Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Martin K (St, 6. 3. 2019 - 12:03)

Dobrý den, mému synovi je 13 let a pleny nosí jak na cestování, tak na noc. Asi před půl rokem jsem po je začal dávat, několikrát se mi podělal v autě (úplně promočená sedačka a jeho oblečení bylo úplně špinavé). Ze začátku protestoval, ale zvykl si. Potom se několikrát podělal v noci. Od té doby si sám řekne o plenky. Já osobně v tom nic špatného nevidím, pokud do toho není dítě nuceno.

jaroslava (Čt, 7. 3. 2019 - 23:03)

ještě prosím , co dáváte klukovi na plenu aby mu dobře držela? já jsem mu koupila dívčí body a myslím že jsem udělala dobře protože mu plena v noci drží celkem dobře.Zezačátku jsem mu dávala kalhotky a nebo punčocháče ale ty se neosvědčili , kalhotky ano , ale musela jsem mu koupit trošku pevnější , jinak mu padaly.Naštěstí nemusí mít plenu přez den tak je doma většinou v punčocháčích a nebo v kalhotkách, ty nosí rád.

jaroslava (Čt, 7. 3. 2019 - 23:03)

řeším podobný ... problém , jaké plenky si myslíte že jsou lepší pro taky většího kluka - 12 let , já tedy myslím že s lepítky , jaké dáváte vy ?

Petra (Po, 4. 3. 2019 - 16:03)

A ty plavky jsou i pojistka před spadnutím.

Petra (Ne, 3. 3. 2019 - 14:03)

Já sem to viřešila tak že sem koupila synovi holčičí jednodílný plavky a večer před spaní sem mu je oblíkla a pojistila malým vysacím zámkem

jitka (Ne, 3. 3. 2019 - 23:03)

Ahoj , to jsi to vyřešila jako já , dobrej nápad. alespoň u mne se osvědčili dívčí plavky a pod pohrůžkou že dostane na zadek se vše povedlo tak že teď už si je oblíká sám a dobrovolně.Ikdyž zásyp stále dělám já.

Vlasta (Út, 5. 3. 2019 - 14:03)

To se v nich musí celkem potit ne ?

Dana (Út, 5. 3. 2019 - 18:03)

Plenky těsně primáčknuté plavkama mezi nohy sice nikdy nespadnou, ale ztrácí kapacitu a snadno protečou.Nehledě na to, že je to nepohodlné pro to dítě!

Návštěvník (Út, 5. 3. 2019 - 18:03)

Pochopitelně že je třeba mu dát plavky nepříliš těsné aby ho moc nestahovali , sám si musí říct jak je chce pohodlné.

Martin (St, 27. 2. 2019 - 18:02)

Ahoj, našiel som tuto diskusiu a dost má zaujala. Ja napríklad ráno idem preč vlakom a plienky mám už kúpené. Som normálny 20r chalan ale plienky na cestu si dávam vždy. Je niekto podobne na tom ako ja?

strongbow (Po, 25. 2. 2019 - 13:02)

Ano, můžou! A to klidně i v 9 letech! :)
Jestli chcete, můžu vám napsat více...
https://imgup.cz/image/LMCW
[email protected]

Zub (Pá, 1. 3. 2019 - 06:03)

Tak mi napiš. Na [email protected]

kiki (Pá, 1. 3. 2019 - 09:03)

Jsi retardovanej ? Píše že máš napsat ty jemu .

Zub (Pá, 1. 3. 2019 - 21:03)

To jsi spíš ty . Píše tam , můžu Vám napsat víc. Tedy on , ne Já. Mimochodem, odkaz ani email nefungují.

kiki (Pá, 1. 3. 2019 - 22:03)

A co bys chtěl vědět ?

Vlasta (So, 2. 3. 2019 - 10:03)

Třeba, jak kluka přesvědčit, že plena není za trest , ale ochrana před promočením kalhot a v noci postele . Kluk se stále pomočuje . I lékař nám pleny doporučil a předepsal. Jenže, on je nechce .

kiki (Út, 5. 3. 2019 - 22:03)

Dobrý den paní Vlasto, pár dní jsem tu nebyl tak k věci.
V první řadě pleny nejsou jediná možnost jak dítě mít v suchu , jde to i vycévkováním, ale je to nepraktické a bolestivé.
Pokud dítě nechce nosit pleny a nepřesvědčila jste ho tak je možnost použít Bavlněné ,delší tričko které upravíte na body s širokým rozkrokem, oblečte ho do toho a dejte mu manželovi boxerky,když dítě uvidí že ta plena není vidět nebude se stydět, , pokud se i tak vyslíká , nasaďte plenu a na dítě oblečte overal ale zipem na zádech, dítě je nuceno plenu mít protože si na zip nedosáhne,a samozřejmě stará dobrá izolepa , ta funguje spolehlivě . , trénujte doma , na ven mu dejte na plenu laclové kalhoty ,

kiki (St, 6. 3. 2019 - 06:03)

PS: na spaní není třeba žádných "pojistek" aby plynka nespadla, drží na svém místě dobře, dobře na svém místě drží i při normálním stání a chůzi dokuď není použita ,

M2irka (Čt, 21. 2. 2019 - 20:02)

Mám holky 7 a 9 let a když cestujeme dávám jim preventivně plenky. Zpravidla je nepoužijí a když se jim chce a je kde zastavit, tak si dojdou na malou a plenky jim zůstanou suché.
Pokud je situace taková, že to nelze zastavit,- autobus a podobně, jsou naučený, že se normálně mohou vyčůrat do plenek, které mají a nic se neděje.

Jana (Pá, 22. 2. 2019 - 03:02)

Chápu že jako pojistka se to může hodit, ale není to pod oblečením vidět, hlavně po tom co je použijí? Používáte asi nějaké natahovací, že?

Reklama

Přidat komentář