Reklama

cvičení s folií

Ester (Po, 29. 4. 2019 - 15:04)

No, holky, jak ten body express https://bodyexpress.cz/ přesně probíhá? Jako já si to moc nedovedu představit... To jsi prostě napojená a jede do tebe elektřina a hotovo? Tím se ty svaly posilují?

Evelin (Po, 1. 4. 2019 - 14:04)

Hele, kolik tak ten body express stojí? To bude drahá sranda, že? Nevím, ale soudím tak podle toho, že je to hodne zajimavy cvičení a netradiční. Díky moc za info.

Dajika (Pá, 1. 3. 2019 - 13:03)

Rikko a ty bys nejaky cviceni doporučila? Máš nějaký osvědčený? na posílení celýho těla?

Rikka (Ne, 31. 3. 2019 - 18:03)

Ahoj Dajiko, na posílení celýho těla je skvělý cvičení http://bodyexpress.cz/. Sama na něj chodím a je to paráda. Je to EMS cvičení, díky kterýmu posiluješ během 20 minut celý tělo. Já na něj chodím a je to senzační. Výborný relax.

Rikka (Út, 29. 1. 2019 - 09:01)

Achjo, je mi docela smutno, když tohle čtu... :( jako já doufám, že tohle je vtípek a nikdo se folií neobaluje a pokud ano, tak doufám, že jen proto, že to chtěl zkusit a tím to hasne :( Já jsem prostě zastánce zdravého a pravidelného pohybu, nejlépe ve formě pravidelného koordinovaného cvičení, kdy je zaměřena pozornost komplexně na celé tělo.

Elena (Čt, 3. 1. 2019 - 10:01)

Hele, já jsem se na ten body express dívala a mě by teda zajímalo, jak to cvičení probíhá? Já si to dost dobře neumím představit... Díky moc za info.

Beata (Po, 26. 11. 2018 - 17:11)

No, to snad ne... Jsou tyto léky vůbec legální? :-O Všem doporučuji - žádné léky, ale zdravá strava a k tomu pravidelné cvičení. Klidně stačí jednou týdně, když docházíte na účinné cvičení. Jedním takovým je třeba body express - www.bodyepress.cz

Ivana (Čt, 30. 8. 2018 - 11:08)

Nabízím xenical, lék na hubnutí 84 tvrdých tobolek z české lékárny,
záruka 2019, působí pouze ve střevech, tím že na sebe váže tuk z požitého jídla a odvádí jej do stolice.
[email protected]

Carry (St, 29. 8. 2018 - 22:08)

:D pockej, cili ty chodíš běhat navalena, omotana a jeste s maskou, jo? Tak tebe chci potkat :D to je prostě uplne mimo!

Mirka (Po, 20. 8. 2018 - 10:08)

Krpmě běěhání v teplém oblečení a omotání břicha a stehem fólii jsem si pořídila speciální dýchací masku z insport line,která simuluje různé nadmořské výšky,klade při dýchání větší odpor. Mám ji týden a pomalu si na ní zvykám,postupně si přidávám věrší odpor.Nestála zase tak moc peněz a je určitě lepší než šátek přes pusinu.

aneta (Út, 11. 7. 2017 - 14:07)

fólie sama o sobě za vás nezhubne, ale je fakt, že mám pocit, že když si jí na cvičení dávám, že jde hubnutí líp....a to jsem s břichem i boky měla vždycky problémy. Teď se do toho zase chci pustit, než pojedeme v září na dovolenou, tak to vyzkouším. Jen jsem teda nesnášela to omotávání, protože se mi vždycky fólie někde přilepila, pak se mi potrhala a podobně, tak jsem si za pár korun objednala tenhle odvíječ https://www.obalove-materialy.cz/odvijec-stretch-folie-granat-15-cm a jde to jak po másle. Objednávám z tama věci do firmy, tak jsem si to přihodila k objednávce. určitě se to ale bude prodávat i v kamenných obchodech. Někde jsem četla, že se pod to dooručuje dát i skořicový gel, který taky zahřívá a pomáhá na celulitidu, ale to jsem sama nezkoušela. Nevím, jestli by to už nepálilo

Irma (Čt, 26. 7. 2018 - 10:07)

Ne, nezkoušela, ani to zkoušet nebudu! Je to blbost! Za mě je jediný způsob, jak zhubnout, změna stravy a životního stylu a cvičení! Bez folie!

a (Čt, 28. 6. 2018 - 12:06)

zkoušela jsi to? Nebo si to myslíš?

Irma (Čt, 28. 6. 2018 - 12:06)

No, mě je jedno, zda je to fáma nebo ne. Dokonce bych rekla, ze není, protože se najdou blbci, co to zkouší, ale ono to prostě nefunguje...

Mirka (Čt, 21. 6. 2018 - 11:06)

Ty jo, já jsem to jako...Fáma to není,po delší době jsem se zase před běháním začala zabalovat a dobrý. Je fakt,že se hodně potím,kór když se přioblíknu.Teď většinou chodím běhat v elasťákách,přes ně ještě tepláky a silnější pletený rolák,moira triko a šusťákovou bundu,někdy když si jdu zaběhat brzo ráno,tak si beru kulicha. Je potřeba při tom dost pít a nepřehánět to. Kámoška byla včera v péřový vestě s šálou přes pusu a nos.Když někoho potkáme,tak občas na nás kouká,ale nám to neva.

Vikky (St, 30. 5. 2018 - 14:05)

Ty jo, já jsem to jako slyšela, ale myslela jsem si, že je to spíš jenom nějaká fáma :-O

jo (St, 30. 5. 2018 - 11:05)

Kdysi se to takhle dělalo a snad dnes také. Ovázat bříško potr. folii, vypotit se. Ale já to nezkoušela.

Vikky (St, 30. 5. 2018 - 11:05)

Hej, holky, to mi jako fakt chcete říct, že si omotáváte části těla folii? To snad ne...

Mirka (St, 23. 5. 2018 - 12:05)

Také jsem dříve používala fólii omotanou přes břicho a stehna.Poslední dobou fólii nepoužívám,kvůli většímu prohřátí chodím běhat dosti oblečená,v zimě v péřovce a oteplovačkách,teď když je větší teplo tak si stejně beru na sebe elasťáky,přes ně šusťákové kalhoty a na tělo moira triko,mikinu,teplý vysoký rolák a vše schovám pod šusťákovou bundu.Na hlavu si beru kulicha,někdy když fouká vítr tak si ještě nasadím kapucu. Běhám takhle s kamarádkou,podobně nabalenou,ta si ještě kvůli posílení dýchání váže šátek přes pusu. Ona pracuje u MP a musí mít dost natrénováno aby splnila fyzické testy.Někdy ještě běhá s batohem se zátěží.Je potřeba hodně pít,ale zase jsme obě v dobré kondici a vlétě,když všichni nemůžou z tepla,jsme v pohodě.

Irma (St, 9. 5. 2018 - 14:05)

No, na ty derma problémy bych to viděla taky...jako já nevím, co lidi pořád vymýšlejí! Prostě změna stravy, životního stylu a hlavně cvičení - to je ta správná cesta!

Reklama

Přidat komentář