9695 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
*sám (anonym) jsi psal že obřezaný úd je daleko hezčí, partnerku nehledáš, sexuální život by ti to tudíž nenarušilo, jak by se obával. Hlavně dnes nepít, oslavit pitím čisté vody, maximálně si dopřát ovocný džus. A taky se nepřežírat, není to zdravé na srdce. Máte tam nějakou skvělou doktorku, původně zastupovala primáře SU, nyní to po něm převzala. Obřezávat prý umí výborně. Kolega v práci vyprávěl, jak měli židovského kamaráda, co se na obřízku vyloženě těšil a pozval je na SLAVNOSTdo synagogy, kde to prováděli. Samozřejmě, slavnost to je i v nemocnici, aspoň tam si vzít pěkný oblek, bílou košili a kravatu. A doktorce přinést pěknou kytku.*-----------------------------------------------------Zase plácáš vyložené nesmysly. Vím, že moje uroložka vopižlévání vůbec nepreferuje. Navíc jsem měl včera na mé narozeniny od ní "dáreček". Provedla mi cystoskopii. Na rozdíl od doktorů - chlapů, kteří mi ji dříve prováděli jsem nic nepříjemného necítil, ani jsem pak neměl následné pálení při močení.
1. Březen 2019 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Jenom tu musím psát kvůli tobě a evangelikálovi takovéto jalové příspěvky. Jsou však pro mne nutné, protože se bráním vašim křivým výpadům. Už z rakouského netdoktora vím, co jste vy, agresivní cirkumfetišisté, zač.
1. Březen 2019 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
sám (anonym)
jsi psal, že úd s obnaženým žaludem je hezčí - to není prosím žádný křivý výpad. Pouze připomenutí, co jsi před časem sám napsal a asi jsi to nezmínil jednou, ale vícekrát. Nakonec toto je názor většiny žen, to není žádné obvinění ani výpad. Jen je nelogické, že pak tolik bojuješ proti obřízkám. Stejně tak jsi napsal, že když jdeš na nuda pláž, tak si vždycky předkožku stáhneš dozadu. Ty mi přijdeš jak ti nejvíc homofobní kněží, co ve skutečnosti sami jsou homosexuálové. Bojuješ proti něčemu, co se ti ve skutečnosti líbí. Na rozdíl od kněží nemáš důvod něco předstírat, že. To srovnání, podotýkám, tě nijak neobviňuje z homosexuality, ale z přetvářky. Dokonce si myslím, že máš rozdvojenou osobnost, tvůj fanatismus je opravdový, nic nepředstíráš, žiješ tím a vše tomu obětuješ. Na druhou stranu se ti líbí věc, proti které bojuješ, jen se to snažíš co nejvíc popřít, sám v sobě. Chápu, žes měl těžké dětství, prožil jsi svoje. I když docela obratně umíš druhým zapůsobit na city, ale svoje jsi zažil. Psal jsi též věci, co říkal Martin Luther. Jenže on když vyhlásil svoje Teze, tak pak následovaly činy. Odešel z mništví a oženil se, co vím, tak si vzal bývalou řeholnici. Bylo mu myslím 42 let, ty budeš vědět lépe. Sám jsi trouba, před lety tu ta Hana byla sama s klukem, kdyby ses trochu snažil, nebylo by těžké s ní začít vztah. Jen by to chtělo se vrátit k víře a do církve, nejlépe CB. Samozřejmě bys musel skončit s pitím a pamatuju-li se dobře, tak bys musel na obřízku. Ale třeba bys jí ukecal, jí šlo aby nedostala rakovinu, možná by stačilo nosit předkožku trvale vzadu. Jen by tě taky nikdy nesměla nachytat, že si ho honíš. Jako křesťanská žena by ti vyhověla, když bys po ní chtěl, samozřejmě mimo dny, kdy je nečistá. Dneska bys už netlačil kočárek, leda s druhým dítětem a s prvním by sis pěkně hrál už na pískovišti. Zas tak starý nejsi. Ty místo toho jsi na ni byl sprostý a vyhrožoval jsi ji, že odsud utekla a neodváží se sem přijít. Ženská po 40 s dítětem, ta shání špatně a zas tolik si nevybírá. Ale ne, radši na ni jak hulvát. Co vím, tak obřízka by ti pomohla u 80% žen, opravdu jen minimum je, co se jim to nelíbí a spíš jde o to, že jsou zfanatizované ale vskrytu se jim to líbí taky. Obřízka by byl první krok k jinému životu, pak najít si nějakou ženskou, co by na tebe trochu dohlédla. Abys nepil, neonanoval, pravidelně se myl a koupal atd. Zrovna ta CB, tam je plno žen kolem 40, co jsou svobodné nebo pár irozvedených a shání chlapa a nikoho nemají. A neřešily by ani, jestli máš břicho nebo pleš, to zas tak podstatné není. Příjem máš slušný, tak by nebyl problém nějakou babu sehnat.
1. Březen 2019 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Zase grafomanský román od cirkumfetišáka-----------------------------*jsi psal, že úd s obnaženým žaludem je hezčí - to není prosím žádný křivý výpad. Pouze připomenutí, co jsi před časem sám napsal a asi jsi to nezmínil jednou, ale vícekrát. Nakonec toto je názor většiny žen, to není žádné obvinění ani výpad. Jen je nelogické, že pak tolik bojuješ proti obřízkám. Stejně tak jsi napsal, že když jdeš na nuda pláž, tak si vždycky předkožku stáhneš dozadu. *------------------------------------------------To, že jsem byl dříve cirkumfetišák a dokonce jsem uvažoval o tom, že se nechám vopižlat, jsem se nikdy netajil. Teprve před pěti lety jsem narazil na případy mužů, kterým ta obřízka zničila jejich sexuální život jsem na ní změnil svůj názor o celých 180° a stal jsem se intaktivistou. To, že se to líbí většině žen? Těm, se kterými jsem něco sexuálně měl, se to nelíbilo ani jedné, jinak bych už byl dávno vopižlanej. Dnes už vím, podle toho co píšou na emiminu, kde se ty zbabělče bojíš ukázat, vím, že takové tvrzení neni nic jiného, než stupidní cirkumfetišistická propaganda. Nejen na nudaplážích, tu předkožku nosím staženou dozadu častěji, zvláště v horkých dnech. Akorát po tom úrazu, kdy mně na té urologii kvůli krvi v moči nakonec dali po týdnu na další týden bužírku a pytlíček, jsem si naběhl. Při sprchování jsem jsi ji jako obvykle stáhl a ouha, ona šla horko těžko zpátky. Teď už vím, že komu dali tu bužírku, že jsi ji stahovat dozadu po tu dobu nesmí. Ke všemu mě při tom viděla jedna zdravotnice a ta mě za to, že jsem si tu předkožku při tom sprchování stáhl těžce sepsula. Tvářila se důležitě jako by to byla vrchní sestra ale nakonec jsem zjistil, že to byla obyčejná sanitářka.
1. Březen 2019 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
*Ty mi přijdeš jak ti nejvíc homofobní kněží, co ve skutečnosti sami jsou homosexuálové. Bojuješ proti něčemu, co se ti ve skutečnosti líbí. Na rozdíl od kněží nemáš důvod něco předstírat, že. To srovnání, podotýkám, tě nijak neobviňuje z homosexuality, ale z přetvářky. Dokonce si myslím, že máš rozdvojenou osobnost, tvůj fanatismus je opravdový, nic nepředstíráš, žiješ tím a vše tomu obětuješ. Na druhou stranu se ti líbí věc, proti které bojuješ, jen se to snažíš co nejvíc popřít, sám v sobě.*--------------------------------------------- Homofob nejsem, to bych neoxidoval na jejich stránkách. Mnohokrát jsem napsal, že celé té věci kolem homosexuality nerozumím ani rozumět nechci, v minulosti jsem pár takových osobně znal, v současnosti už ani jednoho. Moje osobnost ve věci kolem obřízky vůbec není rozdvojená. Prostě jsem v této věci dříve bloudil, svůj blud jsem před pěti lety rozpoznal a zavrhl a na tvrdo, až fanaticky jsem začal s tím cirkumfetišistickým bludem bojovat. Teologicky jsem to měl srovnané už o deset let dříve, jde o časové nařízení SZ srovnatelné s obětmi zvířat, které nemá v křesťanství, jak o tom natvrdo NZ píše, vůbec co pohledávat. Kdo tvrdí, že je křesťan a obhajuje obřízku je dle NZ kačíř. K tomu apoštol Pavel píše: KACÍŘE JEDNOU, DVAKRÁT NAPOMEŇ A PAK SE HO ZŘEKNI.
1. Březen 2019 - 14:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na jsi psal, že úd s obnaženým
Zbytek tvého grafomanského románu není nic jiného než bláboly kacíře, který pošlapal Písmo svaté a chorobného agresivního cirkumfetišisty. Ono to projudaistické kacířství mezi evangelikály není jen obřízka, je to mnohem hlubší a má to několik století staré kořeny, které se táhnou až ke starým puritánům.-------------------https://www.apologet.cz/?q=content/category/52-zidovske-koreny-------------------------------------Křesťanský sionismus Teorie vychází z progresivního dispenzacionalismu a v letniční variantě jej překonává tím, že zdůrazňuje existenci charismat pro dnešní dobu. Učí se zde, že v závěru dějin dojde k obnově Izraele na etnickém a územním principu. Izrael bude obnoven nejprve politicky, vybuduje chrám, ovšem do tohoto chrámu vstoupí Antikrist (teorie „království nyní“ zde spatřuje Krista!). Izrael bude, snad ještě v době zatvrzelosti, napaden nepřítelem z nejzazšího severu (zřejmě Ruskem), načež bude vysvobozen skrze velké zemětřesení. Před příchodem Krista s vytrženou církví dojde skrze soudy k uvěření obyvatel Jeruzaléma, spáse ostatku (celého) Izraele a k bitvě národů u Armageddonu, kdy budou vojska Antikrista poražena přicházejícím Kristem a jeho vzkříšenými svatými. Co je zde znamením: Chrámem je obnovený Izraelský kamenný chrám (případně jde i o obraz padlé církve), do nichž vstoupí Antikrist a začne jeho (sedmiletá) světová vláda. Tu zničí svým příchodem Kristus a nastane milénium.------------------Takové učivo je dle mne evidentně kacířské.
1. Březen 2019 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
tragéd (anonym)
Studente Vitásku, vyser se na lásku ...
1. Březen 2019 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
tady se ale člověk dozví věci...
1. Březen 2019 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
trochu (anonym)
Odpověď na Zase grafomanský román od
to nechápu. Buď ses šel sprchovat sám, pak na tebe nikdo nečučel. Nebo si k sprchování musíš vyžádat asistenci zdravotnice, pak ovšem tě měla poučit co a jak. Protože normální je, že při sprchování se předkožka stahuje, kdo ji teda má a kdo ji nemá vzadu trvale, že. Někdy se stane, že při katetrizaci nechají pacientovi předkožku staženou dozadu trvale, obecně před tím ale varují. Nevěřím tomu, že katetr způsobuje, že předkožka nejde vrátit zpět, naopak než katetr zavedou, tak potřebují sami tu předkožku stáhnout dozadu. Jestli to spíš nesvědčí o tom, že tu předkožku máš poněkud užší, podobně jako tvůj pokrevní strýc, co byl kvůli tomu obřezán. A jestli by se nevyplatilo z toho důvodu - užší předkožky - podstoupit zákrok sám. Co myslíš, že dělají u mužů, co mají předkožku stále vzadu, ale mají ji. Při katetrizaci mu kůžičku nechají jak je, mnohdy by ani natáhnutá na žalud tam nedržela. Sám to víš, že je určité procento mužů, co se jim předkožka sama stáhne dozadu a na žaludu nedrží. Ty ovšem, zdá se, máš tu předkožku poněkud užší.
1. Březen 2019 - 19:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jak (anonym)
Odpověď na Zbytek tvého grafomanského
je vidět, kacířství jsi studovaný dost. Mně se stačí držet Kristova slova, který řekl žene ze Samaří, že spása je ze Židů. Ježíš byl Žid, s židovským národem se plně identifikoval, stejně jako dřív tento národ vyvolil Bůh Otec. Přijde mi, že jsi zasažen antisemitismem. Jenže Bůh proklel nepřátele Božího lidu - Izraele, vlastně to prvně řekl v požehnání Abrahamovi, pak to vícekrát zopakoval. Já si třeba nemyslím, že někdo, věří-li nějaké herezi, tak kvůli tomu je na něm od Boha kletba. Ale kdo je nepřítelem Izraele, tak toho se to týká. To se pak projeví, že se stane člověku nějaké neštěstí, nemoci, úrazy, finanční nedostatek, předčasná úmrtí atd. Pokažený, zmarněný život, tak to je takový výsledek. Bůh ustanovil svoji smlouvu s Abrahamem, v ní stanovil obřízku, tu nedrží jen Izraelci, ale i Arabové, jelikož se počínají za potomky Izamaele. Nikomu netvrdím, že obřízka je nutná ke spáse, ale slovy apoštola, obřízka prospívá. Zdá se mi, že víc čteš aktivistické bludy proti obřízce a Písmo jsi dlouho nevzal do ruky.
1. Březen 2019 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na je vidět, kacířství jsi
Nevím jak moc mužům obřízka prospívá , ale jedna aktivní matka se mi pochlubila touto modifikací synka . Viděla jsem těsnou obřízku penisu puberťáka , fakt síla , ale byla jsem překvapená jak ochotně se mi na pokyn matinky předvedl . Vůbec se nestyděl . Řekla bych ,že byl na to hrdý .
1. Březen 2019 - 23:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Nevím jak moc mužům obřízka
Jako bývalý cirkumfetišista moc dobře vím jak cirkumfetišistická propagnda funguje. Samozřejmě mamánek, který byl na to hrdý.--------------Jakub sem už pár let nepíše, byl také mamánek, ale v tom zdravém slova smyslu.
2. Březen 2019 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na je vidět, kacířství jsi
Evangelikále, pokratče, nikdy jsi mi tu nedodal novozákonní versus, ve kterém je expicitně psáno, že obřízka prospívá. Takový versus v celém NZ neexistuje. Naopak, apoštol Pavel natvrdo píše, že je obřízka těla škodlivá, protože vede k duchovní domýšlivosti.----------------Tento úpadek evangelikálů viděl ve své vizi už starozákonní prorok Jeremiáš (Jirmejáhú), který snad věděl o zvrácenosti, která v tomto vypukne v USA---------------24„Hle, přicházejí dny, je výrok Hospodinův, kdy potrestám všechny, kteří se obřezávají, a přesto jsou neobřezaní: 25Egypt, Judu, Edóma, Amónovce, Moába a všechny, kdo si vyholují skráně a sídlí na stepi, neboť všechny tyto pronárody jsou neobřezané. I celý dům izraelský má neobřezané srdce!“------------------------------------Nemám obřízku těla, ale mé srdce je po přijetí Krista i přes mé přešlapy obřezané. Takže jsem vopižlanec, jenže mé vopižlání lidskýma rukama provedeno nebylo, takže není na mém těle zjevné.
2. Březen 2019 - 0:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Gine/Luci (anonym)
Odpověď na Nevím jak moc mužům obřízka
Luci je také jasný další nick, který používáš a naprosto svědčí o tvé rozdvojené osobnosti, bipolaritě a snahy se schovat pod "kapuci". Slovo modifikace tě jasně usvedčuje . Žádná žena ani matka by obřízku syna nebo kluka nenazývala modifikací, těsnou ap. Ženy berou obřízku jako takovou a timto pro ně končí. To znamená, že je to další nick, který má zakrýt tvé působení v dalších vláknech typu líbí se mi kastrovaní muži, spidní prádlo u chlapců ap., neboť žádné ženě se kastrovaný muž nelíbí ani líbit nemůže.
2. Březen 2019 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Odpověď na Nevím jak moc mužům obřízka
nevím, kolik ti je, ale u kluků a trvá to obvykle i v dospělosti, tak platí, že před svojí matkou se nestydí, to se týká nějakých 95%. Spíš se bude stydět v nemocnici před doktorkou nebo sestrama ap. A kluk, co není ještě dospělý, tak velmi často bere jinou dospělou ženu jako svoji matku, zvl. když to je její známá nebo teta. Samozřejmě ví, že nesmí špehovat jak svoji matku, tak ani jinou dospělou ženu. Opačně vůbec nevidí důvod, proč by se styděl když ho matka vídá od mala. U dcer to bývá někdy jinak, i když často se před vlastním otcem nestydí ani dívka v pubertě nebo později. Rozhodně to není pravidlem a v rodinách to mnohdy je nastaveno, že otec smí dceru vidět třeba do jejích 10 let, pak od 11 je v podstatě absolutní zákaz. Podobné i ve školách, pokud jde o učitelku, tak klidně bude dohlížet na kluky ve sprše, i když jim bude 15. Učitel by mohl dohlížet leda na prvňáčky, max druháky a i tak by udělal dobře tam být ještě s kolegyní. Aby se koukal, jak se sprchují třeba jedenáctileté a starší, tak toto je na kriminál, měl by značná popotahování, policie, soudně nařízené sexuol. vyšetření atd. Jinak ovšem platí, že kluci od určitého věku se nesmí obnažit před ženou nebo dívkou. Pokud ale žena vejde do určených prostor, tak tam muži nazí být smí nebo musí, třeba sprchy na plavečácích ap. Nechodí tam každá žena - návštěvnice, ale výhradně personál. Mužský personál do ženských prostor ovšem nesmí.
2. Březen 2019 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na Luci je také jasný další nick
já nevím, jak to básník myslel, koho myslel, že užívá další nick "Luci". Dle básníka tu píše tak 4 lidi, on, jeho kamarád violista, "Zkoumal" a "Evangeliká" - jak je onálepkoval ty poslední dva.
2. Březen 2019 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
25Obřízkatotižskutečněprospívá, dodržuješ-li Zákon; 31Jakou[má]tedyŽidvýhodu?Ajaký[je]užitekobřízky?2Velikývkaždémohledu!Předněovšem[ten],že[jim]bylasvěřenaBožíslova. - toto jsem nakopíroval z Bible online, mistr teolog si odkaz jistě najde sám. Ostatním https://ebible.org/pdf/cesnkb/cesnkb_ROM.pdf . pozor jen, při copy-paste to z pdf formátu odstraní mezery.
2. Březen 2019 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Jenže období Zákona skončilo už před 2000 lety, což někomu pořád nedochází. Jak Zákon, tak obřízka byly věci časové. Kdo považuje obřízku za věc nadčasovou je kacíř.
2. Březen 2019 - 12:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na to nechápu. Buď ses šel
Ona tam ta sanitářka vlezla, protože tam zajela s ležákem, kterého tam šla sprchovat, já jsem se už utíral a on šel po mně.
2. Březen 2019 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na je vidět, kacířství jsi
Kacířsky vytrháváš věci z kontextu. Ona se ptala, který chrám je pravý, zda židovský nebo ten jejich na hoře Gerizim. Spása je ze židů znamená, že ten jeruzalémský. Jenže Ježíš ji řekl, že období Zákona tak jako tak končí. A s tím skončila i dočasná obřízka:--------------Jan 4 22Vy uctíváte, co neznáte; my uctíváme, co známe, neboť spása je ze Židů. 23Ale přichází hodina, ano, již je tu, kdy ti, kteří Boha opravdově ctí, budou ho uctívat v Duchu a v pravdě. A Otec si přeje, aby ho lidé takto ctili. 24Bůh je Duch a ti, kdo ho uctívají, mají tak činit v Duchu a v pravdě.“----------- Kacířský evangelikále, to ti nedochází, že ten, který lpí na obřízce těla mít obřízku srdce nemůže. Ďábel na to šel v USA jiným fíglem, nakukal lidem, že tamní obřízka není náboženská. Ve skutečnosti ale náboženská je a tak tamní křesťané padli do jeho pasti stejně jako jsou v té pasti křesťané některých orientálních církví?-------------Že jsem Bibli dlouho nevzal do ruky? Na rozdíl od tebe píšu jak tu na doktorce, tak i na Xichtáči na duchovní témata. Jsem tam ve skupině ATEISMUS VERSUS VÍRA.....................Ta slova apoštola je potřeba vzít v kontextu ------tys to však z kontextu kacířsky vytrhl a překroutil. Doufám, že jsi v té CB v tomto ojedinělý a o tom tam nemluvíš. Pokud je však v CB takových více, tak to znamená, že je lepší se jí obloukem vyhnout.--------------------------------------V islámu i přes to, že je velmi široce praktikovaná obřízka povinná není----------musulmani mají pro ni zcela jiný důvod, mají vybájené, že se Mohamed narodil bez předkožky.-----------To by pak musel být antisemitou Theodor Herzl, zakladatel sionismu, který svého syna Hanse obřezat nenechal a též všichni židé, kteří tu obřízku jako zastaralou odmítají. Tvé tvrzení, že jsem antisemitou je zcela absurdní.
2. Březen 2019 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
to (anonym)
Odpověď na Ona tam ta sanitářka vlezla,
přijde dosti divné, že vleze normálně do pánské sprchy. Pokud by tam šla s pacientem, kterému bude asistovat, tak proč ne. Pokud tam je ale nahý muž, co to s ní nemá domluvené, tak má počkat, až odejde. I zdravotnické zařízení má respektovat nahotu pacienta, např. nemá ho vidět vic personálu, než je nezbytně nutné. Dnes už nejde, aby si pan asistent nebo docent přizval na gynekologickou prohlídku studenty a neměl k tomu svolení od pacientky, která tam bude před nima nahá. Pokud tam už vlezla, tak minimum slušnosti by bylo se na nahého muže nedívat - jelikož tomuto neasistuje. Natož na něj detailně koukat, takže si všimne, že má staženou předkožku. A ještě ho za to seřvat. Já jsem párkrát zažil, že mě pérovala v nemocnici sestra, sanitářka ale nikoli. Samozřejmě, pokud tam takto vlezla a všimla si, tak pokud by dotyčnému nešla ta předkožka dát zpět, tak je v pořádku, že tady by mu nabídla pomoc, ideálně zavolat sestru. Já naopak v nemocnici zažil, že ležícímu pacientova sestra v rámci hygieny předkožku stahovala dozadu, dědek řval, že mu trhá kůžičku, ona mu vysvětlovala, co dělá, nebo spíš to vysvětlovala mně, protože dědek to přece věděl. Dle mého názoru než mu na něj sáhne, tak mu má aspoň sdělit, že mu tu předkožku stáhne. Tohle není jen otření žínkou, ale dotýká se ho na intimním místě rukou. Když se mi před časem kožní doktorka dívala na hlavu, mezi vlasy, tak se na to dovolila, nezačla mi rozhrnovat vlasy a koukat, jestli mám lupy. A teprv když tam člověk byl s něčím co se týká genitálií, tak ani doktorka si nemůže dovolit pacientovi rozepnout kalhoty a vytáhnout ho ven, aby si ho prohlédla. Musí pacienta požádat, aby to udělal sám. Na plavečákách to je běžné, že tam do sprch nebo šatny mužů vleze šatnářka nebo uklízečka. Pokud tam dnes mají někde Ukrajinky, tak ty odvrátí tvář, takže se opravdu na člověka nedívají, český personál toto neřeší. U těch Ukrajinek si dokonce myslím, že tam lezou jen proto, že tam vlézt musí, mají to v popisu práce a nemůžou čekat, až návštěvníci odejdou. Samy by mezi nahé muže nevlezly, českým ženám to problém nedělá.
2. Březen 2019 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Ono se děje věcí, které by se dít neměly. Ta sanitářka byla celkové případ ženské, které se říká ženská - generál.
2. Březen 2019 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Odpověď na Kacířsky vytrháváš věci z
ty jsi psal velmi nehezky té paní (Hana), co obstarala obřízku svému synovi. Nemohl jsi jí přijít na jméno a dodnes o ní píšeš. Podle tebe naprosto nevadí, když matky u svých synů tolerují masturbaci. Jistě, ony nevědí, proč to je špatná, já je neodsuzuji. Ale ty to víš a je ti to fuk. Zato že přišel kluk o kůžičku, kterou k tomuto zneužíval, tak to je oheň na střeše. Říkám si, kéž je víc takových matek, co se tak pečlivě starají o své syny. Nejde jen o blaho těla, ale i duše. A tam to nebylo kvůli tomu, že by to chápala jako výraz smlouvy s Bohem. Ale mezi evangelikálními ženami je více takových, jen se o tom veřejně nemluví. Já toto plně schvaluji. Stejně si myslím, že na čtení Bible moc čas nemáš, když pořád píšeš na internetu ty svoje aktivistické bludy. Nakonec co se týče těch žen, tak to chápou i jako ochranu zdraví partnerky daného muže, sám jsi uváděl českého profesora, co o tom psal, ale o tom psalo tolik lékařů, že to je všeobecně uznávaný fakt. Vidím, že kdyby po tobě chtěla některá před sexem obřízku, tak bys radši se s ní rozešel. Asi hlavní mít kůžičku, za kterou se budeš tahat a oželet skutečný partnerský vztah. Asi třetina populace mužů je obřezaná, na celém světě, není pozorováno, že by to někomu vadilo, krom těch tvých pár případů z aktivistických stránek, co jsi někde vyčetl něčí báchorky. Filipínci jsou křesťané, kluci se tam na obřízky vyloženě těší. Zas tak bolestivé to není, když někteří při obřízce mají erekci.
2. Březen 2019 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
To nebylo kvůli masturbaci jako takové. To už jsem věděl, že existují muži, kterým ta obřízka zničila sexuální život a mnohdy je u takových mužů přes hodinu trvající masturbace jediný způsob, jak dosáhnout orgasmu -------něco to vokopčím..................... Obřízka nejen odstraňuje tkáň bohatou na nervová zakončení ale též 50% kůže penisu, na které jsou ta nejcitlivější nervová zakončení. Holý žalud je při tom také navíc zkeratinizován, což ještě více snižuje sexuální citlivost. Mnozí obřezaní muži v Awakeningsově studii hlásili, že je znecitlivění po obřízce donutilo, aby vzdali nebo vynechali jemnější zábavu při předehře a okamžitě začli s vlastním pohlavním stykem, z čehož měli silnější stimulaci. Často při sexuálním styku bušili a potřebovali extrémně násilné, mnohdy i bolestivé impulzy, aby byli dostatečně stimulováni, aby měli potěšení a také, aby vůbec dosáhli orgasmu. Jiní muži uvedli, že se často potřebují uchylovat k praktikám, které jim poskytují silnější stimulaci než vlastní pohlavní styk - například orální sex, anální sex nebo masturbace a že se snaží kompenzovat sníženou kvalitu sexuálních zkušeností množstvím a tak že mají nutkavé sexuální chování, které je vede k promiskuitě.------------- Viktoriánská puritánská svévole a mrzačení pohlavních orgánů v rozporu SZ přineslo své ovoce - naprostý morální rozvrat nejprve americké a pak i západoevropské společnosti, vzestup homosexualismu - dnes je moderní, pokud heterosexuální muž žije bisexuálně, genderismu s výmyslem, že existuje až třicet pohlaví a všech jiných zvráceností. To je ovocem svévolného zavedení mrzačení pohlavních orgánů - obřízky.
2. Březen 2019 - 13:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na ty jsi psal velmi nehezky té
Evangelikále, když jsem si tvůj poslední příspěvek přečetl celý, tak je mi jasné, že jsi evidentně zvrhlík - tvůj zvrhlý cirkumfetišismus časem vyplaval zcela na povrch.
2. Březen 2019 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Mates (anonym)
Myslím si, že ženy - matky obřízku svých synů podporují podvědomě prostě proto, aby ten kluk, až vyroste se líbil jeho vlastní partnerce. Každý rodič chce ať už vědomě nebo nevědomě pro své dítě to nejlepší, aby v něčem oproti ostatním vynikalo, bylo vyjímečné. Moje mamka také uvítala, když jsem ji už v dospělém a plnoletém věku oznámil, že se nechám obřezat...a v tomto záměru mě podporovala.... Třebaže, když jsem byl dítě jí to možná přišlo dost brutální a věčně problémy s předkožkou se snažila léčit mastičkami a bylinkami. Velké překvapení bylo, když za mnou potom přišla moje ségra a s úsměvem se ptala se co a jak..jaké to je atd..má první reakce byla jestli její partner má nějaké problémy? Ona že nemá, ale že až budou mít děti, že by je nechala obřezat.....prostě si myslím, že i ona podvědomě chce, aby její děti byli v něčem vyjímečné..... Já ji řekl, že v případě, kdyby měli sebemenší problém to můžu jenom doporučit...aspoň se nebude nějaký synoveček trápit celé dětství madtičkami jako já....svému dítěti (až nějaké budu mít) bych to taky hned nechal udělat...v případě jakýchkoliv problémů....jinak ne.
2. Březen 2019 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Mates (anonym)
A podotýkám, že celá rodina jsme vyznáním katolíci...evangelíky respektuji a nesmírně si jich vážím...stejnětak respektuji i všechna ostatní nekřesťanská náboženství. Nechápu ty debaty o kacířství a o tom co je ohledně obřízky v Písmu. Toto beru výhradně jako zdravotní problém, né náboženský.
2. Březen 2019 - 16:36
Obrázek uživatele Návštěvník
ano, (anonym)
Odpověď na Myslím si, že ženy - matky
dosti matek nedá své synky obřezat, protože jim to přijde bolestivé. Přitom záběry z Filipín ukazují, že ve skutečnosti to je banální zákrok, po kterém kluk jde odpoledne se koupat do moře. Samozřejmě předtím mu to sestřička přelepila leukoplastí. Z útlocitu tak radši syny dlouhá leta trápí, aby to snad nebolelo. Kluk musí po doktorech, o problému ví sestra, mnohdy i širší okolí. Vyřešit to jednou a radikálně, to je pro kluka vysvobození. Stejně pak se nechává obřezat v dospělosti, mnohdy kvůli tomu má odložený začátek sexuálního života a bojí se i nevazovat vztahy. To je skutečné trauma. Obřezaní si užívají sexu stejně jako neobřezaní, nebo spíš lépe. Rozdíly jsou v zásadě malé. Ale ano, může být někdo, kdo je obřezaný a má nějaké potíže typu nejde mu dosáhnout orgasmus ap. Jenže tyhle potíže v určitém procentu mají i muži bez obřízky. Neexistuje studie, která by stanovila, že ty potíže u neobřezaných neexistují, ale o obřezaných ano. Leda to je v propagandě, tj výmyslech a lživé manipulace protiobřízkových aktivistů, tj. štváčů. Třetina mužů na světě je obřezaná, takže udělat studii by nebyl problém. Ti aktivističtí lháři tvrdí, že jejich lži jsou vědecky podložené. Přitom zrovna jeden takový aktivista spamuje svými příspěvky jakékoli diskuzní forum na téma obřízky, celkem masivně napadá doporučení a rady lékařů nebo stanovenou léčbu. On to totiž ví lépe. Jen se divím, že když měl dvakrát úraz, tak ani v jednom případě se neléčil u nějakých aktivistů, ale byl pěkně v nemocnici. Protože sám ví, že nějaký tlachal a lhář by mu svými žvásty nijak nepomohl. Je to známý fakt, že esteticky většina žen obřízku ocení. Dosti mužů dnes chodí dnes na zákrok čistě kvůli estetické stránce, nemají vůbec problémy ve smyslu nejde to přetáhnout, nebo dokonce po přetažení jde jen obtíženě vrátit zpět, nebo sice jde přetahovat, ale při styku jako bych vzadu měl škrticí kroužek ap.
2. Březen 2019 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
Odpověď na A podotýkám, že celá rodina
zčásti má obřízka tradici náboženskou a je třeba to respektovat. Pak tu ovšem před lety byla jedna paní, která dopřála obřízku svému synovi jednak kvůli úzké předkožce, potom i kvůli tomu, aby omezila jeho masturbaci, kterou on nezvládal a jí se to nelíbilo - z důvodu víry. Co vím, tak na obřízku šel dobrovolně, nebylo to proti jeho vůli. Takoví tu mají psát, ne štváči, co sami nemají zkušenost.
2. Březen 2019 - 17:00
Obrázek uživatele tony
tony
Odpověď na zčásti má obřízka tradici
Evangelikále lžeš. Ta bigotní sem přišla a scháněla se po jistém kloboučku, na kterém by mu tu předkožku nití zaškrtila sama doma a ta kůžička by mu upadla. Jenže tu narazila na mě. On tu předkožku vůbec zúženou neměl, nakonec ji musel nosit stařenou trvale vzadu. Až nakonec ta nána našla doktorku, která udělala podvod na pojišťovně, tak tu měl spočítané. Pak tu předkožku musel zase nosit pár týdnů na žaludu, aby šla lépe obřezat. To té náně nebylo málo, nabádala tu ostatní matky, jak udělat ten podvod na pojišťovnu. Udělala však chybu, dala tu svůj email, z kterého bylo vidět její jméno. Když jsem jí pohrozil udáním na Policii ČR, tak se odsud zdejchla a přestala tu obtěžovat. Evidentně se svému synovi a ostatním chlapcům mstila. Mrazí mne v zádech, když vidím, jak někteří takto nechutně zacházejí se svým dítětem.
2. Březen 2019 - 17:32

Stránky

Přidat komentář