když nevím kolik mu je let, no neměl by to projevovat vynuceným sexem s vámi. Znám z mého okolí podobný případ Jedna naše známá už několik let intimně žije se svým otcem. No ona má už přes třicet a její táta přes padesát. Všechno začalo potom co se rozvedla a jemu pak zemřela manželka. Přestěhoval se do sousedícího bytu a ona mu ze začátku prala, uklízela, vařila a později přišlo i na sex…

renata (Po, 18. 3. 2019 - 18:03)

Je mi 40+ a jemu 17, skutečně je hlavou rodiny . On není špatnej, moc si toho se mnou v dětství neužil , možná mi to vrací. Není násilnej, jen vždy dosáhne , co chce.

Návštěvník (Po, 18. 3. 2019 - 17:03)

Tak to je špatná výchova.

Olda (Pá, 15. 3. 2019 - 23:03)

Tak pokud mu to prošlo , tak se dá předpokládat že to zkusí znovu.

luci (Pá, 15. 3. 2019 - 23:03)

Může , ale nemusí . Je to padesát na padesát , čas ukáže .

Olda (Pá, 15. 3. 2019 - 22:03)

Třeba by si stačilo jen vyříkat nějaky věci ...

luci (Pá, 15. 3. 2019 - 23:03)

Nebo může doufat , že po ní hošan znovu nevyjede. Každopádně bych se jistila ,aby to bylo bez následků.

Vlaďka (Ne, 10. 3. 2019 - 10:03)

Příjemné to rozhodně není, že mě někdo zneužije bez mého vědomí, to mě pěkně deptá. Ale probírat to s ním nebudu, nechci ho traumatizovat do budoucna. Myslím, že ho to mrzí. Nechci na to myslet, musím to co nejdříve zapomenout.
Četla jsem tu všechny příspěvky a tak trochu se ho snažím pochopit. Až bude mít partnerku, určitě ho myšlenky na sex s matkou přejdou.

Tomáš (St, 12. 6. 2019 - 00:06)

Tak gol by byl kdyby sli k tobe na navstevu a nadhodit navrh na trojku...

renata (Pá, 15. 3. 2019 - 21:03)

U nás to taky tak začalo, jestli to hned neutneš , bude to pokračovat.

Mila (Čt, 23. 7. 2020 - 15:07)

Ahoj. Dej mi na sebe číslo, mě se to také něco podobného přihodilo.

Vlaďka (Ne, 3. 3. 2019 - 15:03)

Byla jsem zneužita svým synem. Po jednom dost nepovedeném večírku jsem se druhý den probudila v posteli zcela nahá, cítila jsem výtok a cítila jsem z něho pach spermatu i konzistence byla zřejmá. Že jsem domů dorazila bez úhony vím jistě, stejně to, že jsem ulehla v noční košili a kalhotkách. Byla jsem opilá, ale že bych tak tvrdě spala? Nesmysl. Jediný, kdo to mohl být, byl můj dospívající syn. Manžel s nám již rok nežil. Celý den se mi vyhýbal a já nenašla odvahu se jej na cokoliv ptát. Ale, že by se něco podobného stalo v naší rodině, to mě naprosto děsí.

luci (Ne, 3. 3. 2019 - 21:03)

Nedělej z toho vědu , nejsi první mamka , kterou přefikl synek . Postarej se ať je to bez následků a drž pusu. To je nejlepší co můžeš udělat.

Návštěvník (Ne, 3. 3. 2019 - 20:03)

To jsi potomka pěkně vychovala....
A když jsi byla tak ožralá, že si nepamatuješ, jak tě někdo šuká, tak jak máš jistotu, že jsi nepřivedla někoho z toho mejdanu a ten se po akci po anglicku vypařil?

Reklama

Přidat komentář